O Co Chodzi W Zadaniach?

Status
Zamknięty.

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
To zadanie związane jest z jednym z artefaktów Adanosa. Ogólnie, polega to na tym, by znaleźć 5 kluczy do Światyni w Al Shedim (centralny budynek). Dwa klucze maja Saturas i Lester, pozostałych 3 musisz szukać po ruinach ( X na mapie)
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Tak ale nawet jak znaudzie 5 kluczy to mu nie zaliczy zadania spenetruj pole ruin ale-shedin
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
ja mam ten sam problem mam ju wszystkie artefakty i caly czas mam zadanie spenetruj pole ruin al shedim
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
nom... musze przyznac ze ja tez mam pare takich zaleglych zadan w dzienniku z ktorymi nic nie mozna zrobic :p
 

srosik

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
5
Tak mi się wydaje, ale w każdej części ruin są takie jakby urny ,tabliczki,figurki, zwoje.W każdej części jest 5 np. figurek
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(srosik @ 26-12-2006, 21:51) [snapback]131063[/snapback]

Tak mi się wydaje, ale w każdej części ruin są takie jakby urny ,tabliczki,figurki, zwoje.W każdej części jest 5 np. figurek


ja mam wszytsko... wszytsko co sie dalo to tam skompletowalem, niewiadomo co z tym zrobic ale zadania sa wypeklnione a spenetruj al - shedim nadal razi mnie w oczy gdy patrze w dziennik... o ile mozna to tak nazwac..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom