Otwarte Zakonczenie

Status
Zamknięty.

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
tak ale lepiej by bylo w multoplayerze to zrobic wieksza frajda ja bym wolal np w g1 rzadzic obozem i wogole zajefajnie
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
QUOTE (Dadex @ 07-06-2005, 22:03) QUOTE A do Dadexa czemu ma niebyć już po trujce nowych?i skąd wiesz że by były gorsze?

Oczywiście nie mam pewności, że byłyby gorsze ale wydaje mi się żę by tak było. Jedynki i tak już nic nie przebije, ona miała to coś, ten wspaniały klimat. Dwójka była już o wiele gorsza, a trójka nie chce krakać ale wydaje mi się że nie dorówna nawet dwójce. Przeważnie tak bywa że pierwsze cześci gier są najlepsze, oczywiście są wyjątki. Lepiej skończyć po trzech dobrych częściach niż np. po pjęciu kiepskich. Może zmienie zdanie jak G3 mnie czymś zaskoczy będzie tak klimatyczny i wspaniały jak G1.
nie zgadzam sie ze dwojka byla o wiele gorsza dal mnie wlasnie to dwujka miala ten klimat i to wnia chcialo mi sie grac i grac i bardzo mi sie to nie podoba ze 3 gothic ma byc podobny bardziej do 1 niz 2

a moj wlasny pomysl z otwartym zakonczeniem bardzo mi sie podoba:p:p:p:p
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
lepiej by było żeby była nastepna część gothica (nie wim czy wy tak macie ale ja mam tak że jak przeszedłem g1 albo g2 to już nie chciało mi się w nic grać)
a pomysł z grą po zabiciu wroga no niezły może byłoby tak że PB da jakiś mod np surwival jesteś w królestwie beliara i musisz przetrwać lo
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Dwójka była już o wiele gorsza
Musze powiedzie że się trochę zgadzam ale tylko jeśli chodzi o pewne aspekty. Według mnie klimat z pierwszej części był ....... Hm..... inny, ale nie powiem że lepszy ani że gorszy. Miał poprostu to ''Coś'' ,w G2 klimat jest bardziej mroczny. Jednak że grywalność w G2 stoi już na wyrzszym poziomie. Tak samo ma się sprawa z zadaniami pobocznymi.

A co do tematu jest to dość ciekawe rozwiązanie chociaż nie pasuję do serji Gothica. Dzięki temu sama gra trfała by dłużej i nikt nik musiał by się martwić że na czas nie zostało rozwiązane jakieś zadanie poboczne. Można by było je rozwiązywać po przejściu głównego wątku. Jednak że takie zakończenie niwelowało by szansy na kolęjną częś Gothica.
 

Gothic 12

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
18
SĄDZE ŻE TO TROCHE NUDNE.

ALE CHOCIAŻ JEST TAK ŻE JESTEŚMY PO DOBREJ LUB PO ZŁEJ STRONIE.

CIEKAWE GDYBY ZROBILI TAK ŻE MAMY RÓŻNIE JAKIEŚ PIĘĆ DRÓG POWIEDZMY

TAK JAK W SPLINTER CELL CHAOS THEORY TYLKO BARDZIEJ ROZBUDOWANE.
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom