Nieudane skarby

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam nieudane skarby dla grega a chcialbym to zrobic proste to jak mialem sakwe z 100 zlotymi monetami to zapomnialem i sakiekwke otworzylem
sad.gif
a ja musze to zrobic
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
To wczytaj "sejwa" przed otwarciem, albo zacznij nową grę... Podobno innego wyjścia nie ma
sad.gif
 
A

Anonymous

Guest
aaaaaaaajjjjjjjjjj na gg mówiłem ci że wyjścia z tej sytuacji nie ma
 
A

Anonymous

Guest
Sadzicie ze mam gre zaczynac jak juz jestem w 3 rozdziale prawie o jezu a pozatym czy jak nie dalem mu skarbow to w 2 rozdziale w nowym swiecie gdy bede chchial dolaczyc do piratow to moge wejsc? do nich a i czy dostane pancerz bandyty? a i czy wogule bede mial rozmowe z nim
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Sadzicie ze mam gre zaczynac jak juz jestem w 3 rozdziale prawie o jezu a pozatym czy jak nie dalem mu skarbow to w 2 rozdziale w nowym swiecie gdy bede chchial dolaczyc do piratow to moge wejsc? do nich a i czy dostane pancerz bandyty? a i czy wogule bede mial rozmowe z nim

Powinienś miec mozliwość wejscia do piratów. Jak chcesz zbroje bandyty to musisz wziąć ją z jego chaty która jest pilnowana przez jego zastępce. Ja go pobiłem i klucz mu wziełem i jak wyszedłem z chaty to się Greg pojawił i cos tam gadał. A co do tej sakiewki to spróbuj iść dalej może ci się uda
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Sakiewke mialem a pozatym Stroj bandyty chyba dostaniemy od grega gdy pokonam brzytwy z inymi sakiewke znalazlem tylko ze ja uzylem:/
 

Quar

New Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
9
QUOTE Ja go pobiłem i klucz mu wziełem i jak wyszedłem z chaty to się Greg pojawił i cos tam gadał.

Polecam kradzież kieszonkową - co ja z nią odwalałem... w pierwszym rozdziale podprowadziłem Corneliusowi pamiętnik - gorąco polecam
wink.gif


PS. Wiem, wiem że OT...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Sakiewke mialem a pozatym Stroj bandyty chyba dostaniemy od grega gdy pokonam brzytwy z inymi sakiewke znalazlem tylko ze ja uzylem:/

wiem że ja użyłeś dlatego idz bez niej
tongue.gif
Zgodze się ze zbroje dostajemy po brzytwiakach ale jak sie włamiemy mu do chaty to wtedy on ni stad ni zowąt pojawia się na wyspie. Tylko pamietaj o ściaganiu i zakładaniu odpowiedniej zbroji do odpowiedniego otoczenia 8)
 
A

Anonymous

Guest
Czy ja ci wygladam na Idiotę hę? hehe spoko tylko czy bede mogl byc piratem?
 

Mac

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
27
smile.gif
Ja miałem jeszcze inny problem z Gregiem, ale to już w ogole była piękna rzecż. Wyciągnąłem 3 skarby i został mi tylko ostatni przy schodach obok farmy Bengara, ale w międzyczasie robiłem inne misje, a kiedy nadszedł moment na wydobycie ostatnich rzeczy... ZONK! Krzyżyka nie ma! (Wtedy po raz pierwszy zajrzałem na stronk o Gothicu). Szukałem krzyżyka przez 2 dni, wchodząc gdzie tylko się da, aż wreszcie znalazłem krzyżyk - ZIELONY!! na tle trawy. Wyglądało to jakby miejsce było niekatywne i ktoś odkleił czerwona tasiemki, a w trawie zostały ślady. Niestety Gothica zacząłem od nowa
biggrin.gif
Czy ktoś z was spotkał się już z takim trafem, bo nie wiem czy było to spowodowane brakiem poprzednich skarób w ekwipunku czy błędem gry?
 
A

Anonymous

Guest
A szukales po lewej stronie od strony bandytow obok schodow do farmy bengara? albo obok prychajacego zebacza wyspa z 2 topielami
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Nie martw się ja wogóle nie wypełniłem tej misji i wszystko było dobrze (przez przypadek sprzedałem kielich czy cośta Grega). Normalnie było wszystko (dołączyłem do bandytów i piratów).
 
A

Anonymous

Guest
Koko a powiec mi gdzie jest ta swiatynia Adanosa bo w 2 rozdziale trzeba go zabic czy w ta swiatynie wejde idac po niego w obozie bandytow?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Świątynia Adanosa, to miejsce, gdzie znajduje się Kruk - koło kopalni, czyli w Obozie Bandytów (sam nie wiem, czu ona nazywa się Adanosa - chyba historii nie czytałem :|)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom