Orkowie w kanionie

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
mam wielki problem, który może mi uniemozliwic wręcz wykonanie jednego zadania :oops: Dostałem od Riordiana (o ile dobrze pamiętam) misję pozbycia sie orków z kanionu. Tylko jak ja to mam zrobić? Już pozbyłem sie brzytwiaków, ale kiedy wziąłem piratów to do orków siie nawet nie zbliżałem, bo myslałem, że nie trzeba! I jak ja mam pokonac dziadów? Ręcznie nie za bardzo (może by sie zdarzył cud i bym zabił samemu jednego... JEDNEGO!!!), więc czym? Deszczem ognia? Mam tylko jeden zwój... moze mam poprosic kogos o pomoc? Piratów nie mogę... jak w ogóle wypełnic ta misję?
 
A

Anonymous

Guest
Ja odciągałem orków pojedynczo do piratów . Niewiem co mozesz zrobic ja bym poszedł zabic najpierw smoki . Pózniej mozesz wrócic do kanionu . [/b]
 
A

Anonymous

Guest
sam nie wiem

zakonduj sie a puzniej skacz z mostu na banie hehehehe wypij eliksir zycia podbiegnij do szamana i znim pogadaj a jak nie bendzie chcał to go osraj i 8) wiesz lubie ciongnoc trupa przes ulice po betonie ale to juz na koncu jak mi wiadomo to leper chce byc prezydentem polski ale ja nie mam nic prxeciwko jaqk mi wiadomo to mieszkam w polsce i wiesz muj komp jest do dupy i mi nie chce chodzic mario alew wiesz mam neta i pisze ci to guwno a belka sie topił w dzecinstwie idz do koscioł iwrzuc na tace z dyche
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
mam wielki problem, który może mi uniemozliwic wręcz wykonanie jednego zadania Dostałem od Riordiana (o ile dobrze pamiętam) misję pozbycia sie orków z kanionu. Tylko jak ja to mam zrobić? Już pozbyłem sie brzytwiaków, ale kiedy wziąłem piratów to do orków siie nawet nie zbliżałem, bo myslałem, że nie trzeba! I jak ja mam pokonac dziadów? Ręcznie nie za bardzo (może by sie zdarzył cud i bym zabił samemu jednego... JEDNEGO!!!), więc czym? Deszczem ognia? Mam tylko jeden zwój... moze mam poprosic kogos o pomoc? Piratów nie mogę... jak w ogóle wypełnic ta misję? spadaj
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Deszcz ognia to dobry pomysł możesz kupić dwa zwoje u kupców w Khorinis jeden u Salandrila i drugi u Zurisai jeszcze jeden zwój z deszczem ognia jest za takimi małymi ruinami po drodze do obozu Piratów , ale wydaje mi się że ten zwój już znalazłeś. Albo zacznij grać od zapisu w którym możesz iść zapolować na brzytwiaki i wtedy wybijesz orków wraz z piratami oczywiście jeżeli masz taki zapis.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Po co dwa zwoje :?: Ja orki zabijam 1 deszczem ognia(orki wojowniki)
To good pomysł jest
biggrin.gif
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Moja porada to zostawić to na później. 30lvl+ raz ciach i po orkach...
 

Duba

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
9
Idz kupic deszcz ognia i ich zbombarduj a puzniej do piratów i tu jednego zielonego skopac i znowu zbombardowac az nie pozdychają a jak by co to dzwon po mnie to dobije
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
dla mnie najtrudzniejśi z tej grupki byli szamanowie.wiec przemieniałem się w wilka stanołem sobie w odpowiednim miejscu i deszcz ognia zostalo paru nie dobitków ale to juz nie był problem.
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Najłatwiejszy sposób to zebranie grupy uderzeniowej u piratów związanych z questem wybicia brzytwiaków. Idziemy i po kolei zwabiamy po 2-3 orki a panowie piraci ( 6 miałem) zajmą się resztą. Później podchodzimy tak żeby szamani nie widzieli (za namiotem) i szarża na nich. W sumie wycięcie wszystkich orków trwało o 10 min. Sposób jest BARDZO opłacalny dla maga ( z wiadomych względów) oraz dla niskopoziomowców (jeśli ktoś tak wcześnie tu przyszedł). Samemu nawet nie trzeba walczeć - wystarczy robić uniki lub blokować.

V.

Edit:
Za pierwszym razem też ich nie wziąłem i się wpieniłem mocno jak brat orków pokonał bez wysiłku. Teraz zostaje ci tylko nabicie poziomu i przyjście później.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja wybiłem Orków przed 20 Poziomem i wcale nie używałem żadnego Deszczu Ognia chociaz to jest bardzo dobra rzecz. Ja brałem i ucikałem przed 2 lub 3 Orkami nad Jeziorko zaraz przy ich namiotach. Wchodziłem na mniejszy głaz i czekałem aż 2 z 3 bądź 1 z 2 Orków wpadnie do wody i nie będzie mógł wyjść. Wtedy zeskakiwałem i rozwalałem jednego Orka bez problemu. Albo się odsuwałem jak atakował i go ciachałem albo na ustawionych klawiszach krok w lewo i prawo obiegałem Orka który na mnie szarżował i waliłem w niego ile wlezie. Jest to bardzo opłacalne. W GD Walczyłem naraz z 3 Orkami Wojownikami i dawałem im rady bez Problemu. Pokonałem nawet 1 Wojownika i 2 Elity tym sposobem. Tak więc na wszystko jest sposób. Gorzej jest pokonać Demony Ogniste w Bibliotece. Jednak jak się ma skradanie to raczej mały problem. Pozdro All
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Ja jakoś nie miałem problemów z żandnymi orkami w kaninonie byli bardzo łatwi i wydawało mi się że nawet łatwiejśi niż w Gtohic 2 a miałem poziom 23 lv jak poszedłem na te orki i nyłem strażnikiem a miałem zbroje pirata ta co daje ci Greg a tak po za tym miałem Rubinowe Ostrze obrażenia 100
biggrin.gif
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
orki zabija piratow. MIktsura szybkosci i zwabiamy wszystkich i jeden deszcz ognia u mnie zabil wszystkich przy bibliotece:)
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
hmm...
orkowie hehe...
jak nie mozesz sobie poradzic z orkami to co bedzie z reszta haha...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Hehe... jak nuie możesz sobie poradzić z pisaniem inteligentnych postów to ciekawe jak bedzie w życiu... hehe
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Pomysl z deszczem ognia nie jest zly... naszykuj zaklecie ... i wbiegnij do obozu... pobiegaj troche do okola zeby gonila cie gromada i w pewnym momencie blyskawicznie wywolaj deszcz ognia... nie zostanie ani jednego...
biggrin.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No i git... i można juz zamknąc temat
smile.gif
A co do mojego poprzedniego posta - cóż, na głupie posty odpowiada sie głupim postem
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom