[ogólnie] Horrory

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja znam tylko : The Ring, Klątwa, 13 Duchów . Więcej nieznam. Sorry!!!



Pozdro
rolleyes.gif
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Jasne że tak :
- Dom woskowych ciał
- The Ring
- Basen
- 13 Duchów
- John X

Więcej nieznam. Miłego oglądania!!!
cool.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
ring 1 2 (2 bardziej)
13 duchów
gothic (to horror już stary ale to nie gothic:the magic barier jak to ktoś napisał)
ziemia i świt żywych trupów
resident evil 1 i 2 (1 jest pełna niedoróbek)
carrie 2 (1 nie oglądałem)


a teraz z innej beczki
a moja komedia to:shaolin soccer
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Na pewno :

1) The ring - wszystkie

2) Piła 1 i 2

3) Egzorcyzmy Emili Rose

4) 28 dni później

5) Orgia Krwii

6) Swit żywych trupów.

Fajne filmy
ale nic nie przebije


Scarry Movie 1,2,3.
laugh.gif
 

MJ1991

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
20
O to jest temat dla mnie
smile.gif
uwielbiam horrory.
Moj pierwszy horror to Klatwa i on byl chyba najstraszniejszy. Jak na poczatek to ladnie zaczalem nie?
smile.gif
przez niego nie moglem spac przez 2 noce bo jak wiedza fani horrorow to w dzien nie mozna sie bac
smile.gif

Reszte filmow juz sie nie balem:
- dom na nawiedzonym wzgorzu
- swit zywych trupow
- ring (cienki)
- opetanie
- mumia (klsyka)
- mumia 2 (-||-)

To nie sa wszystkie ale tyle ich bylo
smile.gif


Jednego horroru jednak nieogladne a jest to Egzorcyzmy ER nie chodzi o to ze jest to straszny film bo o to sie nie boje ale o to ze jest to film oparty na faktach
smile.gif
mam go na kompie i jeszcze nie ogladalem
smile.gif


Ale horror ktory kazdy powinien obejzec na poczatek zeby sie nie przestraszyc horrorow i nie przestac ich ogladac to "Van Helsing" to jest film fajny poniewaz duzo sie tam dzieje dla kazdego co pierwszy raz bedzie ogladal to w sam raz
smile.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Hmm... rzadko mam okazję, żeby obejrzeć horror, a często zdarza się tak, że jest to wielka kicha ;P. Ale z tych, które mi się podobały:
- House of Hounted Hill
- Piła (dwójki nie oglądałem, ale jedynka była genialna)
- Wrong Turn (niby nie aż taki horror, ale fajny)
- Omen
- Świt Żywych Trupów
No to chyba tyle, jak mi się coś przypomni to zrobię Edita
wink.gif
.

//Edit// Van Helsinga oglądałem, ale nie zaliczam go do horrorów
wink.gif
. Dla mnie to film akcji, ale nie powiem, że mi się nie podobał. Bardzo ciekawy i warty polecenia
smile.gif
.
 

MJ1991

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
20
cisu a nie ogladales Van Helsinga? Jezeli chcesz obejrzec horror i nie mowic pozniej ze jest to kicha to polecam ci ten film. Nie polecam jesli chcesz ogladac z dziewczyna
smile.gif
jesli liczysz na klejenie sie do ciebie podczas tego filmu to zapomnij
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
The Ring 1 i 2 - Tylko amerykańska wersja. Trzyma w napięciu i jest bardzo dobrze wykonana. Uwielbiam część 1 i to jak młoda dziennikarka ryzykuje własne życie, żeby ratować jej bliską osobę. Cudowna fabuła i trzyma do końca w napięciu. podoba mi się wykonanie i cała ta "zagadka".

Piła 1,2 - Może to nie do końca horror nie mniej jednak przez wielu znawców zaliczany do owego gatunku filmowego. Strasznie mi się podoba fabuła. Kilka osób zamknięte w pomieszczeniu, czy tez w domu jak to było w 2 części. I z pozoru nic ich nie łączy, nie znają się, a jednak mają tak wiele wspólnego. Psychopatyczny morderca i jego gry przyprawiają o dreszczyk emocji. Dzięki temu film na długo zostanie w mojej pamięci.

Te dwa wielkie tytuły uwielbiam i zawsze lubię do nich wracać. Reszta horrorów z jakimi się spotkałem jest taka jakaś na siłę i bez życia.

Pozdrawiam
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Witam wszystkich. Od dłuższego czasu szukam jakiegoś fajnego horroru. Lubię filmy przy których można się nieźe wystraszyć. Teraz powstaje mało takich filmów.Filmy które się teraz produkije i nazywa horrorami są bardziej pomieszaniem trilerów z sensacjami. Dlatego pytam się was czy znacie jakieś dobre horrory?

Ja znam kilka:

-The Ring
-The Ring 2
-Świt żywych trupów
-Teksańska masakra piłą mechaniczną
-Piła
-Piła 2
-Van Helsing
-Statek widmo
-Klątwa
-Szósty zmysł
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
http://www.gothicsite.vel.pl/forum/index.p...st=0&hl=horrory

Prosze tu masz temat o horrorach.
ostatni post 10.01.2006 czyli całkiem swieży.

QUOTE Ej koleś używaj opcji szukaj , taki temat już był . Prawdopodobnie warna dostaniesz . Temat do zamknięcia...

Takie komntarze prosze zachować dla siebie. Od tego jest zespół Administracyjny.

Pozdrawiam & Closed
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ostatnio mnie jakoś wkręciły horrory i wyrobiłem swoją pewną toplistę:

1. "Lśnienie" Kubricka - piękne, piękne, piękne... i Nicholson. Ale to był pewniak z mojej strony, więc nawet rozwodzić się nie będę.
2. "Adwokat Diabła" - dzięki temu filmowi zrozumiałem, czemu tak dobrze mówi się o Alu Pacino... Zagrał tam miodnie, a film był świetny.
3. "Blair Witch Project" - horror niestraszny... ale fajny.
4. "Egzorcysta" - mniam, stary horror i mimo kilku śmiesznych scen, jest wciąż straszny.

Innym typem są horrory s-f. Najczęściej są raczej łachowe, ale istnieją dwie zacne pozycje:
- Aliena części pierwsze trzy
- 'Coś' - choć efekty pozostawiają wiele do życzenia, ale jest klimat... Jest dobre.

Tyle ode mnie.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
1."The Amytyville Horror"- moze nie najlepszy jaki oglądałem ale jeden z niewielu które mnie przestraszyły.
2."Lśnienie"- uwielbiam Nicholsona a psychopatów gra świetnie.
3."Egzorcysta"- ogladałem go z siostrą jak miałem z 9 lat, takiego gówniarza wszystko przestraszy a na tym o mało zawału nie miałem.
4."Omen"- pierwszy chyba tylko.
5."Piła" 1 i 2 ze wskazaniem na 1.
6."Cube"- podobała mi sie koncepcja tych pokoi.
7."It"- Na podstawie książki Kinga, jedyny film którego nie mogłem oglądać sam, do tej pory jak sobie przypomnę tego klowna to...

To chyba tyle, a jest to zaledwie ułamek horrorów jakie oglądałem bo kiedys pochłaniałem je tak że potrafiłem 3 pod rząd obejrzeć.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Ps. Adwokat Diabła to nie horror jak dla mnie, ale rzeczywiście to jeden z moich ulubionych filmów, a Pacino uwielbiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
hm...ulubiony horror nie ma takiego..
Jak mamusię kocham od kiedy skończyłem 14 lat nie wystraszył mnie już, żaden horror
Wręcz odwrotnie często śmieszą mnie sceny, które teoretycznie powinny przerażać
Wydaje mi się to strasznie groteskowe i mało efektowne.
Chyba jedynie wrażenie czasem na mnie zrobi horror w kinie
w końcu inne efekty dźwiękowe aczkolwiek też dość rzadko.

Jeśli miałbym coś powiedzieć to może jedynie w jakimś stopniu Resident Evil i Silent hill..mowa o grach
a z filmów, hmm..najmniej rozśmieszały mnie Blair witch project ale tylko pierwsza część bo reszta to kompletna szmira
Koszmar z ulicy więzów...Fredy Krugger to był gość, ale bałem się go jak miałem 12 lat
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja polecam prawdziw? klasyk? horroru...

"Nosferatu symfonia grozy" - Czarnobia?y horror z 1922 roku. Naprawd? genialna sprawa :) (Info dla tych co z wrocka... 21 wrze?nia na wyspie s?odowej w?a?nie ten Nosfertu z muzyk? Myslovitz :) )

"Pogromcy wampirów" naturalnie ci Pola?skiego... :)

" Egzorcysta" ten z 1973 porz?dny horror - a zdecydowanie najstraszniejszy ^^

"noc ?ywych trupów" 1968 - najlepszy horro o zobie... (nawet nowy "?wit" si? chowa)


Stare horrory wymiataj?. Niektóre wymieniane wcze?niej filmy z gatunku japhorror te? daj? rade np. ring...

A i odradzam filmy z cyklu 13 duchów... zwykle bezklimatyczne filmy akcji o potworach- beznadzieja

Pozdrawiam

PS.
W?a?nie sko?czy?em ogl?da? Nosferatu Wampir z 1979 roku - miodzio ^^
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
1. SILENT HILL - cudowne :lol:
2. Cube - wielki straszny kwadrat, buuuu :p
3. Omen - Amen :)
4. Doom - sru, tu, tu, tu i z procy go xD
5. White Noise - ...git
6. Creep - run bitch, run!
7. Hellriser - klasyk, o którym nie zapomnę ^_^
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Moje ulubione horrory:
- OBCY - wszystkie czesci,
- Ring 1 i 2,
- Klątwa ( polecam ),
- Resident Evil,
- Droga bez powrotu,
- Piła 1,2,3,
- OMEN z roku 2006,
- Underwold Evolution.

Jest jeszcze pare ale nie potrafie sobie przypomniec. Nie ogladalem Blair Witcha. Nie umie niestety "zlapac" filmu w telewizji.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
U mnie kiepsko o dobry horror ostatnio. Bo co to za horror gdzie tylko jest zabijanie, cięcie, masakra i jakiś szaleniec? Ja chce nastroju, budowania grozy itp. :) No, ale kilka filmów mam:

Obcy - wszystkie części. Najlepsza 1.
Ring 1 i 2
Egzorcysta
Omen
Silent Hill - w sumie jest tam sporo sieki, ale ten film ma to coś.

To chyba wszystko.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
"Martwe zło" - obie części i "Armia Ciemności". Filmy po prostu w pytę. Krew, flaki, piła łańcuchowa, siekiery - sam miód. Kto nie widział niech żałuje. Seria genialna =]
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
Bardzo lubię horrory.

-Archiwum X,
-Milczenie owiec [ke? to tak trochę nie horror... - GW],
-Piła I, II,
-Ring

Te lubię najbardziej.
 
Do góry Bottom