Orik???

Status
Zamknięty.

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
on jeest w służbie u garonda a w koloni byl najemnikiem dlaczego go przyjeli w sluzbe dla palladynów on przeciez byl skazaancem i do tego byl najemnikiem który OKRADAL innych i dlaczego niewolalby isć do lee i jego chlo[paków?, to jest dziwne...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jeszcze

Jeszcze kolor skóry i głos zmienił --w dodatku brata palladyna miał (fajna rodzinka)
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Może po prostu imiennika miał, którego nawet nie znał... Ale co ja tam wiem, zawsze szukam najbardziej skomplikowanych rozwiązań, więc kombinujcie dalej
tongue.gif
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
hm a moze złąpali go razem z gornem ale on mial kase i przekupil strażników zaplacil zamiast np 1000 to zaplacil 10000 i palladyni za jego hojnosc utytułowali go palladynem...
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
A może był paladynem i znajdował sie w koloni jak powstała bariera, gdy bariera runeła wrócił do swoich.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
a może po prostu dwóch różnych ludzi mają identyczne imiona?? tak wiem że to genialne ale szczeże mówiąc to według mnie autorom sie pomyliło i tyle 8)
 
A

Anonymous

Guest
Dlaczego mieliby sie pomylic , przeciez "niejednemu psu Burek"
smile.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Nie w grach tu każdy musi mieć inne imię żeby się nie myliło i żeby nie powstawała taka rozprawa o tym jak teraz.
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
On jest pewnie kosmitą. Najpierw sprawdzał umiejętności taktyczne ludzi w G.D. a potem bojowe innych. W trójce będzie pewnie jednym z magów lub najemników.
 

guru

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
10
wielkie mi co. Bezimienny w pierwszej części był
skazańcem a w dwujce mógł być paladynem
biggrin.gif
może orik był wybrańcem Adanosa
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Nie ma co rozmyślać piszcie do twórców gry a sie dowiecie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jesli chodzi o Orika to pamiętam go z jednej strony, ztej złej. Kiedy w Gothicu I siedział wraz z Lee w małej jaskini u Najmników to wpisałem kod na trolla. Lee żucił twardo się na potwora, a Orik... zwiewał jak najdalej. Myślałem,że jak na gościa, który siedzi obok Lee to Wielki twardziel, a tu tak sie pomyliłem.
 
A

Anonymous

Guest
Mi sie wydaje ze Brat tego orika w zamku to byl orik z koloni i byl Najemnikiem ktory poległ przy przeleczy jako poslanik ale nie jestem pewien
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom