Nowa Gra Od Piranha Bytes

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Piranie na swoim fanpage opublikowały jedną grafikę. Obrazek prezentuje góry i nieznaną budowlę/maszynę. Na samym środku widnieją cyfry. Okazuje się, że te liczby w języku binarnym oznaczają, w wolnym tłumaczeniu, "zostały 3 dni". Nie pozostaje nic innego jak czekać i zgadywać co z tego wyjdzie.​
nowa%20gra2.jpg
 ​
 ​
 ​
 ​
Jak dla mnie, to ta "budowla" wygląda jak port lub coś w tym rodzaju.​
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Może to port w Khorinis ? :D
Nie no, skoro to ma być nowa gra nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać na więcej informacji. Cokolwiek by to nie było, zapewne zagram bo to w końcu PB. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
też wygląda tomi albo na port albo kopalnię, 
cieszy mnie że jeszcze próbują coś tworzyć, mam nadzieję że cos ciekawego :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
a mnie się skojarzyło z wieżą xardasa :) zobaczymy, możliwe że od tej gry, cokolwiek by to nie było, zależy ich przyszłość ogólnie pojęta
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ja tam prawie nic na tym obrazku nie widzę.
Cokolwiek to będzie, krajobrazy pewnie tradycyjnie będą ładne, tyle dobrego :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
RPG, zobaczymy gameplay i wtedy ocenimy. Jak będzie silnik oraz animacje pokroju Risena to średnio jednak niestety to widzę. Ale może historia oraz fabuła to wynagrodzi.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
PB się wypaliło. Pierwszy Gothic był sukcesem, a potem było tylko gorzej, gdy próbowali czegoś nowego. Risen był oparty o schemat Gothic 1, więc fanom serii się spodobał, ale niestety nie trafił do szerszego grona odbiorców, a szkoda bo to dobra gra była. Nastepne Riseny nie powalały. Aktualnie próbuję mierzyć się z trzecią częścią na PS3 (Brak polskiej wersji kinowej!) ale optymalizacja gry nie powala. Co chwile coś przycina, coś się ładuje, czasem postać się nie wczyta. Tak więc uważam, że Piranie niczym nas już nie zaskoczą, a tym bardziej nie stworzą nowego przeboju na miarę serii Gothic. Mimo wszystko im kibicuję i życzę jak najlepiej ;) 
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
O. No, mówiłam, że krajobrazy ładne bedo :p
 
Do góry Bottom