Orkowie Jako Gildia

czy waszym zdaniem orkowie jako gildia byli by dobrzy


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ostatnio na pewnej niemieckiej stronie o gothicu wpadlem na ta sonde i pomyslalem ze dobrze bylo by ja i tu przeprowadzic.
Moim zdaniem to dobry pomysl mozna by blizej poznac kulture orkow i pomoc im do konca pokonac robara .
Co wy o tym myslicie??
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Tez slyszalem o tym ze bedzie sie mozna dolaczyc do orkow, i to bedzie chyba dobry pomysl, fajie byc takim orkiem. Bysmy byli tacy zli. Moze bysmy dostali zadanie zabic Lee ktory przeciez jest wielkim zagrozeniem dla orkow. Ciekawe kto by si podjl tego zadania?
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
W życiu orkowie , orkowie to jest rasa a nie gildia , gildią może być armia orków do której można było by się przyłączyć ale ja bym tego tak niezrobił
tongue.gif
heh a najprawdopodobniej jak będziemy się i tak do orków mieli przyłączyć jak oni nas będą zabijać ... przecierz orkowie neilubią chyba bezka po tym co on z nimi zrobił w G2
biggrin.gif
heh chodź te skontynetu o tym pewnie nie wiedzą ale co tam i tak bezka nie lubią .. a jeśli by się dało to może jako neiwolnik orków walczysz razem z nimi ... heh niewiem .. to są moje przypusczenia..
Pozdrawiam Jodełko
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pomysł wydaje mi się nie potrzebny, gdyż nie bardzo czuł bym się będząc w gronie głupich orków. Grupa była by ciekawa ale też za bardzo nie miał bym tam co robić. Ciekawie jest zbadać ich kulturę i zobaczyć jak żyją te stworki.
Ja wolę ich zabijac niż z nimi być
smile.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Hmmmm....nieźle. Mi się to podoba. Gdybyśmy mieli szanse stać się orkiem to też spoxix
smile.gif
. A tak na serio to nie jest zły pomysł. W końcu mamy stanąć po stronie Beliara. Tyle że jak będziemy się porozumiewać
sad.gif
. Chyba że będzie umiejętność nauczenia się nowego języka.


Jestem za

Pozdro
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE Pomysł wydaje mi się nie potrzebny, gdyż nie bardzo czuł bym się będząc w gronie głupich orków. Grupa była by ciekawa ale też za bardzo nie miał bym tam co robić. Ciekawie jest zbadać ich kulturę i zobaczyć jak żyją te stworki.
Ja wolę ich zabijac niż z nimi być

Ja też wole ich zabijać ale taka gildia orków byłaby fajna. Fajnie by było gdyby przyłączając się do orków możnaby było być zupełnie złym lub będąc wśród orków pomagać ludziom. Ale i tak orkami zaczą bym grać chyba po wcześniejszym przejściu gry którąś gildią ludzi.

Ja uważam pomysł za bardzo dobry i ciekawy bo będzie więcej możliwości przejścia gry oraz będzie można poznać zwyczaje orków a co za tym idzie będzie znacznie więcej umiej. i czarów.


QUOTE orkowie to jest rasa a nie gildia , gildią może być armia orków do której można było by się przyłączyć ale ja bym tego tak niezrobił

Ale w gothicu orkowie działają razem dla beliara więc to może być gildia.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Wiadomo, ze będzie można stańąc po tej złej stronie,a le zeby wstępować do"gildi" orków...LoL jak dla mnie fatalny pomysł. Popieram to że będzie można stanac po ich stronie, ale nie wstąpić w ich szeregi brrr okropne. Wstąpilbys i dostałbyś Krush-packa i zbroje orkową
laugh.gif
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Jakoś sobie nie moge wyobrazi takiej opcji w grze. Pewnie Bezimienny nie przybrałby postaci orka, ale sam fakt skumania sie z nimi jakoś napawa mnie odrazą. Pewnie dlatego, ze w G1 i G2 robiliśmy wszystko, żeby orkom dokopac. A teraz stac sie jednym z nich? To smierdzi zdradą.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Pomysł jest ciekawy, lecz ciężko mam sobie wyobrazić BAZIMIENNEGO jako sprzymieżeńca orków
tongue.gif
Cały czas ich tempił a teraz będzie z nimi trzymał.
Moim zdaniem orkowie sami w sobie to już jakaś tam gildia, a ich kultóra mogłaby być ciekawa
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Według mnie,gildia orków to dobry pomysł.Lecz niewiadomo,czy bezio będzie musiał sam dołączyć do orków,czy za pośrednictwem kogoś,lub czegoś,albo może to Xardas jest Beliarem w ludzkiej skurze,i to on jest panem orków.Fakt,czemu Xardas jest panem orków jest taki,dlaczego orkowie nie zabili Xardasa,który mieszkał z paroma golemami,w swojej wieży,hmm,dlatego że to on jest władcą orków.
Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Obrońca Jerozolimy
 

zeus

New Member
Dołączył
24.7.2005
Posty
6
Dla mnie do dobry pomysł. Cały czas jesteśmy w gildiach ludzi. Należy się jakaś odmiana. Hmm... tylko jak można by było dołączyć się do tej gildii. Aha mam pomysł np. jakiś gość był więziony przez orków i nauczył się ich języka i aby się do nich przyłączyć ten gość musiał by nas nauczyć ich języka. A przykładowe zadania na zaufanie:
1) Kupić jakąś łódź i popłynąć na Khorinis i iść do GD i gdyby paladyni żyli jeszcze w tym zamku otworzyć bramę i wpóścić orków. Potem poprosić przywódcę o dowód, że otwarliśmy bramę. (nie miałem innego pomysłu)
2) Zmusić jakiegoś gościa do niewolnictwa u orków
3) Pokonać najsilniejszego z orków.
Może później powymyślam inne zadania. Powiedzcie czy dobre są.
 

digger

New Member
Dołączył
9.5.2005
Posty
14
Ja tam mógłbym zagrać w gildii orków raz czy dwa...ale nie więcej.Już mówię dlaczego:

1.Nie mógłbym raczej gadać z ludźmi(to odwieczni przeciwnicy orków)
dry.gif

2.Orki są głupie a bezio chyba nie no nie?
biggrin.gif

3.ciekawe jak bym się z nimi dogadał...
4.I jedynym plusem tego jest że gdyby było oblężenie na zamek robhara to własnoręcznie bym go dobił
wink.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja chetnie przyłączyłbym sie do orków nie wiem byłbym jakims nekromanta moze rycerzem ciemnosci ewentualnie zamieniłbym sie w orka. No i wogóle orki maja duzo siły i bron dwureczną trzymaja w jednej łapie i nie sa głupie bo gdyby tak było nie miałby swojej cywilizacji, jezyka i magii.Fajnie było by tak niszczyc wojsko i pokonać tych łowców orków
biggrin.gif
.Myśle że moze być jakieś zadanie np. zamień się w orka przejdz do ich bazy i zabij gnoja Xsardasa albo wodza orków.
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
W końcu możemy się domyślać co zrobią autorzy i jakie gildie dadzą nam do wyboru. Zostaje nam tylko czekać i doszukiwać się tak zwanych wycieków o nowej odsłonie Gothic'a. Pomysł z gildią orków trudno ocenić bo nie wiadomo, jak by wyglądały zadania i życie w takiej gildi, dlatego lepiej ocenić gotowy produkt.
Pozdrawiam wszystkich!
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ciekawy pomysł. Można przechodzić grę jako wysłaniec Inossa albo Beliara.
Wreszcie można się zakumplować z orkami
smile.gif
ale wtedy bedzie mieli przewalone u ludzi
dry.gif
. Podoba mi się to
biggrin.gif
. Ale jak dla mnie mogły by dojść jakieś inne stworzenia niż tylko orki i ludzie. Chętnie podróżowałbym po świecioe pełnym
tajemniczych elfów, wojowniczych krasnoludów, małych gnomów czy hobbitów.
Sądze że wzbogacenie Gothica o nowe rasy było by ciekawym pomysłem. W końcu można by było się do jakichś przyłączyc i robić dla nich misję
smile.gif
.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Czytałem gdzieś że będziemy mogli przyłączyć się do orków, tak gdzieś pisało że będziemy ocalić świat lub go zniszczyć, więc na pewno będziemy mogli przyłączyć się do orków. Wątpie w to żeby była gildia orków, już prędzej byłaby gildia czarnych magów, choć z tymi orkami fajny pomysł. G3 podobno można przejść bez dołączania do jakiejś gildii.
 

digger

New Member
Dołączył
9.5.2005
Posty
14
A tak przy okazji to gothica 1 deż ta się przejść bez przynależenia do gildii(niepotrzeba kodów)no i mój poprzednik napisał że będą możliwości zakończenia gry po stronie dobrej i złej.chciałem tylko dodać że ja słyszałem i czytałem że będą 3 możliwości zakończenia
smile.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
W filmiku jaki był na Games Convention było pokazane jak postać(człowiek) przechodziła jak gdyby nigdy nic obok orka. Ork ten natomiast stał i się rozglądał...
Może więc coś w tym jest.....
unsure.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Nie wiem mi ten pomysł nie zabardzo się podoba , jakos wcielenie sie w szeregi orków jak dla mnie popsułoby klimat gry podkreślam to tylko moje odczucie , ale zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci jak G3 juz wyjdzie , ale tak wstępnie uwazam pomysł za zły.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja mysle ze to dobty pomysl bo juz mnie nudzi kazda gra jaka by nie byla wcielamy siem w dobrego bohatera i ratujemy swiat a gdyby go zniszczyc mi sie ogolem podoba moglbym sie wcielic w zlego beziego i wtedy wraca na kontynent zabija wlasna rodzine itp fajnie by bylo hjak by tak zagrac a skoro powiedzieli ze ma byc wiecej niz jedno zakonczenie podejzewam ze tak zrobia i mi sie wydaje ze pomysl dobry
pozdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom