Nie uwieżycie!!

Status
Zamknięty.

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
A ja w to wierzę, bo w końcu to Gomez
tongue.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Czytając niektóre posty można wywnioskować, że część forumowiczów nigdy nie chodziła do podstawówki. Ludzie, jak nie wiecie jak coś napisać to lepiej zerknąć do słownika, a nie robić takie byki.
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
ohmy.gif
Masz racje nie wierze

Ja też nie. Może mi jakoś udowodnisz swój brak wiary, bo czterolinjikowy post jest raczej mało przekonywujący- MB
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A ja tam wierze Magowi. Gothic nie jest gra bezbledow, wiec i taki bug mogl sie trafic. Szczeze mowiac tez mialem taka mozliwosc ale wolalem mieczyk Gomeza wiec go zatluklem
biggrin.gif

Ale jesli chodzi o mnie to wierze ci Magu 8)
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Wierzę że tak mogło być. Zresztą to nie pierwszy bardzo dziwny i głupi bug w tej grze. G1 moim zdaniem jest silnie zabugowany (bardziej niż w g2 gdzie błędy aż takie się nie zdarzały). Trafiało się mi g1 wygrać w 5 rozdziale- bez Uriziela pokonywałem tych wszystkich wrogów
tongue.gif
Albo tłumaczenie strażnikowi świątynnemu jak należy się zachować w Bractwie, albo koledze trafiło się że pływał w powietrzu w Bractwie
laugh.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nie wiem, co tu jest do niewierzenia. Każda gra ma bugi. A mozna wiedzieć, jak zatłukłeś ostatniego Strażnika Wrót bez Uriziela?
Poza tym pytanie: ja tez sie przeteleportowałem do Magów Ognia i oni mówili, że Stone ich zdradził i gdzies tam go chyba można znaleźć. Teraz żałuję, że go nie szukałem. To prawda? I jeszcze jedno pytanie: jaki Gomez miał miecz?

Co ma do tego miecz Gomeza? Rada na przyszłość: nie schodź z tematu! - Gothi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom