Nasze Rysunki

Status
Zamknięty.

miszcz dioda

Debile
Dołączył
20.5.2005
Posty
43
dobrze im powiedziałeś potrafią krytykować(co niektórzy) tylko negatywnie poprostu zazdroszczą bo sami tak nie umieją a jedyna uwaga do ciebie BOBA Fett żebyś nie zapisywał obrazków w formacie GIF tylko w JPG (mniej zajmują miejsca a są lepszej jakości a w gif wyskakują dziwne kropki białe).
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Po siedemnaste primo: Tamten obrazek z Boba Fettem w niebieskiej zbroi namalowałem, bo chicał go bonelord. Namalowałem go w dziesięć minut i domyśl się dlaczego w paincie. Jeśli się nie domyślasz, to powiem: bo on mi kazał tylko namalować Boba Fetta w niebieskiej zbroi i zielonym wizjerem hełmu. Nie kazał mi malować taką techniką jak tamte rysunku. Kapewu? To się tyczy do wszystkich pozostałych co zamierzają robić dalej taki spam JAKI ty robisz teraz. Pisałem, że masz jakieś uwagi to pisz mi na gg, podałem nawet numer. Jak pisałem to temat do pokazywania swoich dzieł.

Po osiemnaste primo: Te primo dodaje tylko tak dla zabawy. A jakbym go nie dodawał to były normalny post, więc też spam, hę?
 

miszcz dioda

Debile
Dołączył
20.5.2005
Posty
43
LEWIATAN [hmmm... cenzura... był tu synonim słowa ścierka i właściwie nie wiem czy cenzurować czy nie, ale cush... - Gothi] jesteś( ty i tobie podobni) i usprawiedliwiasz swoją wypowiedź jak 3 letnie dziecko brak ci poczucia godności i wiary a ludzie bez wiary szybko giną w własnym strachu jesteś jak niewierny apostoł nie dowierzający Jezusowi czyli poprostu jesteś śmieciem który nie toleruje czegoś lepszego niż sam potrafisz stworzyć , pewnie masz jakieś kompleksy a rysunki są OK tylko szkoda że w formacie GIF
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE LEWIATAN ----- jesteś( ty i tobie podobni) i usprawiedliwiasz swoją wypowiedź jak 3 letnie dziecko brak ci poczucia godności i wiary a ludzie bez wiary szybko giną w własnym strachu jesteś jak niewierny apostoł nie dowierzający Jezusowi czyli poprostu jesteś śmieciem który nie toleruje czegoś lepszego niż sam potrafisz stworzyć , pewnie masz jakieś kompleksy a rysunki są OK tylko szkoda że w formacie GIF

Zgadzam się, że w tym temacie nie powinni się wypowiadać ludzie którzy nie mają do powiedzenia nic więcej niż to jest do d**y albo ty tego nie rysowałeś, ale myślę że język którym napisałeś swojego posta jest nieodpowiedni i mógłbyś za to dostać ostrzeżenie (a chyba nikt nie chce, chyba że mamy tu kamikadze
tongue.gif
). Mi osobiście bardzo się podobają prace Boba Fetta i apeluję do ludzi którzy mają przeciwne zdanie aby nie wypowiadali się tu bo sam Boba Fett napisał, że jeśli mają jakąś sprawę do niego w kwesti tego, że to nie on malował to na gg (dla tych którzy są mało kapowaci podaję jego nr 5162326).


Pozdrawiam
 

miszcz dioda

Debile
Dołączył
20.5.2005
Posty
43
po części jestem Kamikadze ale tylko w słusznej(według mnie) sprawie a tu raczej powinny być rysunki a nie ich recenzje więc bierzmy się za myszkę/ołówek i rysujmy
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Po osiemnaste primo: Dobrze, dzięki Lordzie Bezimienny i miszczo Diodo, ale teraz już nie piszmy takich głupich postów i podawajcie swoje prace i nie bójcie się, że zaraz będę gadał, że to takie brzydkie, że moje lepsze itp., nie zamierzam, będę oceniał tak jak kto umie. (Mój numer gg 5162326, niedługo zrobimy taką akcje
smile.gif
)

Po dziewiętnaste primo: Jeśli w ciągu trzech dni nitk tu nie poda już swojej pracy to proszę moderatorów o usunięcie tego tematu (przynjamniej zostanie w pamięci, że są tu narazie 46 odpowiedzi, rekord w tym dziale chyba
tongue.gif
).

Po dwudzieste primo: Kończe z primami.
tongue.gif


Pierwszy dzień minął, zostały dwa. Nie zawiedźcie mnie i pokażcie jakieś swoje rysunki, bo temat zostanie usunięty.
tongue.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
A ja mam jedno pytanie: Czy wy wszyscy chcecie załapać ostrzeżenia. Jest was tu za wiele i nie chce mi się każdemu z osobna strzelać, a więc dostaje tylko LEWIATAN bo wqrzył mnie wyjątkowo. Można nie wierzyć, że BF to zrobił, ale takie teksty to se możesz. Co do szmat... Cush jak następnym razem będziecie się wyzywać używajcie przynajmniej czegoś brutalniejszego [ joke ]. I koniec kłótni bo polecą głowy łącznie z poprzednimi postami.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Hmm pewnie wielu z was zaciekawi ten link
Boba Fe888 jezeli chcerz zeby ludzie podniecali się "twoimi" pracami to idz sobie na stadion dziesieciolecia i tam sprzedawaj to za przeproszeniem gówno skopiowane z innych stron. Moge uwiezyc ze predatora ty narysowales ( ewentualnie ) bo mogles go odrysowac z komiksu. Wiec apeluje do wszystkich ktorzy maja zamiar zachwycac sie tymi ripami niech najpierw wejda na Google-Grafika i wpiszą "Feet".

Pozdro

PS Zgłaszam sie z prosba o Ban lub ostrzezenia bla uzytkownika: Boba Fett
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
O kurde zawiodłem sie
sad.gif
sad.gif
sad.gif

Myslałem ze mamy ze mamy tu arcymistrza, a tu pozer,
Nie bede wiecej komentował, a tamte posty jakos skasowac czy cos
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Nie mówiłem wam, ale i tak kilka osób wiedziało, że dwa z tych ostatnich rysunków które NARYSOWAŁEM po prostu przerysowałem. Takie przerysowanie też wymaga dużo roboty. A przerysowanie nie oznacza, że wkleiłem kogoś rysunek. Bardzo trudno jest namalować samodzielnie wymyślonego np. Bobe Fetta, więc żeby dać o dwa więcej rysunki dwa przerysowałem. Rozumiaju?

Ps. Bardzo fajna stronka, tylko, że tego Fetta nie znalazłem na niej
tongue.gif
, zamierzam przerysować jeszcze kilka, ale to już na wakacjach.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Boba Fett @ 03-06-2005, 21:17) Nie mówiłem wam, ale i tak kilka osób wiedziało, że dwa z tych ostatnich rysunków które NARYSOWAŁEM po prostu przerysowałem. Takie przerysowanie też wymaga dużo roboty. A przerysowanie nie oznacza, że wkleiłem kogoś rysunek. Bardzo trudno jest namalować samodzielnie wymyślonego np. Bobe Fetta, więc żeby dać o dwa więcej rysunki dwa przerysowałem. Rozumiaju?

Ps. Bardzo fajna stronka, tylko, że tego Fetta nie znalazłem na niej
tongue.gif
, zamierzam przerysować jeszcze kilka, ale to już na wakacjach.

No ja ci wieżę bo te dwa są prawie identyczne, ale te inne też są ładne, a też są bardzo ładne
biggrin.gif
Ja już niedługo postaram sie zamieści moją pracę, ale jeszcze jest nie skończona, a drugi powód to to że niestety nie mam skanera i muszę coś wykombinować. Czyli czekajcie bo postaram się niedługo zamieścić swoją pracę
biggrin.gif
.
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
BABA FETT nie wykrecaj sie grzeb cie zdemaskowal i to totalnie chwala mu za to bo tez sobie moge powiedziec ze to tapete ze ''śniącym-pełzaczem'' ja narysowałem bo pracuje w PB jako grafik
dry.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Tak śledze ten temat od dłuższego czasu i wiedziałem że ten BF nie jest twoim dziełem podobnie jak ten predator myśle że poprostu go skopiowałeś i powinieneś dostać ostreżenie.
Jak tylko ktoś pisał że niewieży ci że to ty narysowałeś to od razu pisałeś że śmierdzi ci spamem a spamem śmierdzą twoje prima...
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Dobrze, nie wieżcie mi. Napierajcie na mnie dalej. Ostatni raz tutaj pokazałem swoje dzieła, bo wy poprostu nie macie talentu (wybaczcie coniektórzy, że tak mówię) i zazdrościcie jak to mówił miszcz Dioda. Jeśli te rysunki tak bardzo wam przeszkadzają, to niech moderator usunie ten temat i niech odejdzie w zapomnienie. Tego chcieliście prawda (chcie;liście też otrzeżenie dla mnie, że pokazałem wam MOJE rysunki, ale to już inna bajka)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom