Nicki Od Tyłu.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
abisynka -> aknysiba :D
jakoś tak znajomo :p
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Potak

Katop ;O LUL ;] Nic specjalnego ;] A tak btw czy mój nick może się kojarzyc jako ptak ;O W niektórych grach ludzie czytają ptak ;O WTF ?! ;/
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Enacra ?
Demoniczne? Przypomnial mi sie glowny boss 1 rozdziala Diablo II ...
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Wiem wiem.. Temat bardzo odświeżony, ale mamy nowych użytkowników, którzy mogliby się trochę pobawić..

Zomin_Powraca - Acarwop_Nimoz
y..?
A może inne:
DarKNex - XeNKrad
Brzmi już lepiej ^^

@Down
-Leningrad
-Stalingrad
-Rimograd(kojarzy mi się to odrobinę z Rzymem - Rimo.. prawie jak Rome)

@2x Down
..Co brzmi zresztą lepiej, niż ta pierwsza wersja :p

@4x Down
Ragnarok - Kor Angar (o.0)..
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
mój nick brzmi bardzo strasznie od tły mianowicie Dragomir - Rimograd. W zasadzie spoko, brzmi jak nazwa jakiegoś ruskiego miasta , prawie jak nowogród, szkodaże jak przychodzilem na forum to nie bylem taki sprytny zeby nick zrobić od tyłu, byłbym oryginalniejszy.

edit: oj Pepon mała literówka ;p
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Dragomirze, twój nick od tyłu to nie "Rimograd", lecz "Rimogard" :D

A mój Pepon ----- Nopep xD

Do dupy :D w ogóle mam kijowy nick :D
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Wygląda na to, że Daria-Airad ma niezłe pomysły. Pewnie tak se siedzi w jakimś kąciku i kombinuje "co by tu jeszcze" ;) . Faktycznie zabawa niezła i nowe spojrzene na to co znane. Mój nick, hm, po przemiane Xap, ni pies ni wydra a co gorsza przypomina niewielke często białe futrzaste i rogonośne zwierzę płci męskiej w niektórych regionach zwane "ciga". Czytając te wszystkie przeinaczone nicki nasunęła mi się myśl "jak ci wszyscy biedni twórcy gier muszą się nakombinować z nazwami, jedni podchodzą do tego łapiąc nazwy z mitologii inni chyba generują nazwy a potem sensowniejszych używają a jeszcze inni tworzą imiona i nazwy własne według klucza tak jak powstawały nazwy w rzeczywistości. Przy okazji zajrzyjcie do Wikipedii pod hasło "Ragnarok". Ciekaw jestem Waszych uwag.
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Plazer -> rezalp


Coś nie za bardzo to wyszło, co nie ;] .

Fajnie jakby ktoś miał nick OKO ;]
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
@up
Albo LOL xD

@Topic
Sluger - regulS ;O
Cos nie zabardzo :[
 
Do góry Bottom