Nowe Rangi I Nazwy Grup

Status
Zamknięty.

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Pisarz nie. Bo paru osób które są w Redakcji, pisarzami bym nie nazwał ;p Nazwa nieco myląca na dodatek. Reszta mi pasi.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Mi się podobał skryba
A co do nazw: jakoś mi się te stare znudziły
Jak dla mnie, warto było by coś zmienić.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Król - Pierwszy Sekretarz
Junior Admin - Minister
Mod Globalny - no idea
Moderator - Milicja
Redaktor - Dział Propagandy
VIP - Burżuj
Weteran - Kombatant
Zarejestrowani- Towarzysz
Debile - Kapitalista

;p
Junior Admin- Sędzia
Mod Globalny- Generał
Tu bym zamienił, JA jako sędzia.

Jak wytrzeźwieje, to pomyśle. Natomiast co kac uważa to nie wiem... teraz pewnie nawet nie jest w stanie myśleć ^^
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Tak Zig, mod globalny - służba bezpieczeństwa :D

Ja bym połączył kilka pomysłów V i dał coś takiego:

Admin- Lord
Junior Admin- Paladyn
Mod Globalny- Dowódca Straży
Moderator- Strażnik Miejski
Redaktor- Skryba
VIP- Szlachcic/ Właściciel Ziemski
Weteran- Bez zmian/Wojownik Innosa
Zarejestrowani- Obywatel Khorinis/ Mieszczanin
Debile - skazańcy
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na co to komu ja się pytam?
Róbta co chceta i tak większości to lata koło...

Pełen zwis.
Ven jak chcesz starać się o moda to poszukaj pola na którym można rozruszać forum, a nie to co od dawien dawna funkcjonuje i jakoś nikt nie chciał tego wielce zmieniać.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Mi się podoba pomysł Bojki

Admin- Lord
Junior Admin- Paladyn
Mod Globalny- Dowódca Straży
Moderator- Strażnik Miejski
Redaktor- Skryba
VIP- Szlachcic/ Właściciel Ziemski
Weteran- Bez zmian/Wojownik Innosa
Zarejestrowani- Obywatel Khorinis/ Mieszczanin
Debile - skazańcy

VIP - Właściciel Ziemski
Weteran - Były Wojownik Inossa
Zarejestrowani - Obywatele Miasta Khorinis
Zakon - Zakonnicy

I kolorki by szło trochę pozmieniać
np. Dowódce straży widziałbym na czerwono a lorda tak bardziej na niebiesko
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Pomysł Ziga jest najlepszy. To powinniśmy wprowadzić w życie a nie jakieś "klimatyczne" badziewia. Wprowadzając takie rango żeby było klimatycznie trzeba by było zmienić masę innych rzeczy.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Święte słowa Dud. Pomysł Ziga jest naprawdę dobry. Jestem jak najbardziej za. Good job Rangiz.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A co do koncepcji ziga
Mod Globalny - Zomo - maj propozyszyn
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
No tak tylko te rangi w takiej postaci tworzymy dla siebie i dla jaj. To nie jakieś małe forum, gdzie można się bawić w wymyślanie nazw rang. Też przychodzą goście z innych portali. A takie rangi z komunistycznego PRLu wskazują, jakbyśmy byli kołem miłośników tegoż systemu.

Poza tym, nic nie da zmiana nazw, jeśli nie będzie gdzieś jasno wypisane co się pod określoną nazwą kryje. Wiem po sobie, że jako nowy user na jakimś forum z wymyślnymi/klimatycznymi rangami, gdzie nie ma widocznego ich opisu ciężko jest się połapać kto czym się zajmuje. Tylko po kolorkach się orientować...a to i tak nie zawsze, jak ktoś sobie czerwony przeznaczy dla moderatorów.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
jak dla mnie nazwy wymyślone przez V są sztuczne, pełne patosu; a samymi rangami to uja klimat zmienicie

koncepcja Rangiza prześmiewcza, a jak ktoś pomyślałby tylko po rangach że jesteśmy zwolennikami systemu to chyba nie jest godzien z nami tu być ;p aczkolwiek burżuj = kapitalista, może przodownik pracy? a zamiast kombatant działacz partyjny. i będzie git.

ale moim zdaniem i tak nie trzeba nic zmieniać, po co naprawiać coś, co świetnie działa?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Sztuczne? Pokaż mi w takim razie coś prawdziwego, z czasów Gothica (powiedzmy, że to XIII wiek).
ED, w takim razie można zrobić tak.
1) Albo zmienić nazwy grup, a obrazek grup zostawić...
2) ...albo zmienić same obrazki grup, a nazwa grupy będzie np. Moderator.
3) Zmienić i to i to. W temacie Co w trawie piszczy zawsze mogę napisać, kto jest kim.
I jeżeli macie wypisywać takie głupoty, to lepiej będzie, gdy nie będziecie udzielać się w tym temacie.
Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Co za idioctwo...Pomysł na rangi ziga może i jest śmieszny, ale nie pasuje tutaj.
Zgadzam się z edkiem jak najbardziej. Czemu na sile utrudniacie szanse na patronat ?
Mam wrażenie, że wszyscy tutaj ograniczają się do świata forum, a z zewnątrz ludzie obserwują i pukają się w głowy.
Jak dostaniemy patronat to możecie nawet i gołe d*py sobie na rangi powstawiać, ale dopóki się o niego staramy to moim zdaniem idea totalnie chybiona.
Sprawa druga...klimatyczne rangi...czy uważacie, że "klimatyczne rangi naprawdę wprowadzą większy klimat na forum ? Oo
Do tego byłoby potrzebne tak jak mówił dud o wiele więcej zmian.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Moja propozyszyn to czysta groteska, napisana pod wpływem wielkanocnej wody. Na prawdę wam się podoba? ^^
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Bez przesadyzmu, takie rangi można używać wewnątrz gildii na przykład. Ludzie też patrzą na nas z zewnątrz. Nie na miejscu trochę by to wyglądało. Albo próbujemy się rozwinąć albo dalej bawimy się we własnej piaskownicy. Chociaż podejrzewam, że można połączyć te dwie rzeczy.
Vendetta, lepiej już zmienić nazwy wyświetlane grup a obrazki zostawić.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na chwilę obecną nie zamierzam zmieniac ani rang, ani tytułów.
Może kiedyś to ruszymy. Tymczasem zostaje jak jest.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom