Ognik?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Jak to jest z tym ognikiem? Kto moze mnie anuczyc go przyzywac i rozwijac jego umiejetnosci bo w calej grze (przeszedlem trzy razy) nie spotkalem sie z taka opcja :/
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Amulet ognika dostaniesz od Vatrasa.Jak z nim pogadasz to dowiesz się że mag wody Riordian moze nauczyc twego ognika nowych rzeczy.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Kazda rzecz kosztuje troche PN wiec wiesz najpier te proste rzeczy bedize sie uczyc szyukac za 1 Pn potem za 2,3 itd
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Amulet dostajesz od Vatrasa. Na początku ma on opcje szukania "czegokolwiek" i "broni". Jeśli chcesz nauczyć go szukania większej ilości rzeczy, będziesz musiał wyuczyć się od Riordiana. Jednak odradzam,
tongue.gif
szkoda punktów nauki :twisted: .
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ten ognik tylko zdrowia mi napsuł
sad.gif
Nie warto w niego inwestować lepiej sie naucz np. skradania albo otwierania zamków albo czegoś innego
tongue.gif
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Wiecie co ludzie, nie za bardzo chcialo mi sie pisac ten post ale jak widze jak "niektórzy" piszą na innych postach to samo co poprzednicy to slabo mi sie robi na sercu ,a ja mam wade serca więc prosze nie pisać tego samego co inni. Napiszcie coś nowego czego ktoś inny nie napisal. To bylo ostrzeżenie przed osobami które mogom zacząć robić spam na tym temacie
 
A

Anonymous

Guest
no tak tylko ze on mi tego amuletu nie dal - NIDGY! :/ Wogole takiej opcji nie mialem z czyms takim
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Po prostu jak daje ci misje z dostawca broni dla bandytow wtedy trzeba zagadac co iwe o dostawcy i wtedy daje amulet i mowi ze moze ci pomoc w poszukiwaniach
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE no tak tylko ze on mi tego amuletu nie dal - NIDGY! :/ Wogole takiej opcji nie mialem z czyms takim

A grałeś w G2 czy w NK?
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
nie... gralem w gothic III ;/ Przeciez bym nie pisal o ogniku gdybym nie gral w NK i bym nie zakladal tematu w dziale o NK
Ej a kiedy on mi mowi o dostawcy broni od bandytow? :/ Bo ja tez tego nie mialem
 

Jimmy

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
3
ognik

Zgadzam sie w 100% że ognik jest całkowicie zbędny. Przeszedłem całą noc kruka i nawet jeden zakihany raz mi sie nie przydał a tylko straciłem cenne punkty nauki
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE nie... gralem w gothic III ;/ Przeciez bym nie pisal o ogniku gdybym nie gral w NK i bym nie zakladal tematu w dziale o NK
Ej a kiedy on mi mowi o dostawcy broni od bandytow? :/ Bo ja tez tego nie mialem

Stary ty chyba rzeczywiscie nie grales w NK
tongue.gif
Przyznaj sie :!: :twisted:
 

Vatrass

New Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
20
Ja ani jedenej rzeczy nie zanlazłem ogniekiem każw mu szukać a ten lara za mną jak jakiś ped****. Pomóżcie ludzie ?? :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom