Nasze Foty Czyli śmieszne Screeny 2 :)

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
13220839_854314434691502_2471825156989140192_n.jpg

 
Ja tymczasem pracuję ile wlezie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
tylko się nie przepracuj! :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Wiedźmy postanowiły pobawić się kredkami w miejscu publicznym, bo, nieprawdaż, dlaczego nie. Wiedźmom nie przeszkodził w tym nawet zesłany przez Szkela deszcz :)
Starsza Wiedźma przeżyła całe 39 lat swojego życia nie wiedząc, że aż tak bardzo lubi kolorowanki :p
A Wiedźmy bawiące się kredkami wyglądają tak: 
 
eDimjE.jpg
DkdR2e.jpg
Ngotbc.jpg
aeoexv.jpg
B8pb32.jpg
     
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o kurcze nawet fajnie nam wyszło, no bo my jesteśmy fajne to nie mogło być inaczej :D
no to możecie raz zrezygnować z jednej paczki fajek i dwóch browarków i zrobić zrzutę dla nas na kolorowanki i zapas kredek, pisaków, cienkopisów... :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Generalnie ok ale co to za akcja?? Powiedzcie coś więcej, cóż to takiego czym zainteresowały się nasze Wiedźmy ??
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kostek no jak ty tak możesz :(
 
eb to było kolorowanie w plenerze ze stabilo, bardziej ich akacja reklamowa no wiadomo.
ja od blisko dwóch lat koloruję kolorowanki dla dorosłych, tak mnie wciągnęło, super sprawa, są różne, relaksacyjne z różnymi wzorami, ze zwierzakami, gotycki, miasta, inne,  tematyczne np gra o tron, chyba hobita gdzieś widziałam i harrego p, hehe i inne, oraz kwerkle na pamięć i nie tylko, no cała masa tego, każdy znajdzie coś dla siebie, i zamiast wydawać na czekolade to wydaję kasę na kolorowanki i przybory do kolorowania :D, te fajniejsze kosztują sporo, to też ubijam interesy z siostrami by sobie kupić co nie co :lol:
 
zdolne jesteśmy co? mądre i piękne! byscie nas pochwalili :p
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
I generalnie super, każdy jakieś hobby ma i o to chodzi. Mimo wszystko i tak i nie wierzę, w to, że o północy pisząc na SB -Pierwsza!! Nie wciągasz przeróżnych słodkich smakołyków ;) Na zdjęciach widać jakieś kompozycje, które się nadają na serwetki itp. Jakbyście wykonali coś w temacie hobbita czy gry o tron, to chętnie obejrzę. 
 
 
 
 
abisynka napisał:
zdolne jesteśmy co? mądre i piękne! byście nas pochwalili :p
Tak, tak, wspaniałe i niesamowite ...No dobra pochwałka jakaś drobna się należy ... ;) Good Job!! 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok pochwalimy się jak będzie czym :p. moja "inwazja planety" którą zaczęłam leży i kwiczy ;). a "strażnicy nocy" czekają na lepsze flamastry :D
 
Do góry Bottom