Nowy Telefonik

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Także tego, potrzebuję smartfon do 1000 zł. Oczywiście, wszystko jak najlepsze jeżeli chodzi o bebechy.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja polece tylko jeden telefon który jestem przekonany że spokojnie Ci wystarczy.
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g2/
 
Ewentualnie jak nie chcesz takiego wielkiego telefonu to możesz kupić wersję Mini (sam taką mam i jestem zadowolony).
Lg G3 kosztuje między 1200 a 1400 ale jest też wydajniejszy, chociaż nie wiem czy przy normalnym użytkowaniu będziesz widział różnicę.
 
Nie daj sobie wcisnjąć wersji G3S albo G4S, bo mają te same parametry co G2 Mini, różnią się detalami tylko.
 
Innych marek nie polecam bo sam kupuję tylko LGki ; )
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
ja pierniczę do czego to doszło że ludzie dają tyle hajsu za telefony ;d. 
 
sam ponad cztery lata używałem pierwszego (no ok, drugiego) telefonu z androidem  - HTC Magic a i tak kupiłem go za 4 stówy jeszcze w gimnazjum, służył mi do teraz ^^. 
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
To tak samo głupie jak dawać 15,- na fajki każdego dnia ; ] 1000 to nie tak źle, nowy srajfon kosztuje 3500 a chętnych do zakupu nie brakuje, gdzie tu jest sens?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
As - bo lubię jak telefon nie działa jak kupa, tak jak obecny szajsung ace 2. No a przy okazji dobry aparat nie jest zły, no nie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
wiadomo, ale są ludzie <jak ja> którym na takie rzeczy szkoda pieniędzy. Ogólnie centuś jestem :D
 
 
hehe ja też, ja mam nokie c1 i mi styka, bo potrzebuje tylko tel, czasem esa, i nie szkoda mi nosić w kieszeni na dupsku ;P - abi
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Trochę przerobiłem telefonów w życiu niedawnym :)
 
Iphone 5 - bebechy nie robią szału, ale na prawdę wygodny w użytkowaniu i niemulący system - używam aktualnie i nie wracam za szybko na androida.
 
z andkiem - Samsung Galaxy S5 za tysiaka na ogłoszeniach już swobodnie jesteś w stanie wyrwać. Flagowiec no i amoled ( jednych to męczy, dla mnie atut).
 
Musisz określić jaki chcesz wielki ekran, najwazniejsze by miał conajmniej 2 GB ramu (android żre jak głupi pamięc operacyjną.)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W moim przypadku. po 6 latach użytkowania kupiłem smarciaka LG G3. Wydałem prawie dwa klocki, także liczę, że następne 6 lat pożyje. Jako, ze jestem na kartę to w sumie kalkuluje się mniej więcej tak samo jak umowa. Również nie polecam modelu G3s. Kuzyn posiada i strasznie mu zamula. Aczkolwiek podobno pomogło cofnięcie wersji androida do poprzedniej.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Yeed, android 5 nie zamula tylko po jego aktualizacji w słabszych modelach potrzeba wrócić do ustawień fabrycznych. U mnie na G2 mini pomogło i tel śmiga lepiej niż na 4.4.2.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Feo Android przez swoją otwartość ma to do siebie, że telefony z 2 GB ramu potrafi zamulić. I to bez różnicy czy 4 czy 5.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Fakt, mój ma 1 giba i daje radę aczkolwiek zamułe łapie co jakiś czas.
Ciągle krytykuję ajfony, ale po obecnym G2 mini chyba się skuszę na jednego.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Też obecnie mam LG G3. Ja akurat mam z salonu w abonamencie. Ten telefon mam już chyba dwa miesiące i śmiało polecam. Jak brać telefon to tylko tzw. flagowce. Ja nie narzekam.
 
Do góry Bottom