[News] Czeski pre-order Risen 2 z datą premiery i okładką

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dzisiaj, kilka godzin temu w czeskim sklepie internetowym Xzone.cz pojawił się pre-order nadchodzącej, drugiej części Risen. Nas, fanów, ciekawi zawartość informacji o produkcie, m.in. dostępność w sprzedaży podana na listopad 2011 roku oraz powyższa okładka gry. Nie znamy jeszcze oficjalnego stanowiska Deep Silver w tej sprawie, więc śledźcie nas na bieżąco, gdyż na pewno Was o niej poinformujemy. X.zone.cz wielokrotnie startował z pre-orderami różnych produktów, podając zbliżone daty premiery czy wygląd okładek. Może tym razem jednak wiedzą więcej od nas? Szacowana cena czeskiego Risen 2 to 999 CZK czyli w przeliczeniu około 162 PLN. Jako czeskiego dystrybutora wymieniono tamtejszy oddział Cenegi, co sugerowałoby dystrybucję tej gry na naszym rodzimym rynku przez tą samą firmę. Wiele pytań, na których odpowiedzi znajdziecie w najbliższym czasie na naszej stronie.

Pre-order na Xzone.cz

Wyświetl pełny artykuł
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
O ile dobrze pamiętam Xzone wystartowało też wcześnie z pre-orderami pierwszej części Risen. Pamiętam, że wtedy data premiery podana w info o grze oraz okładka wzbudziła wiele pytań wśród fanów. Sama okładka wydaje się być zrobiona na potrzeby sklepu a podana data dostępności gry na listopad br. też jest trochę strzałem w ciemno. No chyba, że sklep ten ma jakieś kontakty z Deep Silver.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nawet jednak screena nie widzieliśmy z risen 2, ba, niewiele wiemy o samej grze. W gruncie rzeczy to tylko tyle, że powstaje. Jakoś mało realny wg mnie jest ten listopad 2011. Z drugiej strony, szanujący się sprzedawca nie wysysał by daty premiery z palca. Okładka, robocza czy nie, też sama się nie zrobiła. Że tak powiem - słyszymy dzwonu, ale nie wiemy, w którym kościele biją.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Zgadzam się z Rangizem. Dziwne jest to, ze już w listopadzie zobaczymy tę grę, skoro nie widzieliśmy jeszcze choćby screenów, bądź traileru. Okładka ładnie się prezentuje, ale liczyłem na nieco inną, podobną do tej z pierwszej części, albo chociaż z jakimś krajobrazem z gry... Niby robią już trochę tę grę, ale mam nadzieję, ze nie dostaniemy "niedorobionej" (jak Gothic 3) gry.
Pozdrawiam, Hadler :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zgadzam się z Rangizem. Dziwne jest to, ze już w listopadzie zobaczymy tę grę, skoro nie widzieliśmy jeszcze choćby screenów, bądź traileru.

A może po prostu mają taką, a nie inną politykę. Wiem, że takie podejście do promocji, w obecnych czasach może być uznane za nieco ryzykowne, lecz nie jest ono niemożliwe. Co więcej, skuteczne. Czas oczywiście pokarze, a rynek zweryfikuje, w każdym razie, nie podchodziłbym do tego tak sceptycznie, jak niektórzy z was.
JoWooD przy okazji Arcanii zrobił mega kampanie i szumu w okół premiery gry... I co? W ostatecznym rozrachunku okazuję się, że produkt nie sprzedał się, tak jakby tego oczekiwali. Dlaczego?
To proste- nic nie zastąpi solidnej i z dawna oczekiwanej produkcji. Nie pomogą tu, setki tysięcy dolców, czy euro wywalonych na zachwalenie takiego produktu. Reklama dźwignią handlu- to oczywiste. Ale dobry towar, broni się sam, a jeżeli marka i wykonawca jest już znany i ma jakąś tam, ugruntowaną pozycję na danym rynku, to wydawanie kasy na promocję, może być tylko niepotrzebnym napinaniem swoich i tak napiętych finansów...
Dlatego jak mówię, poczekamy zobaczymy. Ja bym tam niczego nie przesądzał. Tyle.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wiecie jak to jest z datą premiery... to jest wstępna data. Na stówkę zostanie przeniesiona na inny termin. Nie wiem skąd ta piana ;)

Generalnie to fajnie, że jest już pre-order. Dokładnie jak mówi Biaf, na 100% pewna część graczy już w tej chwili złoży zamówienia na nowego Risena.

Nie wiem też co macie do okładki :F Mi się podoba. Jest prosta, bez żadnych specjalnych fajerwerków, mroczna i przekazująca która to część gry. Byłbym w sumie zadowolony, gdyby w takiej właśnie gra została wydana. No, ale to moje zdanie.

Już nie mogę się doczekać Risena 2 :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom