Paczka Bagiennego Ziela

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
witam mam problem w lago otrzymalem za zadania 2x paczki ziela jedna dalem kupcowi w miescie niedaleko (tego z ktorym potem bylo zadanie przekretu z niewolnikami) no i jeszcze komus....

jednak okazalo sie ze w Ishtar rowniez potrzeba paczki bagiennego ziela... wiec tak...
kupca zaatakowac nie moge bo rzuca sie na mnie pol miasta...

kto jeszcze chcial paczke ziela?
a i jak ewentualnie mozna zdobyc tez nowa paczke (nie mam zadan z Lago juz) ?
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
ja tego zadania nie wykonywałem ale jak wiesz kto ma ziele to mu odbierz. Atakujesz jakimś słabym czarem np osłabienie a następnie wyprowadzasz gościa za miasto(nie możesz pozwolić by cię uderzył w mieście bo cię zaatakują inni) i go lejesz (nie zabijaj!)Następnie zabierasz towar.Jak będziesz chciał potem z nim pogadać to bez zaklęcia amnezji się nie obejdzie bo będzie obrażony.
 

Dkey

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
33
Dac mozesz jeszcze Gomezowi w Mora Sul... "Podarunki dla Gomeza" się misja nazywa ;)
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
nie Gomes tylko Gonzales :p hehehe a o paczek prosi nas jeszcze Lares w chyba geldern nie pamiętam :D
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
no dobra ale skad ja wziasc?

chodzilo mi o to komu jeszce w VARANCIE DAWALEM PACZKE ... kupca pobilem i wzialem paczke ktora wczesniej mu dalem :D
w ishtar pobicie kogos nie przejdzie bo za duzo tam straznikow :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
a jakis cheat ? bo mam juz dosyc tych zabaw z ludzmi zeby zdobyc jedna glupia paczke ziela ktgora ma starczyc dla 4 osob conajmniej :/

przy okazji odswiezam temat ;)
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
jeszcze chce Vasco w Ben Erai-innych paczek ziela nie widzialem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom