Otworzenia Bramy Do Zamku W Górniczej Dolinie

Status
Zamknięty.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie wiem czy był tutaj taki temat ale nie znalazłam :p

po wykonaniu wszystkich zadań w Górniczej Dolinie i obrabowaniu w zamku każdego kogo się dało :p. Bezio otworzył wrota bramy - klucz do nich ma ten strażnik głownej bramy

po otworzeniu bramy pokazuje się fajny filmik jak Orkowie brykają do zamku :p

oczywiście wielka rozruba a Orkowie dosłownie wytłukli większość ludzi i wydają się nie do pokonania.

po wybiciu Orków okazuje się ze Brutus zamienia się w poszukiwacza i coś tam klepie z wdzięczności. dostaje się 400 pkt :D za doświadczenie ale i trochę opętania :p, po czym poszukiwacz ponownie staje się Brutusem i atakuje Beziego

Garlond jest wściekły że ktoś otworzył bramę, więc lepiej tam od razu nie iść bo Parcival wie że to zrobił Bezio.
lepiej nocą zakraść się do zamku i wybić Parcivala - pokój w zamku na rogu - ten od strony komnaty magów ognia :p

ogólnie można sporo łupów znaleść przy trupkach i w komnatach i rózne klucze

po otwrciu drzwi do komnaty nad pomieszczeniem Brutusa, na końcu korytarza jest kufer i po jego otwarciu w korytazrzu pojawia się pomniejszy szkielet :p

można tam dokończyć dzieła wybijania i nieźle można się obłupić ;)
jak ktoś lubi morodwanki można sobie zafundować niezłą jatkę,
ew z ciekawości zobaczyć filmik i rozróbe i nie zapisać save'a lub zapisać w innym miejscu :p
miłej zabawy :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Otwarcie bramy od zamku w GD zleca na Torlof, najemnik. Jak to zrobimy to będzie kapitanem naszego statku.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
:D o tego to nie wiedziałam bo wzięłam sobie innego kapitana Jorgena :p, ale akcja w GD nawet niezła :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja otwierałem bramę za każdym razem jak grałem w G2 ;) Najlepiej było jak grałem Magiem.Miałem czar który w nazwie miał coś ze świętym czymś :D Ale mniejsza o to jak sie on zwał.Ork Wojownika miałem na jedno uderzenie tym czarem a Elita padał po 2-óch.Zabiłem wszystkich orków(i kilku knechtów i paladynów...przypadkowo naturalnie) przy małych stratach wśród garnizonu obronnego Zamku :) Torlof zostaje po tym kapitanem Esmeraldy.Ale nie robi to żadnej różnicy kto jest kapitanem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom