[ogólnie] Ulubione Seriale

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
moim ulubionym serialem jest "na wspólnej" gdyż moja siostra go cześto oglądała (zawsze) i byłem skazany oglądać z nią (jak mój stary zajął drugi telewizor
biggrin.gif
) noi polubiłęm ten serial i go oglądam
tongue.gif

później jest samo życie ... ^patrz-wyrzej^
m jak miłość - moja mam go ogląda zawsze
biggrin.gif
a ja go troche polubiłęm bo w Europa da się lubić był często stefan ... ten niemiec z M jak Miłość
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ogólnie polskie seriale to szajs, wszędzie leci to samo (tylko imiona pozmieniać i pare szczegółów). Jak większość oglądam "M jak miłość", bo moja mama to lubi. teraz ogląda jakiś szajs "Mała Księżniczka" czy cos takiego
dry.gif
Błeeee jak to widze to mnie mdli. Oper mydlanych nienawidze! Lubie za to "M jak miłość" i "Cień Anioła" z TV4.
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
Ja osobiście nie lubie żadnych seriali ale jak jest kompletna nuda to oglądam M jak miłość. Moja mama zawsze ogląda jakieś kanadyjsskie seriale..
laugh.gif
laugh.gif
Wtedy jest dopiero nuda..Powiem tak : M jak miłosć Rulezz!! Wiecej nie dla mnie nie ma fajnych seriali. Ale niestety-teraz są wakacje wiec na M jak miłośc trzeba poczekać aż do 1 września-ale można obejrzeć sobie powtórki
tongue.gif

Pozdro.Talas
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
hehe może wydać się to głupie ale ja oglądam ,,M jak Miłość" i ,,Pierwsza Miłość" tak jakoś mnie te seriale wciągły.Lubie je ponieważ są fajni bohaterowie itp. Lubie także jeszcze ,,Świat według Bundych"
biggrin.gif
fajna pokręcona rodzinka
wink.gif
stary serial ale można mieć z nich niezły ubaw i oczywiście nasz polski ukochany serial ,,Świat Według Kiepskich" to dopiero jest serial gdzie można się śmiać
laugh.gif
laugh.gif
. Fajny jest Paździoch,Fredek,Waldek,Boczek i Edzio Listonosz
biggrin.gif
serial może nie na poziomie inteligentnym ale nizły seroial
wink.gif

Pozdro:Rod_
 

Goolman

New Member
Dołączył
1.7.2005
Posty
16
Tak, tak. Hehe ja oglądam Zbuntowanego anioła, Modę na sukces ... Oczywiście żartuje. Moimi ulubionymi serialami są: Miodowe lata, Świat według Kiepskich, Daleko od noszy, Duel Masters
biggrin.gif
(muszę to oglądać z bratem
dry.gif
), Pierwsza Miłość i ... i to chyba tyle.
 
Y

Yodas

Guest
Ja lubie

miodowe lata
laugh.gif
laugh.gif
ekstra yo ziom!!!

Na wspólnej!!

daleko od noszy

przystanek alaska..pozdro all
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Ja lubię:
Miodowe Lata
13 Posterunek
Kiepscy
Rodzina Zastępcza
Złotopolscy(Bo mama ogląda)
Daleko od noszy
 

Venar

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
10
Moim ulubionym serialem jest: "M Jak Miłość" ponieważ niektore odcinki są niezłe , i niektórzy aktorzy też, najbardzie lubie Kamila i Pawła.
biggrin.gif


"kryminalnych" bo jest troche akcji.

A najbardziej nielubię serialów "Klan" i "Moda Na sukces" ponieważ idą juz to troszkę za długo i bardzo mnie to nudzi
dry.gif
.
 

Mystos

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
5
Moje typy ulubionych seriali :
-M jak Miłość
-Kryminalni
-Złotopolscy
-Kiepscy
To chyba wszystkie. Reszta to nudyy..pozdro
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
ja lubie South Park i rycerze zodiaku.gdzies juz mowilem ze jestem fanem kreskowek.precz z la paloma
 

LUKI140491

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
15
a moje ulubione to były wcześniej Miodowe Lata ale już zeszły na psy jeszcze uwielbiam Rodzinę Zastępczą i lubię W11
 

Saladyn

Debile
Dołączył
8.7.2005
Posty
15
Moje ulubione seriale to M jak Miłość,Na Wspólnej,a kiedyś lubiłem też Samo Życie według mnie te seriale to coś co zawsze odstresuje mnie po ciężkim i długim dniu spędzonym w szkole.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Moje ulubione seriale to 'M jak Miłość', lubię wsyzstkich tych studentow i ich rozterki
smile.gif
a poza tym to świetni są 'Przyjaciele' , szegolnie lubie Rachel ( jak na 30-kilku latke niezle sie trzyma
cool.gif
)

Co do znienawidzonych to okropny jest 'Klan' i pani Stefcia, Halinka, czy jakoś tak i ten Wladek... ''Wladziu!!!! Nalejesz mi mleka do kawy laski swojej!!!!''...ehh
wink.gif
biggrin.gif
laugh.gif



CODE podzas gry w gothica wciśnij b potem marvin i znowu b pozniej F2 i teraz wciśnij eab i sprobuj tak: voicep i teraz napisz jakąś liczbe lub cyfre np.34 wzjdz z tego i pogadaj z kimś....bedzie ubaw




CODE gothic ruuulez ale inne rpgi tez niczemu sobie!!

CODE nie jestem kobietą!!! to tylko tak wyszło przy rejestracji!!! grrrr
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja bardzo lubie Stargate (HBO), a nie lubie wszystkich polskich (uwaga teraz się narażam milionom polaków):
-M jak Miłość
-Klan
-Na wspólnej
Nienawidze telenowel:
-Zmutowany anioł
smile.gif

-Mała księżniczka
No i oczywiście moda na sukces
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
Moje ulubione seriale (nawet kreskówki pisze)
>W11 wydział śledzczy<
>Kryminalni<
>Dragon Ball (każda częsć)<
>Rycerze Zodiaku (jeszcze to pamiętam)<
>Gorzka Zemsta (za często nie oglądam ale czasami śmieszne
smile.gif
<
Nie chce mi się pisać wystarczy narazie
smile.gif
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moim ulubionym serialem... smiejscie sie jest M jak Miłosc. Calkiem fajny jest :p Sytuacje z zycia wziete.
Podoba mi sie. Szkoda ze w wakacje go nie ma. Lubie takze seriale komediowe jak Swiat według Kiepskich :D
Jaja nie zle sa. Dobrze ze mam polsat2 bo codziennnie od 23 sa odcinki :)
 

undeadlily

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
7
Hm... Lubię seriale kryminalne i jeden medyczny. "CSI: Las Vegas", "Dr House", "Dowody zbrodni", "Krok od domu", "Wzór", "Budząc zmarłych"...

A znienawidzone? Ooo, tych jest znacznie więcej. Na pierwszym miejscu jest "M jak mdłość". W ogóle nie znoszę polskich seriali. Są takie... sztuczne. Ale to tylko moje skromne zdanie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Uwielbiam mode na sukces. Wieczorami siedze z babcią przed tv i oglądamy odcinki, których nie mogła oglądać w
ciągu dnia i ponagrywała na kasety :D :D :D.

Lubie jeszcze słoneczny patrol na polsacie. Można laski pooglądać.

Spoko...
 
Do góry Bottom