Nowy Wygląd Bezimiennego W Gothic 3

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Na pewno wielu z was zastanawiało się dlaczego Bezi inaczej wygląda niż w poprzednich częściach otóż znalazłem odpowiedź.
Podczas tworzenia animacji i postaci do Gothic 3 jedna osoba zobaczyła że Bezi jest podobny do jednego ze sponsorów więc upodobnili do sponsora że jest teraz prawie identyczny do tego sponsora.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Z tego co wiem, jest to wyjaśnione na płycie Making-of Gothic 3, na You Tube też można to znaleźć. Że tak się wyrażę nie wniosłeś tu nic nowego, kto się trochę tym zainteresował, obejrzał making-of, poczytał o tym i takie tam na pewno o tym wie. Myślę, że temat można zamknąć.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Ale wiesz jeżeli ktoś kto dopiero zaczyna się fascynować gothic'kiem i szuka wszystkiego co jest z nim związane to też dobre
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Wiesz Zenek musisz troche przywyknąć do tego, że pare osób Ci tak będzie odpisywać, jak nie połowa forum jak coś nowego zaczniesz pisać co dla nas jest już oczywiste ;) Bo większość z nas to starzy wyjadacze :D A co do Twojego tematu, wygląd jest zmieniony bo jest nowy silnik gry w porównaniu do poprzednich wersji, co moim zdaniem z gothica zrobiła nie dosłowanie "różową landrynkę" przez co stracił klimat ... Wszystko takie ładne, kolorowe, że aż mdłe ;/ Więc też wygląd Beziego się musiał zmienić, innych postaci ... A o jego charakterystycznym kucyku w GIII najwyraźniej zapomnieli ;]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A ja myślę, że nie potrafili ogarnąć graficznie "kuca" Beziego, żeby nie wyglądał tak kanciasto jak w poprzednich wersjach i postanowili się go pozbyć. xD
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
w filmiku INTRO gothic 1 widać że bezi niema kucyka a jak się zaczyna grać to ma... pewnie przeoczyli
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wole stary wygląd ;) Bezimienny wyglądał lepiej:D Ale z tego co zauważyłem to w każdej części wyglądał inaczej :) W G1 i G2 był podobny ale w G3...zupełnie inaczej wygląda.Zresztą tak jak inne postacie...
 

EvilMaster

New Member
Dołączył
14.3.2010
Posty
9
Na pewno wielu z was zastanawiało się dlaczego Bezi inaczej wygląda niż w poprzednich częściach otóż znalazłem odpowiedź.
Podczas tworzenia animacji i postaci do Gothic 3 jedna osoba zobaczyła że Bezi jest podobny do jednego ze sponsorów więc upodobnili do sponsora że jest teraz prawie identyczny do tego sponsora.


To prawda a co do innych postaci to czytałem na Gothicpedia że oni ich zestarzeli i dlatego wyglądają inaczej w końcu to parę lat od koloni górniczej
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Nie podoba mi się nowy wygląd Bezia. Wygląda on młodziej niż w pozostałych częściach i jest grubszy. Głowa jest zupełnie inna- ten bezimienny z G3 śmiało mógłby być w innej grze RPG, nikt by nie rozpoznał w nim weterana Górniczej Doliny.
 

Geralt z Rivii1

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
13
Bezio wygląda, jak dla mnie, kozacko. Chudzinka z niego była w poprzednich częściach, a teraz wystarczy zobaczyć mięśnie i spojrzeć mu w oczy, a od razu rozpoznasz w nim wojownika. A kucem mogli znaleźć rozwiązanie podobne do kitka Diego, ale wtedy by mu nie pasował.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Hehe. Ciekawe. Też się nad tym z miesiąc zastanawiałem. Ten kuc był niepotrzebny. Niepasowałby do ZB bo pewnie byłby zbyt kanciasty a w G3 i ZB wszystko wygląda bardziej realistycznie.Im(twórcom) się pewnie nawet nie chciało pracować nad tym, żeby "ożywić" wizerunek bezia z 1. I moim zdaniem dobrze zrobili. Zmiany są czasem dobre, a szczególnie w gothicu.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja uważam że ten wygląd bezia nie jest za ładny ale jak dla mnie nie jest zle.Bezio teraz wyglądz nawet nieżle poniewaz wygląda jak jakis odważny człowiek albo jakiś kozak.A ta historia z podobieństwem może jest prawdziwa ale troche dziwna.
Pozdrawiam Szczur
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Dla mnie nowy bezi jest spoko przynajmniej wygląda teraz jak wojownik a nie jak chudzielec zresztą transformacja bohaterów była nieunikniona chociaż z diegiem trochę przesadzili wiadomo każdy się kiedyś starzeje ale żeby aż tak?
Przecież on przebyli tylko krótką podróż statkiem. :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nowy Bezio nie wygląda źle w G3. Jeżeli do tego popatrzymy na niego z perspektywy Arcani - Gothic 4 (tudzież Risen), to wychodzi na to, że jest męski i średniowieczny, że tak powiem. Ci dzisiejsi bohaterowie niby spoko, ale tacy jacyś metroseksualni...
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Zgadzam się z Biafrą, Bezi z G3 nie wygląda jakoś źle, przykoksowany, z zarostem. Natomiast Bezi z Risena przypomina mi typowego pijaczka, takiego co można spotkać pod każdą lepszą żabką, jeszcze nie do końca łysy tylko jakieś odrosty na głowie...Zaś Bezi z G4 to całkiem inna historia, musieli zrobić jakąś odmianę i według mnie nieźle im to wyszło, oprócz tego że chłop jest pasterzem co mnie trochę dziwi, mogli go uczynić chociażby kowalem.
Wiadomo, że żaden nie dorówna temu kwadratowemu z pierwszej odsłony Gothica, no ale nie jest źle. :)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Z tym kowalem to nawet fajny pomysł, pasterz tak nie za bardzo jakoś pasuje.. jeśli chodzi o Gothica 3 to wszystko się dziwnie zmieniło , nie tylko bezio . No Ale wiadomo itak że gdyby twórcy gothic 3 postanowiliby zrobić takiego samego beziego jak w poprzednich częściach to itak by trochę inaczej im wyszedł .
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
A dla mnie to dobrze że zmienili mu wygląd. Dodali mu mięśni i od razu wygląda jak bohater. A kucyk mnie wkurzał.
 
Do góry Bottom