Opinie O Administracji

Status
Zamknięty.

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wraz ze Szkeletonem postanowiliśmy przed wyborem nowych modów podbić ten stale aktualny temat. Prosimy o szczere, obiektywne wypowiedzenie się na temat członków ekipy.


Kacperex
Rangiz



Electric Dragon
Yeed



Abisynka
Elessar
Szkeleton3



Biafra


Jedna uwaga - my nie gryziemy ;p. Ten temat służy polepszeniu współpracy między grupą moderująca a userami oraz ogólnego stanu całego forum. Powiedzcie nam szczerze, co o nas sądzicie. Tylko w ten sposób będziemy mogli eliminować nasze błędy i wykorzystywać zalety.

Zapraszam :).

Ave
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jak szczerze to szczerze : ]

Kacperex - ostatnio jakoś mniej zagląda na forum, ale swoje już wsadził w to forum i nie można ciągle oczekiwać gigantycznej pracy. Chyba już zapomniał o tym że ja czekam za tą kopią ZB :D

Rangiz - Do niczego się nie można doczepić. Gdy się go o coś poprosi to bardzo szybko to wykonuje. Dobra osoba na to stanowisko.


Electric Dragon - Dużo pomysłów, mniej czasu na ich wykonywanie. Ostatnio mało go widać przez co można pokusić się o stwierdzenie że tylko blokuje stanowisko. Lecz gdy działał aktywniej to nie było się do czego doczepić. Gdyby trochę bardziej ingerował w obozy obecnie to byłoby ciekawiej troszkę : ]

yeed - hmm, tutaj dość ciężko mi coś powiedzieć. Jako admin może i się sprawdza, ale jako osoba to ciężko pozytywnie ocenić. Wydaje mi się że gdy sobie coś wmówi to nawet łomem nie naprostujesz i nie wmówisz że źle gada/robi. Cóż taki już na Jedźik zgredzik jest : )


Abisynka - wiedźma, ale dobra wiedźma : ) gdyby piła alkohol to ideał w administracji, no ale ; )

Elessar - w sumie nie wiem jak ocenić. Raczej się nie obija na swoim stanowisku, ale jakoś nie słyszałem na niego większych skarg że jest surowy. Najwyraźniej nie jest konfliktowym człowiekiem.

Szkeleton3 - patrz wyżej. Na dodatek widzę co robi u mnie w obozie i wiem że gdy coś obieca to dotrzyma słowa (warna:D). Jest ok i pasuje na stanowisku.


Biafra - od razu widać że człek w podeszłym wieku, ma swoje cechy i ciężko jest mu zrozumieć młodsze pokolenie ; ) ogólnie pasuje na swoje stanowisko.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Biafra - ma już trochę lat na karku lecz pisze mądre i wnoszące dużo do sprawy posty. Zrobił karierę i za to go cenię. Ogólnie jest dobrym modem lecz w pewnych przypadkach jest trochę za surowy. Mógłby być trochę milszy i nie wytykać błędów.

Szkelo - bardzo pracowity mod, choć nie widać go przez pewien okres czasu gdy się pojawi zawsze wnosi coś nowego. Jest fajny i miły co sprawia że jest chyba najlepszym moderatorem. Jest bardzo aktywny w Zakonie.

Ele - prowadzi gazetkę, jest aktywny, działa w obecnych gildiach co sprawia że jest bardzo pożyteczny dla forum. Trzeba nam więcej takich ludzi dzięki nim ma kto kierować tym burdelem w niektórych przypadkach.

Abi - jedyny moderator kobieta w obecnej administracji jest pomocna i przydatna. Pomaga kierować przy obecnych gildiach i za to ja cenię. Trochę mało surowa ale to dobrze bo nikt się na nią nie skarży. Mod Global jak najbardziej zasłużony.

yeed- jest to człowiek który potrafi zmotywować do pracy umie " manipulować" ludźmi w pozytywnym tego słowa znaczeniu, Można z nim spokojnie pogadać. Jest aktywny i ma bardzo dużą liczbę postów a nie wiem skąd on je bierze. Macie w dziale Moderatorzy jakiś temat do spamu, czy jak!? :)

Ed- zacznę od tego że jest on bardzo mało aktywny i to jest jego największy minus. Nie mam o nim innego zdania bo go nie znam.

Zig - człowiek aktywny za dwóch za siebie i za Kaca. Sprawuje się bardzo dobrze. Prowadzi Redakcję w której werbuję nowych ludzi i za to go cenię. Minusem dle niektórych może być zamknięcie przez niego SB lecz ja mam to za bardzo dobrą informację.

Kac - jest bardzo mało aktywny . Nie mam o nim zdania.

wersus @ popieram twój pomysł
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Kacperex - w zasadzie to dla mnie jest już po prostu założycielem i nikim więcej. Czasy jego świetności minęły, ot co. Czasami na forum jest i chyba tylko jest. Swoje w forum włożył.

Rangiz - Niewiele go ostatnio jest. Wiadomo, jeszcze parę tygodni temu zawalony był maturą. Sumienny admin, ale coraz mniej go na GUp...

Electric Dragon - Nie mam nic do EDa, ale na forum go po prostu NIE MA. Swego czasu dużo robił na forum, ale teraz po prostu go nie widzę i według mnie powinien oddać posadę JA komuś, kto sumienniej by się zajmował tą funkcją.

yeed - sumiennie swoją robotę wykonuje. Nie mam zastrzeżeń, na forum jest go dużo i generalnie nie wiem za co się przyczepić, jeśli chodzi o jego pracę. Jasne, że jest uparty jak osioł, ale to już zupełnie inna sprawa imho.

abisynka - mam wrażenie, że niewiele jej ostatnio na forum jest. Ale tylko ostatnio, bo w sumie nie mam nic do tego co robi jako moderator. Sumiennie się wywiązuje z obowiązków.

Ellesar - nie wiem co o nim powiedzieć, bo w sumie nie widzę go za dużo. Wiem, że jest i tyle. Jednak skoro nadal ma posadę moderatora, oznacza to, że robi całkiem sporo. Generalnie na plus.

szkeleton3 - moim zdaniem najlepsza osoba funkcyjna razem z yeedem. Pracowity, wykonuje swoje obowiązki a na dodatek udziela się bardzo dużo na samym forum. Nie mam się do czego przyczepić.

Biafra - lubię Biafa, ale czasami przesadza ze swoimi ironicznymi złośliwościami w stronę najmłodszych userów. Na przykład Szczura. Stary facet, a... no właśnie. Mimo wszystko wydaje mi się, że wszystko robi tak jak trzeba. I tak ostatnio ograniczył swoje różnorakie zapędy. Także w ostatecznym rachunku wychodzi na plus.

Według mnie przydałaby się mała czystka w Ekipie. Trzeba by jasno określić, kto ma czas na forum, a kto go nie ma. I na miejsca osób które sobie poszły, wsadzić te, które w Ekipie już są, a powołać nowych moderatorów. Nie jednego, a co najmniej dwóch. Coby powiew świeżości był w admiralicyjnych szeregach.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Drogi użytkowniku. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem forum, w którym odnajdziesz stosowny ustęp o linkowaniu do konkurencyjnych serwisów. Tak, jest zabronione regulaminem. Jeśli masz podejrzenia, że korzystamy to przedstaw dowody takowego procederu :) inaczej zamilknij i nie szkaluj dobrego imienia jednego z najstarszych serwisów o sadze Gothic i Risen.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
2003 jako Gothic Up. Ale chyba wcześniej serwis działał pod inną nazwą :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
W 2003 rozpoczął swoją działalność, a założony został przez [member=clone_xx]. Serwis od początku działał na innej domenie, ale nazwa Gothic UP jest od samego początku taka sama (UP od nazwy domeny, dla ciekawostki).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No i tajemnica poliszynela ujawniona :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W 2003 rozpoczął swoją działalność, a założony został przez [member=clone_xx]. Serwis od początku działał na innej domenie, ale nazwa Gothic UP jest od samego początku taka sama (UP od nazwy domeny, dla ciekawostki).


No od domeny a aliasu...
Kiedyś były aliasy. gothic.up.pl a stał na DOMENIE gothic.g4ce.pl

Pozdrawiam ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Cała administracja to sprzedawczycy, zdrajcy narodu polskiego, którzy gotowi oddać ojczyznę za miskę zupy, kolaboranci i szpiedzy rządu niemieckiego, a ich rodziną jest kurde ZSRR i KGB.

Nikt ich nie kontroluje, wykorzystują swoją władzę by pozbywać się swoich przeciwników politycznych dokładnie jak niejaki Donalden Tusken. I wmawiają nam, że mamy prawo do własnej wypowiedzi.

Pozdr!

Miska zupy? żartujesz? ja za krakersa oddam...
ja za okruchy z krakersa :trollface:
A ja nawet dam krakersa
pfff sprzedajne świnie, tak tanio cenicie naszą kochaną Ojczyznę? :(
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Kac jak najbardziej pozytyw. Czego? Niedlugo zobaczycie :)
Zig i Abi - brak opinii, za rzadko cos tu robia.
ED pozytywnie, przyklada sie do forum. Yeed cos tam robi, ale to dzieki znajomosciom :trollface:
Elek znacznie sie poprawil, brak juz takiego rygorystycznego podejscia do forum. Szkelo wyluzowany, ogolnie na plus za modowanie i aktywnoc. Biafra to sila rzeczy dobry mod, ale za bardzo sie angazuje, nieraz zdarzy mu sie zlamac regulamin i obrazic kogos o oodmiennych pogladach, ale oceniajac prace - pozytyw.
Dragomir, 'najmlodszy' (w sensie najnowszy, ale najmlodszy chyba tez) mod. Nie wiem, co robi, bo nie wiem, jaki ma kolor modowski, ale zachowanie max pozytyw, tak trzymaj i plus za Usmiech Dragomira :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
A ja dodam tylko, ze bylem w szoku na widok, ze Drago sie sprzedal. Nie spodziewalem sie tego po tobie, ziom.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Odzywa się ten co się nie sprzedał ^^
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie zmieniaj tematu! Myslalem ze Drago ma jakies zasady i uznaje pewne wartosci. To ze ja taki nie jestem to inna sprawa!
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Boom nie od dzisiaj wiadomo że myślenie nie jest Twoją najlepszą stroną... poza tym, z jednego z Twoich ulubionych seriali powinieneś wiedzieć... że nigdy nikogo do końca nie znasz :trollface:
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Adminom zawsze trzeba się podlizywać ;)
Ale jest spoko, fajne artykuły itd. miła atmosfera :)
Tylko wcześniejsza strona główna była fajniejsza ;d


Strona ciągle w dopracowaniu, poczekaj na zakończenie prac i dopiero oceniaj :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom