Oficjalny Kanał Youtube Gothic Up

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Cześć.
Jak sądzicie, czy oficjalny kanał YouTube dla Gothic Up to dobry pomysł?
Widziałem 2 konta, gothicup (Kraj: Polska; ostatnie logowanie: 2 lata temu, może to kanał naszego portalu?) i gothicorgpl. Ten drugi niewątpliwie jest kanałem GUP, ale ma pół roku i myślę, że nikt nawet o nim nie pamięta, a tym bardziej ktoś, kto stworzył kanał, zapomniał hasło ^^

Jeśli znajdzie się jakaś osoba powiązana z jednym z tych dwóch w/w kont, możemy zrobić reaktywację. Napisałem na forum YT z pytaniem, czy ze względu na to, że ktoś 2 lata nie był online, mogą usunąć jego konto. Nic na nim nie ma. Jeżeli doszłoby do reaktywacji, mógłbym zająć się zrobieniem tła na kanał. Później trzeba by było wybrać osoby, które "opiekowałyby" się kontem (oprócz Kaca i Ziga. Chodzi mi np. o dawanie nowych filmików, czy newsów w announce).

Jeżeli YT odpowie w sprawie usunięcia konta "gothicup", zedytuję posta lub napiszę tu o tym.
Jak ktoś pamięta hasło któregoś z powyższych kont... Niech mi da znać. Porozmawiam z Kacem i, jeśli wyrazi zgodę, zacznę robić logo kanału i tło.

[EDIT]
Linki do tych kont:
http://youtube.pl/gothicup
http://youtube.pl/gothicorgpl
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie bardzo mi się to widzi. Mamy swoją strefę video na forum i jak jest coś ciekawego do wrzucenia (a często to się nie zdarza) to tam ląduje.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie bardzo mi się to widzi. Mamy swoją strefę video na forum i jak jest coś ciekawego do wrzucenia (a często to się nie zdarza) to tam ląduje.

Nic dodać, nic ując. Popieram, konto na TyTubo będzie zbędne.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Strefa video. Zrzucane filmiki z YT z czyichś kont. Nie lepiej mieć jeden, własny kanał, na którym zamieszczalibyśmy takie filmiki, oraz trailery, gameplaye i inne rzeczy związane z gothicami/risenami?
;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Mnie też się to nie widzi, ale nie zaszkodzi spróbować. Są chęci, trzeba wykorzystać. Zresztą nawet dobra alternatywa dla naszych serwisowych materiałów video. YT przegląda więcej potencjalnych fanów sagi Gothic.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Hm, według mnie nie jest to potrzebne. Po co? Mamy swój dział Video... Kanał na YT jest zbędny.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
BSTU ma swoje konto na YT i jak dla mnie to w zupełności wystarcza.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
BSTU- Buntownicze Studio Telewizji Undergroundowej. Może założymy jeszcze Najemnicze Studio Telewizji undergroundowej? A może jeszcze Userowe, Moderatorowe, Junior adminowe?
Buntownicze. Nie ma nic na całe GUP. Ja robię lay w tej chwili. Postępy możecie śledzić na http://youtube.pl/TheVendettaBoi
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Myślę, że to dobry pomysł. Można by zrobić videorecenzje wszystkich części, czy coś w tę manię, kiedyś może byłaby okazja wstawić jakiś wywiad czy video z pokazu - trzeba myśleć przyszłościowo. Na pewno na YT jest wiele osób, które oglądają filmy o Gothicu i nie mają u nas konta - a jak mówił Kac, każda nawrócona owieczka jest dla nas na wagę złota, więc spróbować nie zaszkodzi ;)

PS. - Buntownicze Studio Twórczości Undergroundowej, gwoli ścisłości :p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
http://www.youtube.com/user/TheVendettaBoi
Ostatnia wersja laya gotowa. Jak Wam się podoba?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
BSTU choc zawiera w sobie nazwę tylko jednej z gildii przedstawia twrórczośc całego forum także nie widzę potrzeby działania przy koncie G Up, chociaż to żal że nic się z YT nie wiążę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Konto gothicorgpl jest nasze.
Skoro Ven chce i ma czas się nim zająć to ja nie widzę przeszkody. Ręka wolna.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
http://www.youtube.com/user/gothicorgpl
Kanał rusza! Jeśli macie filmiki z Gothic własnego autorstwa i chcecie, aby któryś z nich został umieszczony na kanale: piszcie na mail vendetta@quelthalas.com
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ven, mam pytanie. Po jaką cholerę wrzucasz takie stare filmiki jak trailer Arcanii z 2008 roku, zawierający starą nazwę i datę premiery, która zmieniła się już kilkakrotnie? Według mnie bez sensu, ale to tylko moje zdanie ;).

Ave
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Dlatego, że jest to powiązane z Arcanią? Stare, czy nowe- powinno być. GUP powinno mieć także archiwalne materiały ;]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dobrze robisz Ven. Z pewnością za pomocą youtube możemy być bardziej rozpoznawalni, niż przez nasze video na stronie.
działaj działaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom