Nie uwieżycie!!

Status
Zamknięty.

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Nie uwieżycie co mi się przydarzyło w G1 8) !! Byłem w 6 rozdziale i przeteleportowałem się do magów ognia (bo miałem runę) po zabijałem kilku ludzi Gomeza i poszłem do Gomeza on mi coś tam mówił i wogule mnie nie atakował!! Powiedziałem:
-Przychodzę zaoferować swoje usługi!
Potem z nim gadałem że przemierzyłem sporą część kolonii i wtedy przyją mnie w 6 rozdziale na Cieńa hahahaha!! A byłem strażnikiem świątynnym!!Jak to się mogło stać??
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
W istocie- nie wierze

PS. Zamieściłeś ten topic w złym dziale. Powinien być w Gothic- problemy a nie błędy forum i strony
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
"nie uwiezycie"
no fakt nie wieze

Screeny albo cos ,to wtedy pogadamy inczej,
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
Skoro wiedziałeś ze nikt nie uwierzy to po co to pisałeś?na wymyślone bugi nikt nie da wiary
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hhehehe dobre a masz na to jakies dowody??? no bo tak na slowo to trudno uwierzyc!!!!
tongue.gif
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ja wierze. Raz mnie w 3 rozdziale jak byłem strażnikiem to sie wepchnąłem do domku laresa. Lares sie ucieszył za zaniosłem przerobioną przez niego liste do Diego (a wcale tego nie zrobiłem bo zanoisłem Diegowi od razu bez przeróbek) dostałem 700exp za nic. No i byłem szkodnikiem
laugh.gif


Bugi chodzą po ludziach... nie ma rady
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
keeper to jest normalnz obrot sprawz tak samo jak jestes straznikiem w SO i jest ta akcja dziwna gomeza to odrazu idziesz do najemnikow
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja mysle ze tak powiedzial ten gomez, bo wczesniej sie z nim nie widziales i on sie nie szczail, ze mozesz przychodzic aby go zabic. moze myslal ze chcesz byc w starym obozie, hehehe... glupi
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Eh to tak jak morzna zostać i magiem wody i najemnikiem.
tongue.gif
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
To dobrA FAZA ja osobiście nie jestem w stanie uwiezyc chyba że pokasowałś jakieś pliczki z gry :]
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Najbardziej prawdopodobny jest bug w grze. Inaczej tegop się nie da wyjaśnić.
 

WindowsXP

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
124
przedstawenie dowodu powinno przekonać mnie i innych!chodź wiem że bug to bug!
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
NIemorzliwe
tongue.gif


o wiem
smile.gif
zrób screena napisau w jakiej jesteś gildi i pokaż nam bo gothic to gra bardzo psikuśna
tongue.gif
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
Mi to też się coś takiego wydarzyło, zresztą pisałem już o tym w jakimś temacie o odchyłach niektórych postaci 8)
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
możliwe!!sprawdziłem to,magowie ognia faktycznie lezeli martwi wokół tego koła,wyglądało jak by spali,ale ja nie mogłem z nikim gadać bo cienie i kopacze uciekali a strażnicy ze mna walczyli,z Gomezem tesz se pogadałem tylko ze troche inaczej w stylu"Pogadaj z mieczem"
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
dżisys jak widzę te wszystkie "wieże" i "morzna", to aż mnie skręca...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom