Nieznane Miejsca

Status
Zamknięty.

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Opisujcie tutaj tajne krypty, przejścia, ukryte jaskinie, i inne miejsca które trudno znaleźć lub odkryć


Zaczynam np: gdy oddasz księgę Lehmara Hannie ona da ci w zamian mieszek. w mieszku jest kilka wytrychów i mały kluczyk.
Idź do portu wskocz do morza i popłyń na lewą wyspę tam zabij 3 jaszczury wejdź do jaskini pociągnij za pochodnię żeby wyłączyć kolce. Idź dalej aż dojdziesz do kufrów a za znalezione w nich skarby możesz doskać niezłą sumkę.
 

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
dlamnie tajna wyspa czeba wpisac marvin i klikac k i pujc do portu i zaczac klikac k jak po 3 minutach znajdziemy sie na wyspie z jaszczurami dziwne :blink:
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
dlamnie tajna wyspa czeba wpisac marvin i klikac k i pujc do portu i zaczac klikac k jak po 3 minutach znajdziemy sie na wyspie z jaszczurami dziwne :blink:

Co ty pieprzysz...Tam można normalnie dopłynąć nie używając kodów.I nie jest to wcale dziwnie bo na tej wyspie jest skarb gildii złodziei.
 

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
ale jak płyniesz to płyniesz bardzo długo a że to jest wyspa złodziei to nie wiedziałem dzięki
 

gothwarrior

New Member
Dołączył
19.9.2009
Posty
5
koło farmy onara jest krypta bardzo populara ale to dla tych co nie wiedzą w środki jest przycisk na który kilkamy xd i wchodizmy do środka w środku są szkielety a po otwarciu każdego z kufrów wyskakuje nam armia szkieletów i mag kiedy otworzymy wszystkie 3 kufry bedzie dopiero sjgon xd
 

bloodbox

New Member
Dołączył
10.10.2009
Posty
5
Osobiście z nudów znalazłem dziwną rzecz(sami sprawdźcie)... W kanionie w Jarkendarze można znaleźć na kodach stary karawan ale to tylko na ich górach zachęcam do szukania ;)
 

ognistyjaszczur

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
28
to miejsce koło najemników gdzie jest dużo szkieletów nie jest wcale takie trudne ja w 5 rożdziale mam 52 lv więc te szkielety nie są wcale takie trudne ja ich brałem na raz tylko maga na 2 -_- -_-
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale we wschodnim lesie znajduje się bimbrownia Vina. Bardzo ciekawe miejsce jeśli chodzi o zabytki klasy zerowej :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jeszcze nad Diegiem, tam gdzie siedzi jak pilnuje rudy w GD można znaleźć nad nim wysoko na skałach zwój Deszcz Ognia, bardzo przydatny bo mało jest tych zwoi w grze.
 

Kruczor

New Member
Dołączył
4.11.2009
Posty
3
Ci się dopiero skapowali że tam to jest to miejsce ja gram w Noc Kruka 3 lata a dowiedziałem się o tym miejscu kiedy mnie ciekawiło co jest na tej wyspie.(ogółem mówiąc wiem o tym miejscu 2 lata).

Jest miejsce gdzie się znajduje miecz smocza zguba,jak idzie się do słonecznego kręgu od strony czarnego trolla idziemy kawałek w las i skręcamy w prawo jest jaskinia kiedy do niej wejdziemy zaatakuje nas 2 strażników ciemności kiedy ich zabijemy zauważymy lewitującą smoczą zgubę B)
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
ja też znam jeszcze jedno miejsce ale żeby się tam dostać trzeba umieć akrobatykę a co się z tym lączy mieć 90 zręczności
w jankendarze po drodze do jednego z domów uczonych jest przepaść a za nią polka skalna z domem a w domu magiczny łuk i 50 magicznych strzal
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
w jarkendarze mozna znalezc magiczna kusze za zniszczonym mostem w drodze do grobowca quadrohorma oraz magiczne belty

kolo farmy onara gdy pójdzie sie na lewo pod obozem bandytó Dextera jest chatka mysliwego a na lewo od niego 2 trolle jest tam miecz mistrzowski oraz pare zwojów

gdy bedziesz obok dwóch drwali w drodze do plazy piratów znajdziesz jednego z nich i on ci powie ze jego kolega wpadl do dziury z topielcem
gdy wskoczysz do tej dziury dostaniesz expa (chyba 300 xp) a jak wskoczysz ponowny raz odejmie ci te 300 xp

na drugiej plaży na lewo od piratów jest jaksinia a w niej 2 zwoje przyzwania szkieleta oraz skóra trolla



jak sobie przypomne bede edytowal post :)
 

Egr0m18

Member
Dołączył
8.11.2009
Posty
37
w jarkendarze mozna znalezc magiczna kusze za zniszczonym mostem w drodze do grobowca quadrohorma oraz magiczne belty

kolo farmy onara gdy pójdzie sie na lewo pod obozem bandytó Dextera jest chatka mysliwego a na lewo od niego 2 trolle jest tam miecz mistrzowski oraz pare zwojów

gdy bedziesz obok dwóch drwali w drodze do plazy piratów znajdziesz jednego z nich i on ci powie ze jego kolega wpadl do dziury z topielcem
gdy wskoczysz do tej dziury dostaniesz expa (chyba 300 xp) a jak wskoczysz ponowny raz odejmie ci te 300 xp

na drugiej plaży na lewo od piratów jest jaksinia a w niej 2 zwoje przyzwania szkieleta oraz skóra trolla



jak sobie przypomne bede edytowal post :)






Ej Szkelo tam gdzie są 2 trolle to jest rapier a nie m.mistrzowski. ^^
 

GothicArto

New Member
Dołączył
2.1.2010
Posty
10
tam obok dexera jest taka wierza na jej czubku jest ognisty łuk, pare ognistyh strzał i kufer w kturym nie pamiętam co jest.

Za chatą dextera (dohodzisz do przepaści i zakręcaż w prawo jest trohe szkieletów) [chyba trzeba mieć klucz dextera].

O atam za farmą onara jest jeden z 2 panów cienia.
Drugi jest w świątyni Irdorah.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom