Nowa Stronka I Forum

Status
Zamknięty.

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Powstaje nowa stronka dalej jest nabur na redaktoruw forum już działa lecz jeszcze sie na nim nic nie dzieje(więc prosze piszcie) jest też czat na ktury przychodzi nawt sporo osub więc serdecznie zapraszam
biggrin.gif
http://www.flog.za.pl/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc tak irytuje mnie kilka rzeczy:
Logo - takie robione że niby psuje się ze starości o lool
Linki - strona o Gothicu ale tam nic nie zauważyłem są linki ale do strony głównej!!

Ja bym tej strony nie reklamował na twoim miejscu bo nic tam jescze nie masz ale życze powodzenia i zmien logo na forum!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Kacperex @ 25-04-2005, 21:48) No więc tak irytuje mnie kilka rzeczy:
Logo - takie robione że niby psuje się ze starości o lool
Linki - strona o Gothicu ale tam nic nie zauważyłem są linki ale do strony głównej!!

Ja bym tej strony nie reklamował na twoim miejscu bo nic tam jescze nie masz ale życze powodzenia i zmien logo na forum!
No przecież muwie że stronka dopiero powstaje i szuka ludzi do pomocy hyba nie przeczytałeś co tam pisze.
aha i te logo to nie ja robiłem
tongue.gif
ale hyba nie jest aż takie zle
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Blizna Baron rudy @ 25-04-2005, 21:51) QUOTE (Kacperex @ 25-04-2005, 21:48) No więc tak irytuje mnie kilka rzeczy:
Logo - takie robione że niby psuje się ze starości o lool
Linki - strona o Gothicu ale tam nic nie zauważyłem są linki ale do strony głównej!!

Ja bym tej strony nie reklamował na twoim miejscu bo nic tam jescze nie masz ale życze powodzenia i zmien logo na forum!
No przecież muwie że stronka dopiero powstaje i szuka ludzi do pomocy hyba nie przeczytałeś co tam pisze.
aha i te logo to nie ja robiłem
tongue.gif
ale hyba nie jest aż takie zle
Ja czytam ale jak dopiero powstaje to po co już je reklamujesz??? Lepiej porób działy i dopiero potem działaj. No i Logo nie było by złe gdyby nie te "popękane rowki" jak niby w starych obrazach itp.
No i czytam choć nie chcę ale popracuj nad ortografią!!

Pisze się CHYBA a nie Hyba
Pisze się KTÓRY a nie ktury
Piszę się NABÓR a nie nabur

no i masz wuchte literówek ale mniejsza z tym ja też robię błędy ale nie takie!
 

_rycerz_

New Member
Dołączył
25.3.2005
Posty
8
Logo było robione na całkiem inna okazje a tutaj jest wstawione tylko na próbe tka smao jak na forum wszystko sie zmieni.Nie wiem po co jeszcze to reklował jak tam nic nie ma.O i zapewniam ze llogo na forum i na stronce bedzie napewno inne z tego co sie dowiedziałem tak wiec zapraszma w imieniu blizny jeszcze raz za jakis czas :]
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Kacperex @ 25-04-2005, 22:07) QUOTE (Blizna Baron rudy @ 25-04-2005, 21:51) QUOTE (Kacperex @ 25-04-2005, 21:48) No więc tak irytuje mnie kilka rzeczy:
Logo - takie robione że niby psuje się ze starości o lool
Linki - strona o Gothicu ale tam nic nie zauważyłem są linki ale do strony głównej!!

Ja bym tej strony nie reklamował na twoim miejscu bo nic tam jescze nie masz ale życze powodzenia i zmien logo na forum!
No przecież muwie że stronka dopiero powstaje i szuka ludzi do pomocy hyba nie przeczytałeś co tam pisze.
aha i te logo to nie ja robiłem
tongue.gif
ale hyba nie jest aż takie zle
Ja czytam ale jak dopiero powstaje to po co już je reklamujesz??? Lepiej porób działy i dopiero potem działaj. No i Logo nie było by złe gdyby nie te "popękane rowki" jak niby w starych obrazach itp.
No i czytam choć nie chcę ale popracuj nad ortografią!!

Pisze się CHYBA a nie Hyba
Pisze się KTÓRY a nie ktury
Piszę się NABÓR a nie nabur

no i masz wuchte literówek ale mniejsza z tym ja też robię błędy ale nie takie!
ehhh ostatni raz powtarzam dalem tą reklame bo potrzebujemy ludzi do pomocy i temu ma to służyć.aha a tak pozatym kacperex jestem dyzlektykiem to nie wiem poco mi błędy wypisujesz?!
dry.gif
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
A co mnie obchodzi, że jesteś dyslektykiem? Kacperex słusznie wytyka Ci te błędy, żebyś przestał je popełniać. Ty natomiast potrafisz powiedzieć, że jesteś dyzlektykiem (
laugh.gif
). Skoro nim jesteś to powinieneś wziąć się w garśći z tym walczyć. Mam kolegę, który był dyslektykiem, ale przestał nim być, bo po prostu zaczął sprawdzać, czy poprawnie pisze. Jeśli robił byki, to brał kartkę i przepisywał poprawną wersję tego wyrazu. Nie użalał się nad sobą i nie mówił, że ma stwierdzoną dysleksję. Powiem więcej. Powinieneś być wdzięczny Kacperexowi, że pokazał Ci poprawną wersję tych wyrazów.

A wracając do tematu, to zanim zrobisz reklamę strony to ją stwórz. Stworzenie strony - powstanie jakichkolwiek działów na stronę. Bo to, że masz skina i logo nie pokazuje, że strona jest dobra. Heh jakby ktoś mnie nie mógł zrozumieć, to powiem, iż zgadzam się w 100% z Kacperexem.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (<=Irod=> @ 26-04-2005, 18:35) A co mnie obchodzi, że jesteś dyslektykiem? Kacperex słusznie wytyka Ci te błędy, żebyś przestał je popełniać. Ty natomiast potrafisz powiedzieć, że jesteś dyzlektykiem (
laugh.gif
). Skoro nim jesteś to powinieneś wziąć się w garśći z tym walczyć. Mam kolegę, który był dyslektykiem, ale przestał nim być, bo po prostu zaczął sprawdzać, czy poprawnie pisze. Jeśli robił byki, to brał kartkę i przepisywał poprawną wersję tego wyrazu. Nie użalał się nad sobą i nie mówił, że ma stwierdzoną dysleksję. Powiem więcej. Powinieneś być wdzięczny Kacperexowi, że pokazał Ci poprawną wersję tych wyrazów.

A wracając do tematu, to zanim zrobisz reklamę strony to ją stwórz. Stworzenie strony - powstanie jakichkolwiek działów na stronę. Bo to, że masz skina i logo nie pokazuje, że strona jest dobra. Heh jakby ktoś mnie nie mógł zrozumieć, to powiem, iż zgadzam się w 100% z Kacperexem.
Za ten temat powinienes dostac ostrężenie nie chcesz pomagać to sie nie udzielaj ten temat jest dla ludzi kturzy chcieli by pomuc przy robieniu tej strony więc poco wogule ktoś ją ocenia.aha i guzik mnie obchodzi twuj kumpel i ty jestem jaki jestem nie chcesz nie czytaj moich postuw jeśli przeszkadzają ci błędy.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
QUOTE Za ten temat powinienes dostac ostrężenie

A co złego zrobiłem? Przecież napisałem na temat.


QUOTE nie chcesz pomagać to sie nie udzielaj ten temat jest dla ludzi kturzy chcieli by pomuc przy robieniu tej strony więc poco wogule ktoś ją ocenia

Skoro dałeś link, to znaczy, że chcesz ją wszystkim pokazać. Jak chciałeś pomocy, to wystarczyło napisać: "Robię stronkęo Gothicu, szukam ludzi do pomocy. Kontakt." Wszystko.


QUOTE aha i guzik mnie obchodzi twuj kumpel i ty

Acha i guzik mnie obchodzi twoja dysleksja?


QUOTE jestem jaki jestem

Ja też.


QUOTE nie chcesz nie czytaj moich postuw jeśli przeszkadzają ci błędy.

Nie czytaj moich postów, jeśli przeszkadza Ci pomoc, lub ja ty uważasz krytyka.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
po pierwsze dyskleksja to zaburzenia umiejętności czytania, a częste poełnianie błędów ortograficznych to dysortografia i nie mówcie mi że jest inaczej bo sprawdzałem w słowniku wyrazów obcych
biggrin.gif


a co do strony-mało mnie obchodzi, ale widzę, że forum ma całkowicie TAKIE SAME działy jak GU, prócz gildii
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Blizna Baron rudy @ 26-04-2005, 19:56) QUOTE (<=Irod=> @ 26-04-2005, 18:35) A co mnie obchodzi, że jesteś dyslektykiem? Kacperex słusznie wytyka Ci te błędy, żebyś przestał je popełniać. Ty natomiast potrafisz powiedzieć, że jesteś dyzlektykiem (
laugh.gif
). Skoro nim jesteś to powinieneś wziąć się w garśći z tym walczyć. Mam kolegę, który był dyslektykiem, ale przestał nim być, bo po prostu zaczął sprawdzać, czy poprawnie pisze. Jeśli robił byki, to brał kartkę i przepisywał poprawną wersję tego wyrazu. Nie użalał się nad sobą i nie mówił, że ma stwierdzoną dysleksję. Powiem więcej. Powinieneś być wdzięczny Kacperexowi, że pokazał Ci poprawną wersję tych wyrazów.

A wracając do tematu, to zanim zrobisz reklamę strony to ją stwórz. Stworzenie strony - powstanie jakichkolwiek działów na stronę. Bo to, że masz skina i logo nie pokazuje, że strona jest dobra. Heh jakby ktoś mnie nie mógł zrozumieć, to powiem, iż zgadzam się w 100% z Kacperexem.
Za ten temat powinienes dostac ostrężenie nie chcesz pomagać to sie nie udzielaj ten temat jest dla ludzi kturzy chcieli by pomuc przy robieniu tej strony więc poco wogule ktoś ją ocenia.aha i guzik mnie obchodzi twuj kumpel i ty jestem jaki jestem nie chcesz nie czytaj moich postuw jeśli przeszkadzają ci błędy.
No ale my czytamy twoje posty w których jest masa błędów i literówek tak aż się na nie patrzec nie chce! Więc staraj sie pisac normalnie aby odbiorca mógł sie domyśleć o co ci chodzi. No bravo świrus ty jak już masz dysorograwie a dyslekcje
laugh.gif
sam nie wiesz co masz???

No i pozdrawiam i brawo Irod a ty się staraj!!!
A ze stroną zycze powodzeni i moze ci się uda!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Akurat dyslekcja to połaczenie zaburzenia umiejętności czytania + dysortografia. Ale to nie jest ważne, ja sam cierpie na dysortografie i jakos pisze wmiare normalnie a nie np.
-ktury
-postuw
-hyba
-nabur

Trzeba troszke pomyśleć naprzykład nabór wymienia sie na nabory i wszystko już jest bezbłędnie. A tak pozatym to spójrz jak te wyrazy wyglądają jak sie na nie patrzy do aż ciarki przechodzą.

Racja Clone faktycznie zaliczyłem ładnego offtopica więc dopisze coś na temat to może troszke zmaże to moją wine
tongue.gif
Strona nie jest zbytnio rozwinięta ale zapowiada sie dość fajnie. Intrygująca jest szata graficzna a co do loga to jest dość fajne ale ten gryf jakos mi tam nie pasuje to w końcu Gothic. Nie wiem czy bym mógł wam jakoś znacząco pomóc w tworzeniu strony ale w wolnych chwilach pisze opowiadania
cool.gif
więc jeśli byście byli zaineresowani to możecie sie zemną skątaktować najlepiej przez PW
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
QUOTE (s_e.b_a @ 26-04-2005, 23:09) Akurat dyslekcja to połaczenie zaburzenia umiejętności czytania + dysortografia. Ale to nie jest ważne, ja sam cierpie na dysortografie i jakos pisze wmiare normalnie a nie np.
-ktury
-postuw
-hyba
-nabur

Trzeba troszke pomyśleć naprzykład nabór wymienia sie na nabory i wszystko już jest bezbłędnie. A tak pozatym to spójrz jak te wyrazy wyglądają jak sie na nie patrzy do aż ciarki przechodzą.
Po części zgodze sie, że źle sie patrzy ale to nie powód aby to komuś wypominać. Wspomniały otym już dwie osoby i starczy. A ty zrobiłeś niezły offtopic bo na temat to ty nic nie napisałeś.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Stronka wygląda napewno lepiej niż setki tych powstających jak grzyby po deszczu for i niby stron. Layout jak na początek jest niezły. Ogólna ocena 6/10

PS Proszę o wypowiedzi o mojej stronie, topic TAJEMNICE GOTHIC
 
E

eMzi

Guest
No no stronka zapowiada się ciekawie, fajny lay i ludzie
tongue.gif
. Może wyjdzie z tego coś ciekawego.
QUOTE ("Kacperex")Logo - takie robione że niby psuje się ze starości o lool - eee tam mi się logo podoba. Przynajmniej wygląda oryginalniej od tysiąca innych
tongue.gif

Co do Blizny. Kiedyś była taka stronka www.jakzemnarozmawiac.prv.pl (już niestety nie jej nie ma). Był to regulamin jak z kimś rozmawiać na GG. Jeden punkt brzmiał mniej więcej tak:
"(... mowa tu o ortografii itd.) Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie nap*******ć ortami jak gnojem po polu bo to zwykłe niedbalstwo. Nie podoba się -> wyp*******j, najlepiej do szkoły..."*
Może to trochę zbyt ostre, ale od razu wiadomo o co chodzi. Co to za problem przed wysłaniem posta sprawdzić czy wszystko jest dobrze napisane? Ja zawsze sprawdzam moje posty. Najlepiej przepuszczaj swoje posty przez Word'a to nie jest zbyt wielki problem, a na Forum nie musisz odpowiadac na czyjeś posty natychmiast, zawsze można poczekać minutę czy dwie.
Pozdrawiam Verin.

*Nie odpowiadam za treści tu zapisane
tongue.gif
Ja tylko cytuję czyjeś słowa. Jeśli kogoś tym urażę to z góry przepraszam.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Czy ja wiem
tongue.gif
logo nawet jest fajne tylko gigantyczne ja tam nie nażekam jest w redakcji ciekawe tylko kiedy dagonet to pododaje co to napisałem ! Strona czytelna,fajne nowe forum ! Ja nie mam nic do stronki tylko niech się rozkręca
smile.gif
i prosze nie mieć Buntów do mojego kolegi
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom