Opowiadania

Status
Zamknięty.

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Zapraszam wszystkich na nowe forum Opowiadania. Są tam zamieszczane opowiadania a także oceniane przez naszych urzytkowników, znajdują się tam jeszcze inne działy. L I N K
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Kolejne bardzo amatorskie forum..ludzie..załóżcie forum na phpBB by przemo albo na freeBB..lepsze to niż Fora.pl które jest...ekhm..żałosne
laugh.gif

Oto ocena....
[-]kiepskie działy,kiepska tematyka
[-]seriws
[-]szataaaa graficznaa
dry.gif
dry.gif
dry.gif

[-]logo
laugh.gif
laugh.gif
Co to? filnstone?
Plusy
[+]jako tako 30 userów pewnie z nich pisze 5
dry.gif

Ocena : 1/10
Kolejne forum które pożyje może 2 miechy
Narty
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
moja ocena jest prawie taka sama jak Malcolma :

- szata grraficzna.....
ohmy.gif
wole się nie wypowiadać...
-taak... 30 użytkowników, 87 postów...
dry.gif
wychodziłoby po niecałe 3 posty na osobę. chyba nie muszę nic więcej mówić
- działy po prostu wymiatają.... w kilku nawet nie ma postów
blink.gif

-logo z epoki kamienia łupanego...
ph34r.gif


taaak..... ciekawe....... forum jest TAK FAJNE że dam ocenę wyższą niż Malcolm : 1,1/10
tongue.gif
a co!

no cóż.... wydaje mi się że to forum długo nie pożyje
unsure.gif




pozdrowienia
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Eee... ciesze się z jednego
smile.gif
, że forum nie jest o gothicu. Moge stwierdzić nawet że fajna tematyka. Forum siedzi na serwerze fora.pl nic do niego nie mam, każdy sobie robi co chce i na czym chce
smile.gif
sam miałem kiedyś fora na serwerach typu fora.pl i freebb przyznaje się !!! Nie polecam ich na przyszłość.

Forum ciekawe mało postów :/ niestety o ludzicha nie wspomne.

Logo ohhh...
log28yj.gif
nawet nie wiem co to jest niestety.

Serwer hmm... wypowiedziałem się na jego temat.

Tematyka bardzo mi sie podoba.

Działy troche kiepskie.

Szata forum nie pasuje do tematyki ! powinna być jaśniejsza...

Ogółem mówiąc nic dodać nic ująć
smile.gif
ocena 4/10

Także zapraszam na te forum
smile.gif


Pozdro:Rod_
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Brrr jak dal mnie to lekko odrażające
laugh.gif


No ale cush do minusów należy zaliczyć:
-szate graficzną (okropna)
-logo (to samo co wyżej)
-ogólne pierwsze wrażenie

Natomiast do plusów:
-że nie ejst o gothic'u
tongue.gif

-Przyzwoita ilośc userów jak na nowe forum (o ile jest nowe)

A co do działów to pozostają neutralen, ani mi nie zawadzaja jakoś, ani nie podobaja.

Ogólnie 3.5/10
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Malcom @ 04-08-2005, 14:31) Kolejne bardzo amatorskie forum..ludzie..załóżcie forum na phpBB by przemo albo na freeBB..lepsze to niż Fora.pl które jest...ekhm..żałosne
laugh.gif

Oto ocena....
[-]kiepskie działy,kiepska tematyka
[-]seriws
[-]szataaaa graficznaa
dry.gif
dry.gif
dry.gif

[-]logo
laugh.gif
laugh.gif
Co to? filnstone?
Plusy
[+]jako tako 30 userów pewnie z nich pisze 5
dry.gif

Ocena : 1/10
Kolejne forum które pożyje może 2 miechy
Narty
koleś po pierwsze tematyka jest fajna bo:
nie o Gothicu
a po drugie to że ty niepiszesz opowiadań bądź nieumisz ich pisać to nei znaczy że masz mówić że ma kiepską tematyke ... tio ejst forum dla tych co piszą opowiadania !


moja ocena:

+tematyka
+nie o Gothicu
+śmieszne logo a przierzntroch humoru powinno być...

-szata
-serwwer(fora...FEE)

=działy mogą być... ale nei są plusem :]
=ilość uderów
=jestem tam zarejestrowany
biggrin.gif

=nie ejst nowe ... ma już troche ....
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kolejne amatorskie forum na free serwerze na którym nawet jelen może zrobić forum. Niestety twe forum niczym nie różni się od setek for na fora.pl.

Heh masz plusa, ze nie o Gothicu.
Logo - kiepskie i jakies uciente i rozmazane
Styl - też taki kiedyś miałem wiec moze ujsc
biggrin.gif


Reszta to kpina o której nie będę pisał
smile.gif


I tak opowiadań nie pisze i masz fuksa, że forum ma 30 userów
tongue.gif
 

Templariusz

Debile
Dołączył
22.7.2005
Posty
9
Kacperex a ja widze że ty niezłym hamem jesteś... no prosze mi sie forum bardzo podoba moje gratulacje z czasem napewno koleś zmieni skin'a (troche za nowoczesny) i bedzie Rox bo najbardziej liczy sie pomysł.
- tego zamkniecia mojego tematu ci niedaruje ;/(juz ty wiesz o co chodzi)
-sygnature moge miec jaką chce i tu ci gule skacza nawet jesli to reklama !
-niedlugo zrobie sobie posta z nowa strona (nie ta sama zebys sie niepluł inny adres , tylko działy przeniesione , i serwer tez inny ) i tu ci też masz dolinke bo nazwa tez jest inna :>
-poczekaj aż tylko SAM dobije sobie 30 userów sam bo twój idiotyczny regulamin tego nakazuje - jest tak bezsensowny i denny tak samo jak ty .

p.s pewnie usuniesz tego psota bo jestes tchórzem , masz tylko szczescie ze cie neispotkam na ulicy dziecko.

p.s2 pewnie mnie zbanujesz za wygarniecie ci prawdy ale to nic niech inni wiedza!( co prawda niezłamałem regulaminu tak żeby sobie zasłużyc na bana ale znajac ciebie i twoje idiotyczne prawa...na miejscu innych userów wlczył bym o zmienienie takich moderatorów , a jak nie spier*** bym stad czym predzej , widać sukces strony przywłaszczyli sobie bedac moderatorami i teraz sie dzieci takie jak Kacperex mądrzą sie i uważaja za niewiadomo kogo
 
T

Taleth

Guest
QUOTE Kacperex a ja widze że ty niezłym hamem jesteś... no prosze mi sie forum bardzo podoba moje gratulacje z czasem napewno koleś zmieni skin'a (troche za nowoczesny) i bedzie Rox bo najbardziej liczy sie pomysł.
On nie jest hamem. To że mu sie forum niepodoba to jego zdanie i masz sie z tym liczyć. Czy uważasz że user któremu sie niepodoba jakieś forum jest hamem? Bo ja i reszta userów nie..LOL

QUOTE sygnature moge miec jaką chce i tu ci gule skacza nawet jesli to reklama !
Jeżeli kogoś obraża to nie możesz takiej mieć inaczej bana dostaniesz.

QUOTE poczekaj aż tylko SAM dobije sobie 30 userów sam bo twój idiotyczny regulamin tego nakazuje - jest tak bezsensowny i denny tak samo jak ty .
Nie jest idiotyczny. Bardzo mądry i przemyślany mały spamerku ;] B gdyby nie ten regulamin sporo userów by reklamowało świeże forum założone na fora.pl
laugh.gif


QUOTE ( co prawda niezłamałem regulaminu tak żeby sobie zasłużyc na bana
Nie wcale
tongue.gif
tylko obraza MODERATORA....

QUOTE widać sukces strony przywłaszczyli sobie bedac moderatorami i teraz sie dzieci takie jak Kacperex mądrzą sie i uważaja za niewiadomo kogo
Nie..to jest forum cLoNa_xX i to jego sukces. Uważają sie za niewiadomo kogo? Oni są moderatorami mistrzu tylko !
Musiałem mojego kolege obronić
wink.gif

A i forum przecietne. Słabe logo,szata do kitu,tematyka shit, ale sporo usrów.
Narka ;]
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
Mi to forum niezbyt sie podoba zreszta jak wiekszosci userow nie potrafie ci jednak dokladnie powiedziec co mi przeszkadza i co powinienes zmienic , brakuje mu tego czegos...



POZDRO
tongue.gif
 

Templariusz

Debile
Dołączył
22.7.2005
Posty
9
wal sie lolu bronisz ewidentnie i liżesz dupe moderatorowi gdybym tego nienapisał pewnie bys napisał odwrotnie , a ja znam wartosc mojego forum i twoje głupie odpowiedzi nic na mnie nierobia wrażenia

POZDO :]
 
T

Taleth

Guest
QUOTE wal sie lolu bronisz ewidentnie i liżesz dupe moderatorowi gdybym tego nienapisał pewnie bys napisał odwrotnie , a ja znam wartosc mojego forum i twoje głupie odpowiedzi nic na mnie nierobia wrażenia
Ja nie liżę. To poprostu mój kolega a kolega broni kolege. Zwłaszcza jeżeli ten cos ci dał to trzeba sie odwdzięczyć. Twoje forum jest kiczowate i będzie! To moje zdanie i masz je uszanować. EE..czyli Templariusz to <INOS> ? Dobrze zrozumiałem?
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Cooooo?????? Ja nie jestem żadnym templariuszem. nie złamałem regulaminu nie martw się. Ja nie nasyłam żadnych ludzi na Kacperex'a, a że on go jedzie to nie moja wina.
laugh.gif


I tak zakończy kadencję z banem
smile.gif
- Kacperex
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ekhemm
tongue.gif
powodzenia ...

Ja bym mimo tego nie szedł na takie prościzny jak zakładanie forum. Spróbuj chociaż stworzyc witrynę o tym jak np. pisac opowiadania, etc.

GL & HF
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Ciekawe czy te bronienie kolegi ma później odzwierciedlenie w rekrutacji do gildii....
Ale to nie moja sprawa.
Co do forum to mi się ono niestety nie spodobało. Jest przeciętne i trochę jak dla mnie nieprzejrzyste. Rzeczywiście to dopiero początki i życzę tym którzy mają wkład w foro powodzenia. Jak na razie nie jest dobrze.

Pozdro

PS: A tak poza tym...czemu nie możecie się kłócić się na GG?? Trochę to ne teges, choć urozmaica forum
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Kacperex a ja widze że ty niezłym hamem jesteś... no prosze mi sie forum bardzo podoba moje gratulacje z czasem napewno koleś zmieni skin'a (troche za nowoczesny) i bedzie Rox bo najbardziej liczy sie pomysł.

Widać, że masz 10 lat i nie potrafisz pogodzić się z opinią innych.
Heh jestem Hamem lubię, jak mi tak mówisz. Ja mówię prawdę a ty mnie obrażasz.


QUOTE - tego zamkniecia mojego tematu ci niedaruje ;/(juz ty wiesz o co chodzi)

Heh jak był nie odpowiedni to został zamkniety.


QUOTE niedlugo zrobie sobie posta z nowa strona (nie ta sama zebys sie niepluł inny adres , tylko działy przeniesione , i serwer tez inny ) i tu ci też masz dolinke bo nazwa tez jest inna :>


Wcale nie mam dolinki życzę Ci sukcesów


QUOTE
poczekaj aż tylko SAM dobije sobie 30 userów sam bo twój idiotyczny regulamin tego nakazuje - jest tak bezsensowny i denny tak samo jak ty .


JA GO NIE NAPISAŁEM TYLKO CLONE I VAMPEK. Oj obraza Weterana i Admina to skandal.



QUOTE p.s pewnie usuniesz tego psota bo jestes tchórzem , masz tylko szczescie ze cie neispotkam na ulicy dziecko.


Nie zamknełem. A i trenuje 3 lata Jiu-Jitsu i umiem już łamac wiele miejsc i już próbowałem na takich kozaczkach jak ty. Więc jak mieszkasz w Poznaniu to kiedy sparing? Połamie Ci wszystkie palce i nie bedziesz tu przynajmiej pisał.
To nei jest grożba ja się tylko bronie.




QUOTE
p.s2 pewnie mnie zbanujesz za wygarniecie ci prawdy ale to nic niech inni wiedza!( co prawda niezłamałem regulaminu tak żeby sobie zasłużyc na bana ale znajac ciebie i twoje idiotyczne prawa...na miejscu innych userów wlczył bym o zmienienie takich moderatorów , a jak nie spier*** bym stad czym predzej , widać sukces strony przywłaszczyli sobie bedac moderatorami i teraz sie dzieci takie jak Kacperex mądrzą sie i uważaja za niewiadomo kogo

Nie zbanowałem Cię. Ja zawsze przyjmę z checią opinie na swój temat.
Heh ja się nie wybijam z tłumu tylko, ty mnie wywyższyłes.
Ja uważam sie za normalną osobę a ty? A sukces forum to zasługa CLONE'a

To tyle pozdrawiam Dziecko
smile.gif

I nie spam tematu bo go skasuję wszelkie obelgi prosze kierować na GG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom