Nfs Most Wanted

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak wiele osób ja też z niecierpliwością czekam na grę NFS Most Wanted.
Aby już można było pograć sobie chociaż w demo tej gry zamieszczam TUTAJ link z którego można je zdobyć
biggrin.gif


Zapewne większość z was ma już demko, ale komu szkodzi, że zamieszczę tutaj link
tongue.gif




PS: Co sądzicie o tej grze ?
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Niedawno zassałem demko i muszę powiedzieć że gra prezentuje się bardzo dobrze. Grafika jest ładna, modele samochodów odwzorowane są dobrze oraz otoczenie wygląda znakomicie. Ta część jest na pewno dużo lepsz od pozostałych zarówno pod względem grafiki w grze jak i fabuły. Domo świetnie zapowiada zbliżającą się pełną wersję. Nic tylko ściągać i cieszyć się grą.
Pozdro.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Dla mnie to Need for Speed Most Wanted to NFSU oraz 2 tylo z poprawionym silnikiem graficznym i zmienioną fabułą , ale można pograć dla zabicia czasu
wink.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
To jest gra na którą najbardziej czekam oczywiście bardziej czekam na Gothica 3,
pamiętam jeszcze Nfsu Hot Pursit , w to się ciupało, całe dnie przesiedziane przed kompem zdobywaniem nowych aut , tras itp. podobnoi w tej grze będą dobrze dopracowane zgnioty auta , troche głupio że w 2 poprzednich częściach nie było tego( mowa o Nfsu i Nfsu 2 ).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Grałem w NFS: MW w dzień premiery Dema na, które jakże długo czekaliśmy i powiem, że się zawiodłem po trochu. Silnik graficzny i oprawa audio-wizualna jest bardzo dobra ale wiele się nie różni od wersji Underground. Nie podoba mi się świat, jest taki jakiś martwy mało ruchu na ulicach i jest tam wielka szarość i brak żywych kolorów. To mi się niepodoba. Nie wypowiem się, więcej, gdyż czkeam za full wersją i wtedy będę mógł cokolwiek powiedzieć. Aha i nie lubię jeździć Porsche
biggrin.gif
rzuca nim po tej jezdni.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A co sadzicie o wymaganiach sprzetowych ?

ja mam

AMD Athlon 1.7Ghz
640 RAM
GeForceFX 5200

a minimalny ram(z tego co czytalem) to 512 :/ ?
Kumpel mowi zebym sie tym nie przejmowal i ze mi pojdzie... a co wy o tym sadzicie ?
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Doctorze spróbować można ale czy ruszy to już inna sprawa
tongue.gif
tongue.gif
Ja niedługo dokupuje se kolejne 512 MB RAM i będe miał 1 GB. Raczej ruszy
biggrin.gif
Co do gierki to nie grałem a ściągać mi się nie chce 9piszę na forum z tego kompa ale gram na innym w którym nie ma neta). Kumpel mówił co nie co o tej gierce i niedługo chyba ja sobie załatwi. Cóż pożyczę pogram a nóż mi się spodoba??? Ale ogólnie to lubię takie klimaty i jestem pełen optymizmu
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Skoro istnieje już temat o NFS MW, to przy okazji zadam pewne pytanie. Posiadam już pełną wersję tej gierki ale mam poważny problem. Grę pożyczałem od kumpla i tam chodziła bez problemów. Ale u mnie przy instalacji zaraz po wpisaniu kodu produktu i zatwierdzeniu licencji wyświetla się komunikat że nie mam odpowiedniego DirectX’a. Co jest nie prawdą, bo mam DirectX 9c, czyli taki który jest wymagany. Czy ktoś nie wie czym to jest spowodowane?

Mój komp to:
AMD Septron 3000
500 mb Ram
Ati Radeon 9550 256 mb

Spory oftop ale to chyba leprze od zakładania nowego tematu


A jeśli miałbym się wypowiedzieć o poprzednich grach z tej serii, to grałem tylko w obie części Undergrounda. I szczerze powiedziawszy tylko druga część przypadła mi do gustu. Przy pierwszej prawie nie padłem z nerwów
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja grałem w demko i musze powiedzieć że gierka niezła. Nie wiem tylko czy jest w tej części jazda po mieście (jak w U2) bo jak nie ma to chyba raczej pogram w U2
tongue.gif
Co do tego RAMu to ja gram na 512 i ładnie chodzi
tongue.gif


Pozdro
cool.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Mam już Most Wanted ( oczywiscie oryginalke ) , niestety zawiodlem sie na tej grze , ma głęboka fabule ale co z tego jak gra jest nudna i monotonna. Niepodoba mi sie to miasto po którym sie poruszamy , jest szare i ponure . Jest wiele fajnych samochodów ale za to tunning moge powiedziec że jest do DUPY . Nie mozna oddzielnie tunningowac zderzakow , progów , rur wydechowych i świateł i jeszcze malo możliwosci tuninngu silnika ... Ta gra na mnie nie wywarła żadnego wrazenia , po 3 godzinach grania znudziła mi sie
dry.gif
 

PUNK EREMITA

Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
54
mam pytanie odnosnie tej gry czy przy 256 mb ram 64 mb karty graficznej ( geforce 2) i procku athelon 1700+ bedzie mozliwe rozmywanie obrazu i czy wogule pujdzie mi ta gra
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Cóż 256 RAMu to troche mało... Radziłbym ci dokupić kolejne 256. Graficzka też stara ale ja gram na Radeonie 9000 Pro więc chyba ci pójdzie gierka. Przy 256 RAMach będzie ci sie długo ładować
sad.gif
Najlepiej ściągnij demo z neta albo jak masz CDA XIII to zainstaluj z płytki i zobacz jak ci chodzi
wink.gif


Pozdro
cool.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Kan ...
Masz zainstalowanego DirectX 9.0c , ale to nie oznacza że rzeczywiście go masz. Ja też go instalowałem, tylko był jeden problem : tak naprawde masz takiego directX'a , jakiego obsługuje twoja karta
dry.gif

Sprawdź sobie jakiego masz. Jaki jest minimalny( prawdziwy
tongue.gif
) potrzebny do gry nie pamiętam, ale wiem że na 100% wystarczy directX 9.0 ( wiem to, bo moja karta takiego obsługuje
tongue.gif
)

P.S sorki za powtórzenia, nigdy nie byłem dobry z polskiego
laugh.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, ściągłem sobie demo i naprawdę gra zrobiła na mnie dobre wrażenie. Już wcześniej zanim ściągłem demo dostałem ładnego screena od ReZeWiz’a i od razu mi się gra spodobała. Grafika na wysokim poziomie, a co do modelów samochodu również nie mam zastrzeżeń.
Co mogę dodać jak na taką gre to wymagania sprzętowe są naprawdę małe i śmieszne. Kolejna świetna odsłona NFS !!!

Czekamy na kolejne…

Pozdro.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No ja akurat nie mam problemow z DirectX-em
tongue.gif
bo mam GeForce FX 5200 a z tego co narazie wiem to mam luz do Directa 9,5
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
i oby tak dalej az do 10
biggrin.gif
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Gra jest fajna: dobra grafa, tiuning, wiele innych. Mimo to jest to tylko powrót do tego jak była policja. Grę oceniam 80/100*
*Moja skala.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Gra po prostu super. Grałem w nią dzisiaj w Empiku
biggrin.gif
Dobra grafika, szkoda, że nie miałem kasy to bym kupił. Piszę, że jest świetna, dlatego bo myślał, że nic nie pokona Nfs undergrand 2. Ma więcej dodatków i mimo, że różni się tylko szczegółami uważam, że jest lepsza.

Pozdro
biggrin.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Cóż gra świetna, ostatni ściągnąłem sobie z neta i gram kariere (aktualnie Toyotą Suprą
tongue.gif
), grafika wspaniała i wyścigi bardzo efektowne, szkoda tylko, że nie ma już neonów tak jak w NFSU 2, ogółem gra wymiata i polecam ją każdemu.
Moja ocena 9/10, mogli dać te neony i było by full wypas
smile.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Uważam, że każda kolejna część Need For Speed jest coraz lepsza a Most Wanted to jest majstersztyk.
laugh.gif
Mam grę jakieś 2 tygodnie i nic złego na razie o niej powiedzieć nie mogę. Grafika bardzo dobra i te prędkości. Można się zakochać.
smile.gif
Czasami jak za szybko jedziemy to mało widać, ale nie jest to rażące. To jest nawet dobre. Wspaniały pomysł z tym spowolnieniem czasu.

Co tu dużo mówić. Bardzo dobra gra i polecam ją każdemu.

Pozdrawiam.
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Moim zdaniem też gra wypas, grafa, efekty graficzne jak i dźwiękowe powalają. Cóż dla mnie troche za krótka, ale to jedyna wada którą widzę
smile.gif
.

P.S. @Cichy widzę, że jesteśmy fanami F.E.A.R-a mamy podobne avki i sygnaturki
smile.gif
- sorry za częściowego off topa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom