Nowy Moderator

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jeszcze nikt o tym nie wie, ale Bobek zrezygnowął z moda, a także będzie rzadziej na forum.
Dlatego będzie potrzebny nowy mod w jego zastępstwo.
Mam kilku kandydatów, ale żeby nie było, że po znajomości mają moda dam Wam możliwośc wypowiedzenia się.
Osoby którym szczególnie sie przyglądam to:
Megarion
Sever
Adonix
Szczurek
s.e_b.a
xarox - aczkolwiek jestem modem na gnet i ostatnio jego zachowanie mnei conajmiej zdziwiło.
Lord_Viqux
Boba Feet

To moje propozycje wy możecie dawać swoje.


Możecie się wypowiadać i argumentować kto według was powinien zostać modem.
Chcieliście demokarcji to ją macie, bez żadnych "znajomości".

Pozdrawiam
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Oczywiście, że Megarion, gdyż jego znam najdłużej i rzeczywiście należałby mu się ten mod, ponieważ jest najdłużej na forum z wyżej wymienionych osób, oraz często bywa, pisze ciekawe opowiadania i napewno byłby konsekwętny. Tak więc oddaję głos na MEGARIONA
biggrin.gif


Pozdrawiam

PS. 777 post, lepiej od szatana (666)
biggrin.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja na twoim miejscu byłbym skłonny powierzyć to statnowisko Sever która jest wzorem przykładnego i jakże utalentowanego usera na tym forum. W leśnikch jest zastępcą Megariona, i sprawuje sie świetnie, więc nie widzę powodu dla którego nie miałaby zostać wyrózniona tytułem moderatora.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE xarox - aczkolwiek jestem modem na gnet i ostatnio jego zachowanie mnei conajmiej zdziwiło.

Cóż, małe sprostowanie. Nie jestem już modem na gothic net. Zrezygnowałem. A co do głosowania, jestem zdziwiony tym, że umieściłeś mnie na liście, osób które mogą być moderatorami.

Pozdrawiam i sorry za off-topic.

Pewna osoba mi kiedyś powiedziała, ze wybaczać to wielki dar. -Kcpx
 
G

Gray_Fox

Guest
Hmmmmm...

1. Dlaczego Meg? User, z dużym doświadczeniem [exp?
tongue.gif
], inteligentny, rozważny. Nadawał by się. Ostatnio zacząłem gadać z nim na gg, jest wpożo.

2. Lord_Viqux - mój stary znajomy, znam go, i wiem na co go stać. Również rozważny, inteligentny, da sie z nim pogadać i by nie wystawił za byle co warna...


3. Boba Fett - user ten jest wyjątkowy. Zasłynął pomysłami, jako mod na wielu forach spisywał sie na ocenę 6. Myśle że ta funkcja tutaj należała by mu się. Można powiedzieć że jego imieniem jest "Wierny" a nazwisko "Na zawsze"

A co na temat pana xaroxa :

QUOTE xarox - aczkolwiek jestem modem na gnet i ostatnio jego zachowanie mnei conajmiej zdziwiło.

Już modem tam nie jest.

Edit ; spóźniłem sie ;P

Pozdrawiam, to moja III.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Nie będę wypisywał tu wszystkich swoich antypatii, czy też awersji. Moje trzy typy... kolejność nie ma znaczenia.
1. Adonix
2. s.e_b.a
3. Boba Fett
Z tego co widzę... będę musiał chyba zrezygnować, tak jak i Bobek, z posady.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
No cóż... Jeśli miałbym wybierac spośród wymienionych przez Kaca userów, to bez zastanowienia: s.e_b.a.
1) Długi staż na foro.
2) Bardzo duża ilość postów.
3) Jego posty sa sensowne, brak w nich spamu. Zwykle wnoszą dużo do dyskusji i są poprawne ortograficznie.
4) Jest Magiem
smile.gif
.
Tak więc właśnie s.e_b.ę najchętniej widziałbym jako moda...
Pozdrawiam.
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Szczerze powiedziawszy na tym stanowisku widziałbym Szczurka . Kiedyś z nim gadałem na gg , wydaje się conajmniej spoko
smile.gif
Zerwałem z nim kontakt po hucznym odejsciu od lesników
rolleyes.gif
sad.gif


Na moda napewno nie widziałbym raczej Pani Sever , ale to już jest moja prywatna sprawa ...

A jak nie szczurek to seba
tongue.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Myśle, że Megarion byłby odpowiedni na stanowisko moda, ponieważ miałem okazje z nim pogadać itd. i myśle, że by sie nadawał. Co do innych to postawił bym też na Sever, s.e_b.e lub szczurka, bo na forum już trochę są i zachowują się odpowiednie.

Podsumując:
1. Megarion
2. Szczurek
3. Sever
4. s.e_b.a
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Jak dla mnie najlepszym kandydatem jest Megarion.
Po za nim mogliby to być:
-Szczurek
-s.e_b.a
-Sever

Ale jeśli chodzi o mój głos to jednak Megarion.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
s_e.b_a i Szczurek - oni się nadają, są odpowiedzialni, nadają się. Spędzają tu wiecej czasu niz ja ostatnio:D (ahh to D2)... CO tam bede mówić, rozwawialismy na GG...
Pozdro
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
QUOTE Sever

Sever Sharivar trzymam za ciebie kciuki, głosuje na ciebie, mam nadzieje, że będziesz dobrym modem (jeśli cię wybiorą), a nawet to wiem, że będziesz.

Ja sam nawet bym nie chciał być modem, bo i tak by mnie nie wybrali :]


QUOTE Szczurek

Noi za ciebie też trzymam kciuki :]
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ta ankieta jest niepełna, bo brakuje tam mnie
tongue.gif
. Chyba, że Dyktator boi się, że zdobędę zbyt wielu zwolenników i zajmę jego miejsce? Tak na poważnie to mój głos idzie dla BF, bo jest osobą, której ufam (prawie
tongue.gif
) bezgranicznie i wiem, że podola powieżonym mu zadaniom.


Pozdrawiam

Pisałem, że możecie, a nawet macie dawać także "waszych" ludzi, których widzicie na tym stanowisku
smile.gif
. Jesli widzisz siebie to pisz o tym xD

Hehe ok
biggrin.gif
. To ja widze siebie na stanowisku moda
smile.gif
.
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Moje głosy to:

Megarion- spoko koleś zasługuje na moda.

Sever- Ona też zasługuje na stanowisko moda. Myślę, że gdyby była modem to bardzo dobrze by się sprawdzała

Szczurek- Koleś jest długo na forum. Zasługuje na moda. Stara się, dużo pisze, itd.

To są moje głosy.

Pozdro darkrider
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Hmm zamiast typów zrobiło się jakieś głosowanie. Pójdę za głosem rozumu. Hmm tylko czy oni tego chcą?
cool.gif


1 Szczurek- dlaczego szczurek? hmm pracowita menda jak się go do czegoś zagoni.
2 Boba Fett

Z poważaniem
Adonix
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Przepraszam ze przeszkadzam, ale dlaczego na liście nie pojawił sie Kushi. Koleś już jest spory czas na forum (siedzi dłużej niż Grey_Fox), nie spamuje, ostatnio dołączył do redakcji. Jeżeli chodzi o mnie dałbym mu sznase.

Pisałem, że lista nie jest pełna
smile.gif
. Kazdy ma pisać kogo widzi na tym stanowisku. Widzisz Kushiego to dobrze, że o tym napisałeś.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ogolnie to nie wiem czy mam cos do powiedzenia ale...
hmm.. mysle iz dobry kandydatem na moderatora jest
s.e_b.a albo Shracik
smile.gif


moje argumenty to...
- dlugi staz na forum
- mnustwooooo sensownych postow
- dosc czesty bywalec g.up
- osoba szanowana w gronie... (nie wiem jak u innych ale w magach TAK)

Nie zgadzam sie aby moderatorem zostal Megarion albo Sever fakt faktem dobrze ich nie znam ale czytalem ich posty i nie bardzo jakos... a pozatym nie podoba mi sie to co jest u lesnikow typu Premier panstwa lesnego, wyzsza izba itd....
a za tym duetem (tj. Sever & Megarion) nie przepadam
kazdy ma swoje zdanie wiec prosze mnie nie krytykowac i przy okazji smiecic w temacie, jakby ktos cos mial to prosze na p/m
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
No cóż moim kandydatem numer 1 był i zawsze będzie : szczurek

Teraz dlaczego?

Proste, siedzi najdłużej z wszystkich kandydatów na forum i myślę, że pora dać mu wreszcie szanse.

No cóż kandydat numer 2

Megarion poza tym, że siedzi sporo dużo też robi

to chyba będzie tyle
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Nie obrażając nikogo napisze tak:
Dlaczego chcecie aby moderatorami zostały noobki(w przenosni oczywiscie) a nie ludzie którzy naprawde zasługują na moje oko połowa listy idzie do kosza...
Szczurek jak najbardziej Sever również i Seba także a nie pomyślał nikt o eMzim?
Jest jeszcze tylu starych wyjadaczy więc radze przemyśleć jeszcze raz to wszystko bo niektórzy sie bulwersują...
Miałem nie pisać już ale nie chce żeby strona zmieniała sie na gorsze.

A moze pomyslałes o tym, że związany jest z Gnet? Bravo.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
powiem szczerze (racze napisze:D) że mało mnie obchodzi kto będzie modem:D
Oki ja głosuje na s_e.b_e & doctora
CZemu bo ich lubie, są magami, czesto są na forum i myśle że któryś by się nadawał.
Tyle na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom