[News] Arcania : Upadek Settarif - ukończona gra leży w magazynie

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na forum WorldOfGothic użytkownik ThoraxX64 ujawnił kilka zdjęć przedstawiających magazyn JoWoodu wypełniony niesprzedanymi egzemplarzami czwartych przygód o Bezimiennym pastuchu. Jednak patrząc dokładnie można zauważyć pudło z napisałem Arcania : Fall Of Settarif , w którym są umieszczone gotowe egzemplarze gry! Spójrzcie również na datę spakowania. Gra była gotowa 31 grudnia 2010 roku! Czy to oznacza, że dodatek stworzono w przeciągu 2 miesięcy? Czy był równolegle tworzony z podstawką?

Wyświetl pełny artykuł
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Teraz czekać aż jakimś cudem ktoś "zawinie" jeden egzemplarz i wstawi go do internetu do internetu.
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Robert9 dobrze mówi i tak pewnie będzie za miesiąc może 2 będzie już w internecie]

No i co z tego, pytam się? Jeszcze jeden bezsensowny post i znowu warn...
 

Prezes_Sarumanow

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
2
Firma JOWOOD od początku robiła niezłą lipę. Przy produkcji trzeciego gothica nie pozwolili PB na perfekcyjne dokończenie gry: więc wyszło co wyszło. Dodatek do trójki był totalnym dnem, i nawet przeprosiny twórców gry nic nie dały. Uważałem że po tym incydencie wszystko będzie ok. Grając w arcanię liczyłem na coś lepszego a tu lipa. Gra zrobiona pod amerykański rynek, prosta fabuła zrobiona pod amerykańskich graczy, a szczególnie koniec gry bardzo wcześnie, brak wątku o setarif. A teraz co ?? dowiadujemy się że dodatek leży sobie spokojnie w magazynie ponad pół roku, chociaż nie można nazwać to dodatkiem tylko uzupełnieniem niepełnej wersji gry. Co zamierzali panowie z JOWOOD, liczyli na łatwe pieniądze, chyba coś im nie wyszło, sprzedaż arcanii nie wyszło za dobrze, a po tym incydencie jakakolwiek w przyszłości sprzedaż upadku setarif też nie przyniesie wielkich zysków. Po raz czwarty JOWOOD narobiło lipy ale tym razem szczególnie sobie zadrwili z graczy. Mam nadzieję że będzie tak jak piszą koledzy powyżej że gra pojawi się w internecie. Niestety pewnie i przy tej części gothica nie możemy liczyć na cuda. Wątpie czy kiedykolwiek powrócą dobre czasy starszych gothiców.. Może jak PB powróci do pracy nad serią gothic.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Dla zainteresowanych również zdjęcie magazynu z pudłami pz niesprzedanymi egzemplarzami samej podstawki. Widać, że sprzedaż nie poszła tak jak miała pójść.

imgoutphp2.jpg
 
Do góry Bottom