[Ogólnie] Plemiona

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Gra przeglądarkowa osadzona w Średniowieczu. Rozwijasz swoją osadę i wyruszasz na podbój innych krain.
Gra ktoś, jeśli tak to co niej sądzicie.

Gra jak gra nic nadzwyczajnego lecz moim zdaniem jedna z lepszych gierek tego typu można zakładać sojusze, pakty i inne ciekawe rzeczy co sprawia że ta gra może wciągnąć i to bardzo. Sam gram na dwóch światach i oba konta mają ponad sto tysięcy punktów...
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
No cóż, kilka razy grałem, wiele razy mi się nudziło. Gra taka sobie, jeśli ktoś ma czas to czemu nie. To i tak lepsze niż sadzenie wirtualnej marchewki :) . Obecnie gram na ś46 i mam ponad 200k punktów.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Grałem w technikum i szczerze nic nadzwyczajnego, gra jak każda inna, tylko że się zwyczajne wojsko, a nie np czołgi czy statki kosmiczne. Za dużo czasu pochłaniają takie gry dlatego oddałem konto z około 150k pkt kumplowi.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Feo mówiąc kumplowi masz na myśli mnie, to wtedy to konto miało ok 10 tys punktów :p.

Oczywiście grałem, dostałem konto właśnie od Feo i całkiem fajnie mi szło. Tak czy siak gra jak każda znudziła się, gdy miałem ponad milion punktów przestałem grać, nikt nie chciał grać więc me wioski stały się barbarzyńskimi ^^.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kiedyś, jak jeszcze w ogóle bawiłem się w gry przeglądarkowe czy też przeróżne Metiny ;p, próbowałem i z Plemionami. Niestety, z nieznanych mi powodów, gra mi się w ogóle nie spodobała. Wiele osób ją wychwala, a mnie nic w niej nie bawiło. Szybko zrezygnowałem i patrząc na to z dwuletnim dystansem, dobrze wyszło. Teraz cieszę się, że nie gram w nic takiego, pożera czas a żeby to jeszcze było coś fajnego.

Ave
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Grałem w to kiedyś ze 3 albo 4 razy. Za każdym razem gra mi się nudziła jak miałem już ponad 100k punktów. Za dużo czasu zaczęło potem pochłaniać, trzeba było ogarniać te wszystkie wioski ciągle itd. Teraz w ogóle mnie do takich gier nie ciągnie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
AS mówisz że tam tylko 10k pkt było? Wydawało mi się że dłużej grałem ;] Mimo wszystko i tak marna gra to była;p
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Dobrnąłem do 1 mln pkt i sprzedałem konto koledze. Ogarnianie tych wszystkich wiosek zajmowało bardzo dużo czasu i stawało się strasznie monotonne, patrzeć na to już nie mogłem. Zaczynałem kilka razy na kilku światach. Na 1 i 3 osiągnąłem najlepsze rezultaty, ale jak już pisałem nie czyniło to rozgrywki jakoś przyjemniejszą, wręcz bardziej nużącą.
 
Do góry Bottom