Nowy Lay

Status
Zamknięty.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no coraz ładniej :)

ta ostatnio na forum wiadomo i w redakcji pełno literówek - ale będzie czas to zrobicie
galeria pojedyńcze screeny u mnie są krzywo ale może to coś u mnie :p

ale za to kropeczki w prawym menu pieknie wyrównane, i w tych pracach zakonnych przybywa - no bardzo mnie to cieszy :) - kawał dobrej roboty. no i te losowe obrazy - super <_<

ogólnie widać coraz więcej poprawek i jeszcze parę drobiazgów zawsze się znajdzie

jest super :) oby tak dalej
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
WoW! Teraz jest świetnie ;) Po prawej menu ładnie naprawione, tylko "Ostatnio na forum" zostało ;) Losowy obraz to też zajebisty pomysł ^^
Galeria wzbogaciła się w nowe screeny... Wszystko idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej..
I mam małą sugestię. Jak wchodzimy w galerię i dajemy np. obrazy G3, no i tam pod obrazami są nazwy. Nie lepiej było by je pozmieniać? Bo np. pod mapką wyświetla się nazwa "gothic3_nordmar.jpg 2" - można by napisać "G3 - Mapa Nordmaru" i analogicznie w każdym dziale pod obrazami, pod którymi nazwę da się wymyślić ;) Czyż nie było by dużo lepiej? ^^
Taki niby drobiazg, ale zawsze coś... Ale to jak będzie ktoś z Adminów miał czas, ofc.

Pozdrawiam, MadDaria ;D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Czy tylko ja zauważyłem, że nowy Layout jest podpasowany pod banner Szkoły Hackerów?
xD
Ale ładny, nie ma co :) Bardziej przejrzysty, wyraźniejszy i czytelniejszy.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Blee, nie podoba mi się w ogóle.

Logo... w żadnym stopniu nie pasuje do reszty, całkiem inna kolorystyka, a do tego słabo widoczny napis "gothic.org.pl" (tzn. powinien przyciągać on uwagę, a nie przyciąga). Nie lepiej dać tam logotyp?

Teraz panele. Co z losowego obrazu, jeśli można zobaczyć obrazek tylko w rozmiarze około 150x100 pikseli? Potem można sobie poszukać go po całej galerii...

Artykuły nie są w żaden sposób posegregowane, trzeba długo szukać danego.

Patrząc na całość, po prostu widać, że layout się nie zlewa, poszczególne części nie pasują do innych. Strona długo się wczytuje i niekiedy aż nie chce się oglądać obrazków z galerii, bo rozwalają one całą stronę i trzeba bawić się suwakami.

@edit

Nie działa download.
 

Vetomir

New Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
1
Witam all przybyłem tu z Risen Island aby zrobić nową templatkę, macie jakieś sugestie dotyczące oczywiście nowego wyglądu serwisu?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mam pytanie - czy ktoś zamierza coś zrobić z tymi artykułami napisanymi szarą czcionką?

I kolejne rzeczy:

1. http://gothic.org.pl/gothic/wazni-npc.html

Przydałoby się usunąć ten długi komentarz, bo zbyt ładnie się to nie prezentuje.

2. http://gothic.org.pl/gothic-2/skroty-klawiszowe.html

Artykuł prezentowałby się lepiej, gdyby obrazki zostały pomniejszone i powiększały się dopiero po kliknięciu (na nowej karcie, w nowym oknie czy coś takiego).

3. http://gothic.org.pl/gothic-3/bronie.html
http://gothic.org.pl/gothic-3/zbroje.html

Da się przeczytać, ale czy nie można by zrobić tabelek?

Wiem, że administracja i moderacja ma ręce zawalone robotą, ale gdyby podzielić się tym nie zajęłoby to tak dużo czasu. I skoro ktoś z google twierdzi, że strona prezentuje się dobrze, to niech tak będzie w każdym szczególe ;)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ja moglbym zajac sie tym wszystkim, lubie bawic sie ze wprowadzanie popraw kosmetycznych. Jesli jest taka potrzeba, skontaktujcie sie ze mna na GG.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
nr.1 Nie mam dostępu do edycji komentarzy. Z tym do Kaca.
nr.2 To poprawie. W sumie ja to wrzucałem i sam nie wiem czemu to tak zostawiłem o_O.
nr.3 Nie wiem, czy będę miał wenę i czas robić tabelkę... postaram się.

Przejrzę artykuły i poprawię te napisane szarą czcionką. To wszystko w chwili wolnego czasu, bo tego na resztę tygodnia nie zapowiada mi się dużo. Może coś jeszcze dzisiaj zdziałam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom