Nk Atrybuty

Status
Zamknięty.

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Lol. Niedawno kupiłem sobie noc kruka. Przechodzę, już jestem dość daleko, chce się wyuczyć dużo siły, a tu żeby skoczyła o 5 trzeba aż 20 pkt. Umiejętności. A najlepszy topór w grze wymaga 180 siły. sick!!! Może ktoś ma pomysły na zwiększenie siły. A i w czym lepiej się szkolić w zręczności czy w sile. Bo w nk nie da się pogodzić jednego z drugim.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Zdecydowanie lepiej jest sie szkolić w sile ponieważ dzięki sile można nosić najlepsze miecze i topory oraz kusze. No wiesz co do sposobów zwiększania siły no to poprostu ładuj prawie wszystkie punkty umięjętności w siłę , używaj kamiennych tablic oraz takze naucz sie robic eliksir siły , tylko kamiennych tablic i eliksirów siły zacznijużywać jak już za jeden siły będzie trzeba dać 5 punktów umiejetności wtedy to najlepiej się opłaca np. dzięki kamiennej tablicy siły +6 zaoszczedzasz 30 puktów umiejętności , więc jak jeszcze nie zużyłeś kamiennych tablic i eliksirów to zostaw je na później , bo sam widzisz jakie są z tego korzyści.
Aha i jeszcze jedno najlepsza broń wymaga 170 siły , a nie 180 , ale to szczegół , mi osobiście udało się zgromadzić na koniec gry 172 siły , ale prawie wszystko w nią ładowałem.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Cin @ Apr 9 2005, 06:42 PM) Lol. Niedawno kupiłem sobie noc kruka. Przechodzę, już jestem dość daleko, chce się wyuczyć dużo siły, a tu żeby skoczyła o 5 trzeba aż 20 pkt. Umiejętności. A najlepszy topór w grze wymaga 180 siły. sick!!! Może ktoś ma pomysły na zwiększenie siły. A i w czym lepiej się szkolić w zręczności czy w sile. Bo w nk nie da się pogodzić jednego z drugim.
No niestety siła w NK kkosztuje dużo w pózniejszym etapie gry ale jest sposób na jej zwiększenie!
Mikstury siły:
Idzie ja znalkesc w niektórych miejscach, ale najlepiej jest nauczyc sie je robic kosztuje to chyba 20 ptk ale opłaca sie bo zrobisz kilka miksturek dzieki temu!!
Tabliczki:
Jak wiadomo w NK jest to nowość a mianowicie tabliczki starożytne po nauczeniu sie pra starego języku mozemy odczytywc tabliczki i dosc czesto spotykamy włąsnie tabliczki siły.

To są chyba najlepsze sposoby
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Dzięki ale to mi już chyba nie pomoże. (wszystkie tabliczi siły i szczawie królewskie wykorzystane
sad.gif
) jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie.
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
duzo sily i mocna kusza nie sa tak dobre. jesli ktos ma 160 sily i np.30 zrecznosci oraz kusze lowcy smokow to NAPEWNO zada MNIEJSZE obrazenia kuszą niz goscio co ma np.120 zrecznosci i jakis luk wojenny (czy cos w przedziale tej zrecznosci), lukiem! a zreszta nie trzeba miec tak duzo sily. 2-reczny szpon beliara zadaje podobne obrazenia co najlepszy topor (toporem 2 razy i ork dead i szponem 2 razy i raz piorunem)
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
a tak z innej beczki kto moze nas nauczyc misktórki siły ?
trzeba sie nauczyc np. wszystkich życia ?dzinki
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Miksture Siły może nauczyć Cie Constantin(na 90%) A jeśli On nie chce Cie uczyć to musisz się nauczyć u kogoś innego dowolną inną miksture. W tedy będziesz mógł sie uczyć uniego.
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
na 100% Constantin, alchemik w Korinis. jednak musisz umiec conajmniej jedna jakas miksturke zrobic. Jeszcze czasem Zuris ma do sprzedania i Salandir (?alchemik w gornym miescie)
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wiem, to wydaje sie z początku gry niemozliwe, ale mi sie jakoś udało.
- nie wydawaj obsesyjnie wszystkich PU na siłę, po prostu przenzaczaj ich DUŻO. Jest wiele innych, ważnych umiejętności, których też trzeba się nauczyć - np. walka bronią dwureczną. Daj sobie spokój z jej nauką, kiedy osiągniesz 75 - 80%, tak naprawde więcej nie trzeba.
-powinienes miec mnóstwo Gulaszy Thekli, Smoczych Korzeni, Szczawi Królewskich, jabłek (25 jabłek = +1 siły - warto zachowac na później), powienienes miec także dużo kamiennych tabliczek, ognisty i parujący gulasz (niekoniecznie) i napoje siły. Musisz starannie zaplanowac wydawanie PN. Ja na przykład obliczałem, ile bede miał siły z wszystkich bonusów i użyłem ich wtedy, kiedy wyszło mi, że wspomagając się amuletami bede musiła miec przynajmniej 170 siły. O, właśnie - uzywaj artefaktów! Pod koniec gry będziesz miał i tak bardzo mocny panerz, używaj artefaktów na siłę. Jak dal mnie, grę da sie nawet przejść nie używając ani razu łuku i kuszy - zale znacznie one ułatwiają przejście; 60 zręczności, ok. 50% posługiwania sie kuszą i Kusza Łowcy Smoków NAPRAWDĘ wystarczą do ubucia smoka pod konie gry.
Mam nadzieje, że ci pomogłem.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Dobra, nie będe się powtarzał ze sposobem na zwiększenie siły, bo po prostu nie chcę spamować... Ale mam za to ciekawostkę, najlepszy oręż w grze potrzebuje 170 siły, a nie 180
biggrin.gif
, aha i to wg. mnie wcale nie jest najlepsza broń, bo najlepszy jest Szpon Beliara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom