Nemora

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam mam problem ze znalezieniem czlowieka dla nemory...
moze mi ktos napisac gdzie on jest ? albo zaznczyc na mapie...?

kurde albo mam skleroze albo pisalem juz takiego posta :D

w kazdym badz razie szukalem kolesia i jakos znalezc nie moge...

pozdrawiam
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Osobiście olałem to zadanie ale widziałem już taki temat z rozwiązaniem w postaci dokładnej mapki. Poszukaj.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
nie znalazlem mapki... natomiast opis przedstawiany w poprzednim temacie jest nastepujacy... na lewo od wejscia do nemory po czym post dalej na prawo od dolnego wejscia do nemory czy cos w tym stylu no to z ktorej strony patrzac w koncu ? bo sie gubie pomalu... wezmy jako punkt docelowy ze wychodze z nemory glownym wejsciem i patrze w strone lak na prawo byly 2 wilki na wprost jest zbocze i wysoka skarpa...
no wiec ?
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Hmm faktycznie tamta mapka to "Ludzie dla Okary". Sorki pomyliłem.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
znalazlem kolesia! :p tyle ze jak z nim pogadalem to wogole sie nie rusza z miejsca.... ale juz mniejsza z tym ;P

no wiec tak... jak wychodzi sie z nemory... na wprost mamy urwisko... skrecamy w prawo i idziemy wzdluz...
w pewnym momencie urwisko sie konczy ale my idziemy dalej (ja mijalem nosorozce albo bizony wiec moze ktos tez minie ;) ) idac przez ta lake kierujemy sie do zniszczonych chat w oddali paladyn siedzi przy ognisku na malym wzniesieniu :) jak bedziemy szli po pochylej laki po skosie do tych chat to nie mozna go nie zauwazyc ;)
 

zazammah

New Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
1
Z tego co ja pamiętam to to jest jakiś paladyn . Ja go znalazłem przypadkowo jak szedłem w strone pustyni po towary z rozbitej karawany ( też zadanie w nemorze :p ) . A do Nemory z nami pójdzie dopiero jak mu pomożemy uspokoić jego ziomka paladyna który przeszedł na ciemna strone mocy i buja się z bandytami gdzieś tam niedaleko Vengardu :p .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom