Nowa Szata Graficzna!

Status
Zamknięty.

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ta nowa szata jest niezla sam takiej bym pozazdroscil jest lepsza w poruwnaniu do poprzedniej przynajmniej jest wszystko bardziej czytelniejsze tal trzymac!
biggrin.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE jak jóż mowa o szacie. to kiedy zmieni sie ona na forum??

Zmieniła sie ale dawno temu. Zresztą szada obecna strony, pasuje do szaty forum. Więc jeżeli się zmieni. To chyba nie w najbliższym czasie...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
precz od szaty forum już chyba było o tym mowa nie ruszać jest dobra (na stronie głównej też dobra) więc apeluje prosze zostawić szate w spokoju lub dodać opcje indywidualną czyli do wyboru :roll: proszę
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
stara byla lepsza...

JA wam powiem tak stara szata graficzna byla lepsza....... moim zdaniem bardziej taka ciemna i byla fajna....... ehhh ale ja niestety nie mam nic do gadania :]
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Szata bardzo fajna.Ale tej szaty na forum nie zmieniaj.Ta jest dobra
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
dokładnie, forum jest czytelne i ładne i niech takie zostanie, a co do strony to jest zajebista !! :]
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Ta szata graficzna na forum może być ale gdyby zmieniło by się ja na tą co na stronie głównej to było by ładniej ale trudno było by się połapać.
tongue.gif
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Szta WYPAS, Ukłon dla jej twórcy
biggrin.gif
A szata z forum jest bardzo dobra i moim zdaniem nie trzeba jej zminiać. Już się do niej przyzwyczaiłem
biggrin.gif
 

Paulinho

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
7
Nigdy nie widziałem starego laya, bo dopiero co wszedłem na tą stronkę. Jednak ta szata jest całkiem, całkiem
tongue.gif
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
SZATA ZARĄBISTA CHOCIAŻ STAREJ NIE WIDZIAŁEM TO TA NOWA ITAK BARDZO MI SIĘ PODOBA SZCZEGÓLNIE CI TRZEJ MAGOWIE WODY :mrgreen:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zgodze się ta szata jest super ale starej nigdy nie widziałem to i tak ta wymiata!!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ta szaty jest spox wszystko jest czytelne i zgadzam sie z moim przedmówcą
tongue.gif
 

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Fajna szta, jasna, no i jak wszyscy to wszyscy: jest wiele czytelniej, lepiej się jest połapać
biggrin.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Tesh che żeby ta szata została. Jestem jush to od kilku miechów i sie przyzwyczaiłem, ale jak nowa będzie super to można spróbować. Najlepiej dać na okres próbny (tydzień-dwa) i zrobić ankiete.
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
hmm stary layout był fajny ale ten nowy też może być, mam nadzieje że nie prędko sie zmieni, bo teraz mi sie podoba, czuć taki nastrój Gothica, a forum niech zostanie czytelne jak teraz, po zmieniać wygląd?? nie wiem
 
E

Electric_Dragon

Guest
Moim zdaniem szata graficzna jest wyjechana. Bardzo mi się podoba. Uważam że jest lepsza od starej. Forum jest przejżyste i profesjonalnie wykonana.

Do aksela: MP znaczy - o ile dię nie mylę punkty many

pozdro
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Noo szata graficzna na bardzo wysokim poziomie przebija wszystkei jakie widziałem dotychczas więc jest cool, zostawcie ja bo warto
 

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Sorry, że umieszczam to tutaj, ale już sam nie wiem gdzie. Przecież nie zrobie nowego tematu... Otóż, co to jest MP, tam prz statystykach mojego profilu, bo się głowie i nic wymyśleć nie umiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom