Orkoie silni być.

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Pamiętam jak byłem jeszcze cieniasem i chciałem dołączyć do Cieni. Poszedłem na górę po skałach ( tam gdzie w G2 był ognisty smok ) i spotkałem orka :shock: , który od razu się na mnie żucił. Zacząłem uciekać i kiedy mnie dogonił to skoczyłem w dół i się zabiłem, ork też skoczył i nie dość, że przeżył to jeszcze zabił obok siedzącego cienia.
ohmy.gif
ohmy.gif
Nie no ci orkowie to potrafią wytzymać upadek, nie?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Temat troche dziwny...ale zgadza sie orkowie to twarde bestie chyba ze jest sie straznikiem na lev 60 to wtedy orkowie padaja jak muchy
biggrin.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Skoro orkowie mają ok 30 poziomu, a ty nie byłeś jeszcze cieniem.
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
Mag

Magiem z 4 kręgiem też da się w 2 sekundy posłać orka do Beliara.
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Jak się ma 4 krąg
biggrin.gif
no ba, ale który ma się wtedy poziom. Trzeba mieć minimum 10 poziomów, a jeszcze poziomy żeby zdobyć punkty nauki jeżeli się wcześniej wykorzystało. Chłopcze ty nie porównuj Maga 4 krąg z Bezimiennym przed wstąpieniem do Cieni. A co do tematu chyba nie myśleliście, że Orka od razu będzie można skopać, to nie kretoszczur, zktórym i tak są problemy.
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
QUOTE Temat troche dziwny...ale zgadza sie orkowie to twarde bestie chyba ze jest sie straznikiem na lev 60 to wtedy orkowie padaja jak muchy :D

a jakim strażnikiem??? Świątynnym? czy ze starego obozu?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Temat troche dziwny...ale zgadza sie orkowie to twarde bestie chyba ze jest sie straznikiem na lev 60 to wtedy orkowie padaja jak muchy :D

Od kiedy ktoś ma 60lv... ?

A poza tym - ork w G1 to słabe ziomki. Wystarczy schemat prawo-lewo, czasem blok. A co do ich wytrzymałości - tak, mają sporo życia, ale słaby pancerz ;]
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Otóż to, że wystarczy machać bronią. I szkoda że w 2 nie rozwiązano tego problemu. Trzeba wyczuć moment i walić na boki. Tyle. A przed wstąpieniem do cieni to mialem problemy z łatwiejszymi kreaturami. Nie ma co sie na orka porywać z takim lvlem
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Serio bez kodów można mieć 60 lev, no bo w 2 miałem 400 z kodem
biggrin.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Serio bez kodów można mieć 60 lev, no bo w 2 miałem 400 z kodem
biggrin.gif

Dowód. Gram w G1 praktycznie odkąd wyszło, wyczesałem dosłownie wszystko. Nie było nic co mi uknęło, ale mój max lv był 45. Exp na 60lv wynosiłby setki tysięcy expa. Tyle to się przez całą grę zdobywa, a ty twierdzisz że nabiłeś 10x tyle expa co w całej grze bez kodów? Dowód...
 

Thorus_

New Member
Dołączył
14.10.2004
Posty
17
Temat troche dziwny...ale zgadza sie orkowie to twarde bestie chyba ze jest sie straznikiem na lev 60 to wtedy orkowie padaja jak muchy
biggrin.gif

King ty miłeś 60 Lev
ohmy.gif
ohmy.gif
chyba z kodami bo bez nich napewno się nie da takiego rezultatu osiągnąć !!

Arcane w G2 Orkowie to też cenkie bolki siekałem ich jak tylko mogłem po 5 naraz albo i więcej.
 
A

Anonymous

Guest
EEE tam

Orki są silne na początku, nekromanta z pierścieniem śmierci młóci orków aż miło!
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Skoro orkowie przybyli z gór to już wiadomo jak wyglądało ich lądowanie . Tysiące skaczących z skał orków. Co za przerażająca perspektywa.

Mi też się tak zdarzyło. Tylko że ja najpierw walczę. Potem podbiegają jego sprzymirzeńcy. I wtedy tak się zdziwiłem jak po smobójstwie na skale wylądowali orkowie i ruszyli za strażnikami świątynnymi (tymi , którzy uczą wypłatania wnętrzności pełzacza) i zmasakrowali wielu nowicjuszy. A na początku gry po prostu skoczyłem do wody.orkowieza mną i cóż. Dopiero w obozie na bagnach pomogli mi strażnicy świątynni.
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Arcane w G2 Orkowie to też cenkie bolki siekałem ich jak tylko mogłem po 5 naraz albo i więcej.

I miałeś wtedy 30 lvl -.-' . Z takim lvlem wszyscy zabijają po 5 orków. Nie jestes Thorus_ the chosen one
laugh.gif
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
jak dopiero co zaczoles gre to jasne ze sa mocni a taki cien to raczej cienias, to normalne
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
ten trick, że jak się zrobi krok w lewo/prawo podczas upadku chyba działa równiez u orków.......cheatowcy jedni:D:D:D

mnie się taki coś zdarzył w GII, dowód, że orki użyły tricka?
byłem w górniczej dolinie i ja sobie jako tako zwiedzałem
laugh.gif
szukałem expa, gdy nagle z górki wyleciał oddział orków, paru wojowników, kilka elit i chyba dwóch szamanów, ja spadłem z przepaści, przy której(sprawdzone kodem) z 9999999 życia się umiera przy upadku, za mną poleciało 3-4 orków-elit i jeden się zabił a reszta przeżyła, wszyscy mieli max życia :idea:

Megarion, tylko 400 z kodami? uuu cienko, ja miałem 1000 na początku gry
biggrin.gif
:D:D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
QUOTE ten trick, że jak się zrobi krok w lewo/prawo podczas upadku chyba działa równiez u orków.......cheatowcy jedni:D:D:D

mnie się taki coś zdarzył w GII, dowód, że orki użyły tricka?
byłem w górniczej dolinie i ja sobie jako tako zwiedzałem
laugh.gif
szukałem expa, gdy nagle z górki wyleciał oddział orków, paru wojowników, kilka elit i chyba dwóch szamanów, ja spadłem z przepaści, przy której(sprawdzone kodem) z 9999999 życia się umiera przy upadku, za mną poleciało 3-4 orków-elit i jeden się zabił a reszta przeżyła, wszyscy mieli max życia :idea:

Megarion, tylko 400 z kodami? uuu cienko, ja miałem 1000 na początku gry
biggrin.gif
:D:D

Ja bym to nie nazwał trickiem!!!!. To tylko zwykły Bug jakich wiele w Gothicu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom