Otwarte Zakonczenie

Status
Zamknięty.

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
co byscie powiedzieli na to ze po zakonczeniu gry mozna by dalej naprawawiac lub nawet rzadzic myrtana albo zostac zwyklym zolnierzem krola ciesla albo mistrzem bez glownego watku tylko wypelnienie podstawowych questow realizowania zamuwien od ludzi
sory ze nie umiescielem ankiety ale strona jest u mnie po angliesku wiec trudno mi sie polapac
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
http://gothic.g4ce.pl/forum/index.php?showtopic=7868

tu pisze jak zmienic na polski
wink.gif


to by było nawet dobre, pokonujesz jakiegos potwora czy głownego przeciwnika i król(jak jeszce zyje) mianuje cie jakims lordem i wszyscy maja do ciebie restekpa <lol> i sie zajmujesz swoja wioska odpedzasz potwory od domow, zajmujesz sie bandytami itp
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Może to jest ciekawe ale po jakimś czsie nudne. Nie ma żadnych nowych zadan tylko chodzic i zabijac scierwojady. Nie bedzie mozna zdobyc nowych zbroi. Mi sie spodobal pomysl ze nasz bohater zginie razem ze swoim ostatecznym przeciwnikiem, po najciezszej walce.
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
To nawet by było lepsze jak w gothicu1 czy 2. Wolałbym by nie było takiego czegoś jak: Zabijamy głównego potwora--->ostatni filmik--->wyjscie do menu--->?
Chciałbym by było tak, że wykonujemy główny wątek i możemy grać dalej do znudzenia:). Wykonywać misje poboczne, wybić wszystkie potworki i wszystko co sie da!
smile.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
pomysł fajny ale nie zawsze się da coś takiego zrobić np. w g2 jak się zabiło smoka to na statek i kontynent. I co byście robili na tym statku?? Ale jak przy tworzeniu gry o tym pomyślą to może dopasują jakoś zakończenie
biggrin.gif
. I może nawet dadzą wtedy kilka pobocznych misji. Fajnie by było.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Mi również się podoba, ale miałby on chyba tylko sens, jakby późniejsza gra nie byłaby zbyt monotonna... Chodzi mi tu głównie oto, że jak wybijemy wszystkie potwory w Myrthanie (pewnie i ciężkie do zrealizowania ale możliwe) i wykonaniu wszystkich zadań, to już nic praktycznie nie byłoby do roboty... Mogliby twórcy na przykład dać nieskończone odnawianie się wszystkich potworów, co pewien, najlepiej dłuższy, okres czasu
huh.gif
, albo w jeszcze inny sposób umilić dalszy żywot Bezimiennego
biggrin.gif
.

Pozdrawiam
cool.gif
...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
No to by było super. Po skończeniu i pokonaniu głównego przeciwnika jesteśmy jednym z głównych ludzi po Królu w Państwie - wszyscy mają do nas respekt i szacunek. Wykonujemy jakies misje dla Króla itd. Albo jesteśmy dalej wojownikiem pomagamy słabszym wykonujemy poboczne misje. Takie coś by mi pasowało. POZDRO ALL
 

GreybiX (Diego)

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
23
QUOTE (Biały @ 22-05-2005, 13:37) Może to jest ciekawe ale po jakimś czsie nudne. Nie ma żadnych nowych zadan tylko chodzic i zabijac scierwojady. Nie bedzie mozna zdobyc nowych zbroi. Mi sie spodobal pomysl ze nasz bohater zginie razem ze swoim ostatecznym przeciwnikiem, po najciezszej walce.
...zgadzam sie z tym....to po jakims czasie stalo by sie nudne...ale co do smierci bohatera to raczej nie....wolal bym ze po zabicu głownego jest filmik...kolo sie zeni...
zaklada familie, i zamieszkuje na farmie...
biggrin.gif
 

jabba

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
21
jesli tak by było to gra byla by nieśmiertelna.no nie?/
 

owen10

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
47
fajnie by było wrócić i wszyscy uważaliby by cię za pana i króla będziesz mógł rozkazywać ludziom. Ten pomysł został wykorzystany min: w vice city i morrowind
 
E

Evil

Guest
NIE ZGADZAM się z wami! Ja myślę, że powinien być G4. To byłby najlepszy pomysł, napewno jeszcze temat gothica nie został do końca wyczerpany. Np. w 4 mogło by być, że podbadliśmy Adanosowi albo Innosowi i musimy się sprzymierzyć z Beliarem i Xardasem (zalerzy co się stanie w G3). Niechcę się jeszcze żegnać z gothickiem!
sad.gif
Chcę dalej grać i poznawać dalszą historię mojego ulubionego bohatera, pozatym ludzie z pirani mają jakoś 25 lat więc mogą jeszcze tworzyć gry długie, długie lata.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No to by było fajne, dostajesz rentę, którą wydajesz w gospodach (na piwo i zielsko) oraz we czerwonej latarni (sami wiecie na co
tongue.gif
), albo zostajesz żołnieżem królewskim, cieślą, albo pustelnikiem, a może jeszcze magiem ?? hehe, trochę dużo tego, albo na przykład poprostu łowcąścierwojadów.
Pozdro all


I love NP.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Pomysł taki sobie ja jestem raczej przeciw. Chce że by G3 się skończył naprzykład śmircią beziminnego albo założeniem rodziny
laugh.gif
Po co odgapywać od Morka to że po zabiciu głównego wroga można grać dalej, przecież i tak większość osób jak zabije w morrowindzie tego na U (nie pamiętam jak się ten smok nazywał) to przestaje grać bo potem są nudy. I niech niebędzie już kolejnych cześci po trójce bo im dalsze to będą tym gorsze.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Nie no raczej nie po zakończeniu a w trakcie gry można było trochu sobie tak odbiegać od głuwnej fabuły i trochu sobie pomieszkać i popracować na kontynencie ale te rządzenie to raczej nie bo to troche głupie.
A do Dadexa czemu ma niebyć już po trujce nowych?i skąd wiesz że by były gorsze?
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE A do Dadexa czemu ma niebyć już po trujce nowych?i skąd wiesz że by były gorsze?

Oczywiście nie mam pewności, że byłyby gorsze ale wydaje mi się żę by tak było. Jedynki i tak już nic nie przebije, ona miała to coś, ten wspaniały klimat. Dwójka była już o wiele gorsza, a trójka nie chce krakać ale wydaje mi się że nie dorówna nawet dwójce. Przeważnie tak bywa że pierwsze cześci gier są najlepsze, oczywiście są wyjątki. Lepiej skończyć po trzech dobrych częściach niż np. po pjęciu kiepskich. Może zmienie zdanie jak G3 mnie czymś zaskoczy będzie tak klimatyczny i wspaniały jak G1.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
praca w wybranym zawodzie była by wyśmienita! I tak codzień : wstajemy rano i idziemy kupic śniadanie. Wracamy do chaty i je jemy i do pracy rodacy !
tongue.gif

Zwałka
biggrin.gif
tongue.gif
Chciałbym zeby tak było...oj tak
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Pozdrawiam
biggrin.gif
tongue.gif
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Bezimienny zginie NIE!!!! ja chce jeszcze g4 bedzie lepsze bo nk juz muial podobny klimat do g1 i jak zrobia g3 w tym samym klimacie co g1 to juz g4 bedzie napewno dobry bo sie opieraja ja najlepiej sprzedanych czesciach mysle ze g3 bedzie wielkim hitem i jesli klimat bedzie taki jak w g1 bo w NK jest to po spszedaniu wielkiej ilosci g3 g4 bedzie wielkim hitem bo bedzie jeszcze lepszy pozdro!!
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No właśnie, jeśli pozostawimy taki otwarty koniec (bez zakończenia) to już raczej nie będzie G4 (chociaż niewiadomo czy wogule będzie). Mogło by tak być, ale wtedy G4 już by pewnie nie było, za to tak jak w GTA można by było zarabiać sobie jeszcze zabijać, tylko żeby to miasto i lasy naprawdę żyły, żeby się może ludzie rozmanażali
biggrin.gif
i zwierzęta też (zwierzęta przede wszytskim, bo trzeba coś zabijać). Ja jestem raczej za bo to by było ciekawe, ale jednak bardzo chce G4 (fajnie ja chce G4, a tu jeszcze rok do G3
biggrin.gif
).
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Pomysł ok, nawet przydatny, ale grać do znudzenia... Ja tam bym po pokonaniu głównego wroga odpalił i tak grę od początku, by przejść jeszcze raz na inny sposób. Moja opinia jest tak ogólna: może być, może nie być. Jest mi obojętne to.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Pomysł nawet fajny , bo tak na prawdę w gothicu jest coś mało tych misji , a tak po zakończeniu gry można by było wykonywać misje jako bohater nie no super pomysł , tylko że jest jedna rzecz to trochę by upodobniało grę do Morrowind'a , ale kit zawsze będzie lepiej jak coś takiego wprowadzą.
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom