Nick

Status
Zamknięty.

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Cześć!!

Mam pytanie :
Skąd się wzięły wasze nicki ??
Mój jest właściwie z filmu (władcy pierścieni) tam byli czarni jeźdzcy [black riders] no i to trochę przerobiłem na darkrider, stąd powstał mój nick.

POZDRO darkrider

Styknie tych nick'ów - Oz.
 
G

Gray_Fox

Guest
Meine nick wziął sie z gry Metal Gear Solid. Jest to prawdziwę imię Ninji, Gray Fox, przyjaciela Snake'a. Zrobiłem tylko _ i jest Gray_Fox
tongue.gif


Obrazek ninji jest na avku.

Pozdrawiam.

Edit :

QUOTE Mój nick wziął się z Nocy Kruka (w świątyni Adanosa były takie zombie, ożywione przez Kruka w ciężkich zbrojach strażników/zbrojach gwardzistów [czy jakoś tak]. Bardzo fajne były te ożywieńce i fajnie było ich zabijać. Jak się miało "blooddetail" na 3 to po śmierci wyciekała z nich taka ciemnozielona krew. Pozdro!

Sadysta
biggrin.gif
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
mój nick to poprostu moja ksywka ze szkoły którą mam od pierwszej klasy podstawówki. Rejestrując się na G.UP miałem zamiar podpisać się Innubis ale w koncu zdecydowałem się na moją ksywke
wink.gif
.
Pozdro for all
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Mój nick wziął się z Nocy Kruka (w świątyni Adanosa były takie zombie, ożywione przez Kruka w ciężkich zbrojach strażników/zbrojach gwardzistów [czy jakoś tak]. Bardzo fajne były te ożywieńce i fajnie było ich zabijać. Jak się miało "blooddetail" na 3 to po śmierci wyciekała z nich taka ciemnozielona krew. Pozdro!
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja mój nick sobie poprosty wymyśliłem. Chciałem coś żeby kojarzyło sie ze złem a Beliar to pan zła więc sobie wpisałem Wojownik Beliara. To proste poprostu sobie wymyśliłem. Moja prawdziwa ksywka brzmi Mucha/Muszka.

Pozdro all.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Mój nick... heh nie słucham raczej metalu, ani rocka ale była jedna jedyna piosenka rokowa nazywała się... Master of the moon, podobała mi się bardzo i momo że nie lubię zabardzo dio, to jednak była piosenka (ehh) wspaniała,
Śmieszą mnie tacy którzy mają nicki na odwal, (bez obrazy) ale np; notron czy kolega xardasa....


Pozdro
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Mój nick zawdzęczam własnej inicjatywie.
Nie jest on "zgapiony'' z jakiejś gry czy czegoś w tym stylu.
Po prostu ten nick mam już od bardzo dawna i nadałem go sobie sam
biggrin.gif




POZDRO "Khalid"
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja tak w (dużej) części zgapiłem nick w Warcrafta III. Główny zły w tej grze to Lord Archimonde, a jako że nienawidzę (bez obrazy) przydomka "Lord" pozostało samo Archimonde. Ten nick jest używany przeze mnie na kilku forach, a w budzie często wołają na mnie Archi, sam nie wiem skąd ludzie się dowiedzieli o moim netowym nicku. Wybrałem go, bo po prostu mi się podoba.
smile.gif


Ps. Ja ja nie lubię kolesi z nickami typu henio222, czy gorn123, takie coś mnie dobija.

Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Temat już był ale żeby nie było off-topu to się wypowiem :].
Mój nick jest od nazwiska... "Jodłowski", jakoś tak wyszło pzrekształcenie ;] że jest Jodełko.
To tyle, sorx za którkiego posta.
Pozdro 500
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Mój nick wziął sie od tego, że lubię zło.
Gdy przechodziłem Gothic'a, napotkałęm właśnie to imię, i tak zrobiłem.
A tak na oguł, to mam ksywe Franek
tongue.gif


Pozdro
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Moja xsywa z forum wzieła się od takiego cwaniaka z G1 =Shrata, mieszkał w domku na bagnach no i walił nice texty:D ogólnie spodobał mi sie:D
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Moja ksywka narodziła się dzięki takiemu nie normalnemu koledze, bo ja uwielbiam FC. Barcelone wiedz kiedyś już dawno temu nosiłem koszulkę P. Kluivert-a a mój ślepy kolega pomylił go z Saviolem i tak mnie zawsze nazywał bo był przekonany że to jego mam na koszulce i mimo ze każdy mu to wypominał on i tak mnie tak nazywał więdz już mnie tak nzywali.


Pozdrawiam
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Moja ksywka której używam na forum nie jest prawdziwą , taką której używają moi real kumple . Tej używam zawsze w grach i na forach takich jak to . A wzieła się ona z pewnej gry w którą kiedyś grałem . Troche ją przekręciłem , noi spodobała mi się . Mam ją od niedawna ale już do niej się przyzwyczaiłem . Czasami nawet jak pisze do kumpla na gg a on nie ma mojego numeru to się dziwi dlaczego napisałem "to ja Avaneger" .

Pozdo , fajny temat
tongue.gif
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Hmm...Mój nick jest bardzo orginalny, ale nie aż tak, ponieważ kilka dużo osób go używa, ale nie tak masowo. Jest on z gry Zelda na Nintendo64, był tam taki smok Volvagia i tak go polubiłem, że wstawiłem se takiego nicka. Kiedyś miałem Najemnik_Zabójca ale to bardzo dawno temu.

tu macie screeny z gry, uwierzcie mi grafa taka sobie, ale jakie emocje.

http://gamingexpert13.tripod.com/wallpaper.../zelda/ss05.jpg
http://www.gadgetmadness.com/archives/ZELD...INA_OF_TIME.JPG
http://gamingexpert13.tripod.com/wallpaper.../zelda/ss15.jpg

Tadadada a oto volvagia:

http://www.geocities.com/sunstar2513007/Volvagia.jpg
http://piranhazone.pi.funpic.de/zelda/oot_...pj64/boss05.jpg

Tak na marginesie Nintendo64 to konsola, która ma juz bardzo wiele lat, i chciałem też dodać, że przeszedłem praktycznie wszytkie zeldy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Do nas w 4 klasie podstawówki kiedyś przyszlo takich dwóch wygadanych kolesiów. Na jakimś zastępstwie nudziło im się poprostu i wymyślali nam przezwiska. Była jakaś historia ze zwierządkiem domowym i mi dali szczurek
tongue.gif

A że nie lubie zmieniać tego do czego jestem przyzwyczajony to tak zostało do dzis ( 8 lat
tongue.gif
). Ale w szkole wołają na mnie Jurand.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja mam taką ksywke od swojego orginalnego przezwiska czyli Kacper, mam ja aż 11 lat ^^. Chciałem sobie zrobić na tym forum właśnie takiego nicka, ale niestety był juz zajęty, więc wymyśliłem sobie podobny i wyszło Kacperex. Mi się ten nick podoba, a dlaczego to nie wiem taki inny niż wszystkie i od tego czasu używam go na każdym forum! To tyle słowem wstępu.
Można mnie też znaleść pod nickiem Invisible. Dziś go wymysliłem
smile.gif

Takie fajne i dobrze brzmi....
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Mój Nick Baton jest używany od baaardzo dawna... zaczeli mnie tak nazywać może kiedy miałem z 6 lat... nie wiem wiem że od baaaardzo dawna... A jako że mam na imię Grzegorz (Jem "Grześki" jestem żeśki
tongue.gif
) to nazywają mnie Baton. W szkole tak na mnie mówią... wszędzie tylko nie w chacie... (chodz brachol czasem mówi do mnie nickiem). Pozdrwaiam!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Heh, skąd się wzięło EdGaR, otóż podoba mi się to imię i będę miał tak na imię
tongue.gif
A te duże i małe litery to głupota, kiedyś to zrobiłem i tera żałuję ;/ A w szkole nazywają mnie.. no cuż mówią po imieniu ;p

Pozdrawiam
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Kushi.... .

No dobra, mam na nazwisko Grzebienio.... , więc można to skócić do Grzebień. Jako że mój brat używał ksywy Grzebień, ja skróciłem to do Grzeb.

Takiej używałem dość długo, ale w końcu w słowniku japońskiego przeczytałem że Grzebień to Kushi. I tak właśnie powstała ta ksywka.

W szkole nazywają mnie Grzebień, ale uczę ich powoli na kushi.

Pozdrawiam Kushi
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Myhm... Mój pierwszy nick "Ozi" wymyślili moi kumple. Jakoś tak wyszło poprostu. Przyszedłem na dwór, a jeden cieć rzucił hasłem "Ozi... - coś tam, coś tam". I tak zostało.
Z koleji PillZ wymyśliłem sobie na "chama", bo chciałem mieć jakiś orginalny nick w CoD 2, bo jak grałem pod nickiem Ozi, jakiś frajer też go miał to sie wkurzyłem. Pill oznacza z ang. - tabletka antykoncepcyjna :p Wyczaiłem to słówko kiedy oglądałem 4FunTV w jakimś tytule piosenki D12. A "Z" dodałem tak, żeby niektórzy angole czy też ziomy z US nie brali mnie za zwyrola xD

P.S W CoD 2 mój nick to: PillZ PL - ktoś chce możemy razem połatać ;D

I'M BOSS - 1000 POST ;*
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom