niezle odchyly niektorych postaci

Status
Zamknięty.

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
tez tak mieliscie ze np. jak was wyrzucili ze starego obozu i milten daje wam zadanie zebyscie powiedzieli gornowi i lesterowi o spodkaniu. dobra idziecie i muwicie im, ja wrucilem sie puzniej do miltena a on "zapomnijmy o calej tej sprawie" :shock: nie wiem o co chodzi
albo jak macie odbic wolna kopalnie. idziecie z gornem i wybijacie strażnikow (normalka, dzien jak co dzien) a tu nagla jak gralem i mnie jakis walniety straznik z kuszy leczyl to doniego podbieglem i go zaczelem butac a tu mnie kochany gorn kurde leje mieczem. ja zbijam starznika a gorn mnie
laugh.gif
bardzo smieszne, to po kogo on jest stronie. piszcie jak tez was cos w tym stylu spotkalo :!: :evil:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
1.Co do Gorna to tęż mi się tak zdarzyło. Wpisałem sobie goto pos i Gorn już mnie nie atakował.
2. Co do Miltena to nie zdażyło mi się to, jednak, gdy poszedłem do Lestera i powiedziałem mu o spotkaniu to on '' no najwyższy czas'' ''co będziesz teraz robił'' zapytałem, a on '' zostanę tu i będę przeglądał książki'' :shock:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE zapomnijmy o calej tej sprawie
Tego nie znam, ale ten quest nie ma wcale takiego większego zadania.

A co do Gorna: To już b.popularny bug. Problem w tym że musisz zbiec do Szakala i z nim pogadać. Wtedy możesz ich lać do woli, a Gorn ci jeszcze pomoże. Jeżeli ty zaatakujesz pierwszy, Gorn cie zabije... Średnio to szczęśliwe...
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Z Gornem to już jest popularne. Ja miałem odchył z Diegiem. W 5 albo 6 rozdziale, po wygnaniu z SO i zostaniu magiem wody gdy zacząłem rozmowę z Diego to on się przywitał słowami "W imię magii" :shock:
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ja nie podchodzołem do Szakala tylko ich zabiłem z łuku a Gorn nawet mnie nie tknął :] Moze to zależy od wersji gry jaką się ma :]
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Mnie kiedyś zatakowała zgraja orków. Walili we mnie mieczami.
Dziwne jest to, że nie odjeli mi nic życia :?
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Gorn atakuje nas wtedy kiedy zabijemy jakiegoś kopacza. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja wybilem na oczach gorna chyba z 3 kopaczy i nic mi nie zrobil. zaatakowal mnie bez powodu jak ja gralem. poprostu ziomus mial odchyly :? :!:
 

Marcus

Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
49
Co do tego buga z gornem to mnie atakowal ale najpierw zaczal ze mna gadac i powiedzial cos w tym stylu "Co ty sobie wyobrazasz".
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
mi cieć nic nie powiedzial. zaatakowal mnie za plecami (tchórz
tongue.gif
) bał sie, ze go zleje czy co (naukowcy jeszcze tego (chyba) nie stwierdzili) :?
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
Ja miałem odchył z Gomezem
tongue.gif
jak w 6 rozdziale wbiegłem do jego siedziby i jak próbowałem go zaatakować to on zaczął ze mną gadać jakbym chciał dołączyć do SO
 

Thorus_

New Member
Dołączył
14.10.2004
Posty
17
No z Gornem to normalka hehee ale on nie zabija można potym wstać.
A on wtedy gada "Zapomnijmy o całej sprawie"hehe dobre najpierw minie sieka z Topora a potem taki tekst.
 
A

Anonymous

Guest
A czy da się być magiem ognia i po wygnaniu ze starego obozu nie dołanczać do nowego ale jednak umieć 5 krąg magi.
a i jeszcze jeden zonk =) Mianowicie kiedy Corristo uczy mnie do 4 kręgu magii mówi że niewie już nic więcej czy coś w tym stylu ale jak się do niego przenosze i oglądam statystyki pisze 6 krąg magi
tongue.gif
i u reszty jest tak samo nawet u gomeza
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
To częsty bug. Mianowicie postacie są podzielone na w systemie gry na strażników i resztę. Strażnicy jak widzą bitwę to walczą z tym kto zaczął.
A reszta się przypatruje lub ucieka. Gorn zobaczył że strażnik nie trafia więc się zapętlił i pomyślał że to ty zaczęłeś.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A mnie kiedys LESTER punktowal w kamiennej fortecy za to ze podnoislem jakis topor ktory upuscil ginacy szkielet. Jak go podnioslem to LESTER sie na mnie rzucil mowiac cos o jakim symbolu. No wtedy nie pozostalo mi nic jak wczytac gra bo przecierz LESTER jest niesmiertelny
tongue.gif
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
w tym bugu z Gornem , to wiem o co chodzi, później gadasz z ballem Namibem i on ci mówi ze słyszał ze jakiś nowicjusz homo, zerwał ze swoim partnerem z obozu najemników. Pewnie Gorn sie załamał poszedł sie ochlać i później kacora miał
smile.gif
, a moze jakiś uraz ma do pięknego Noname? tesh mnie dresiarz jeden zlał
wink.gif
 

Zbigniev

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
123
To z Gornoiem to normalka.To z Diego też było.Ale najleprze było jak miałem przynieść zioła dla Y Beriona a ja je miałem przy sobie a za chwile Cor Angar mówi mi że Y Berion nie żyje.Dosłownie zmarł w 3 sekundy. :shock:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom