Nasza Pasja

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Moją pasją od małego są rowery :) Miałem kiedyś manię na dualówkę, ale wyrosłem z tego, wolę pośmigać sobie na leśnych sciezkasz albo na conajmniej 50 kilometrowych szlakach, wtedy czuję że zyję :) W rower potrafię wpakowac więcej kasy niż w cokolwiek innego, poprostu to kocham.

Drugą moją pasją a raczej hobby są komputery, a bardziej chodzi mi o to ze uwielbiam poznawać zakamarki Linuxa, zaraził mnie tym Cahir :p

Uwielbiam czytać książki, tak jak Godfather o Mafii, Puzo#1, historyczne i sensacyjne.

Po za tym Muzyka głownie Rap, Reggae i ridim ale czasami tez jakiś rock i metal ale to zadziej :)


Pozdro
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Moja pasja....jest ich wiele i w dodatku lubię je wszystkie...wymienię niżej
Muzyka...Ojj takk a ogólnie techno kocham słuchać i komponować ^^ mam nawet już z 5 piosenek zrobionych ;)
Grafika:To tez...poświęcam dużo czasu na przerabianie obróbki graficznej za pomocą programów komputerowych miedzy innym GIMP i PhotoFiltre :lol:

Komputer:To moja największa pasja jej sie poświęcam najwięcej chce sie dowiedzieć co w systemie piszczy i reszcie,mogę czytać o komputerach i częściach bez końca może mnie to pochłonąć godzinami mowie również o grach...one mnie tez interesują...otóż tez staram sie dowiedzieć jak one są zrobione itp
Narazie mam wiedzę mniej więcej podstawowa ale jak pójdę do Technikum to poświecę jeszcze więcej czasu na to...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Ostatni wypad do Chorzowa.

Ta, a mnie budziłeś o 8? 9? rano sms'em "jestem w Chorzowie" :p.
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
Taniec, pokochałem tańczyć jakiś czas temu. Jest to zajęcie które daje mi tyle możliwości wykazania się, i zawiera w sobie wszystko co kocham, Sport, Muzyke i twórczość. Mówiąc taniec chodzi mi dokładnie o Break Dance, i pewnie wielu wydaje się iż w tym tańcu nie da się nic przekazać. Ano da się wiele, i niczym nie rożni się on od innych tańców...może wymaga trochę więcej sił :]

Ehh, mega odkop, ostatni post z przed prawie roku.
Pierwsze zdarzenie, więc ustnie będzie. Jeszcze jakiś odkop i warn poleci - Feo
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Pasja? Zdecydowanie twórczość. Jaka? Ha, obojętnie jaka! Kocham pisać, uwielbiam śpiewać, ubóstwiam rysunek, zachwycam się architekturą, pochłania mnie taniec! Obojętnie, co daje pole do popisu mojej wyobraźni, co pozwala mi się wykazać. Pragnę stworzyć coś, co spodoba się ludziom i co będzie trwałe - niekoniecznie budowla, rzeźba czy malarstwo, ale np. myśl filozoficzna czy organizacja (marzę, by rozbić KRK :p).
Według definicji człowiek różni się od zwierzęcia myśleniem abstrakcyjnym* - a więc stańmy się "nadludzko człowieczy", twórzmy, gdy tylko możemy - bo to pozwala od prozy życia ;)

*ja się z tym nie zgadzam... W ogóle nie zgadzam się z nie-biologicznymi różnicami między człowiekiem a "zwierzęciem" :p
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Muzyka.
Czytając to skusiliście mnie- jeżdżę po nim w gorę, dół, górę... Mój gryf w gitarze to lubi :p
A na poważnie to w muzyka- nie wyobrażam sobie życia bez wiecznych słuchawek w uszach. Jestem po prostu meolomanem. Mam czasem napady "głodu" i po prostu MUSZĘ posłuchać tego łomotu- jestem w stanie o 2 nad ranem "jeszcze trochę posłuchać", czasem mnie to trafia na lekcji- to już gorzej, ale ukradkiem da się posłuchać.
I tworzenie- chcę coś po sobie zostawić, jakiś ślad, a nie zostać zapomnianym przez historię.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Muzyka
Lubie się pobawić w mixowanie muzyki i jej tworzenie. Grywam na gitarze i zawsze mi coś tam się tworzy.
Zawsze zakładam sobie słuchawki i włanczam parę kawałków które mi najbardziej przypadają do gustu.

Piłka Nożna
Bez tego nie ma życia. Lubie popykać sobie z kolegami na boisku. Jesteśmy nawet w drużynie "Spartakus".
Uczymy się coraz to nowszych trików. Może kiedyś zrobię na tym jakąś karierę.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Widzę że bardzo będę orginalny gdy powiem że:

Muzyka - Tak, cały czas moje uszy katowane są przez wrzaski i krzyki z mojej mp3trójki. Street punk- oi i Ska całkowicie opanowały moją listę ;].

Historia - Im starszy jestem tym mniej czasu spędzam przy książkach i tym co mnie kiedyś w tym pociągało, kwestia braku czasu i zmęczenia materiału...

RPG - Różne i od wielu lat z kumplami - przy piwku w każdym miejscu Wrocławia ;]

Filmy- eee.... po prostu lubie filmy ;]
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
to ja następny będę taki oryginalny.

MUZYKA- słucham, gram, amatorsko tworze. Oprócz tego interesuję się trochę sprzętem(gitary i wzmacniacze)

Sport- wszelkiego rodzaju, nie jestem w stanie na tyłku wysiedzieć w bez ruchu.

Książki fantasy - ostatnio mniej czytam ale jak się dorwę to chłonę w całości.

RPG - dobry mistrz, dobra drużyna, gra z sensem czego więcej chcieć. ostatnio z nikim nie mogę porządnie pograć nad czym ubolewam.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
A ja będę oryginalny i muzyki nie wymienię : p. Moja pasją jest:

Sport - a w szczególności piłka nożna. Zacząłem grać tak na poważne od 4 lat ;]. Wtedy już grałem ze starszymi ;p. Będąc w 2 klasie gdy grałem z licealistami, stałem na bramce i obroniłem potężny strzał.. Jednak złamałem rękę ;]. To tak nie na temat ;]. Dodam jeszcze, iż lubię też siatkówkę. Kto wie, może wyrośnie ze mnie jakiś talent xD.
Grafika - Choć jestem słaby, to staram się. Po prostu uwielbiam zasiąść przed komputerem, włączyć photoshopa i robić. Może nie zawsze jest pięknie, ale trudno..
W sumie, to tyle..
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Od czego by tu zacząć...
...muzyka - właściwie to samo co NS, z tym, że gram w zespole i za rok zostanę zmuszony do gry w szkolnym zespole punkowym. Nie wiem jak zniosę niemożność popisywania się przed panienkami.

film - lubię obejrzeć dobry film, ale nie powiem, żebym miał o tym jakąś wiedzę. Po prostu lubię.

sport - dobrze czasem pobiegać, pograć w piłkę, postrzelać z łuku.

gry komputerowe - lubię wszystko co mi się podoba (hmmm, niezłe przemyślenie). Głównie RPG, ale dobrą grą akcji nie pogardzę.

CYTAT
Grafika - Choć jestem słaby
ASie, nie przesadzaj :) Nie deprecjonuj się na wejściu, bo naprawdę wzbudzisz litość. Jak dla mnie jesteś dobrym grafikiem, tylko obracasz się w nieodpowiadających mi klimatach.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Moją pasją była, jest i na zawsze będzie piłka nożna... Zaczęłam się nią interesować, bo podejrzałam jak bracia grają... Mam ich trzech, więc to było nieuniknione.. Bardzo dobrze mi idzie, już od prawie roku należę do kadry Polski... Jeśli ktoś nie wierzy to tu są zdjęcia :p A i ogólnie cały port to moja pasja :D
http://img383.imageshack.us/img383/5964/dsc02599dy7.jpg
http://img383.imageshack.us/img383/1922/dsc02601yp6.jpg
http://img397.imageshack.us/img397/1508/dsc02600la7.jpg

Poza tym, to lubię muzykę - gram na keyboardzie, przez 5 lat uczyłam się w szkole muzycznej, ale teraz sama ćwiczę i się uczę xD Za sobą mam kilka konkursów i 3 miejsce raz zdobyłam... Nawet czasem grając w piłkę mam słuchawki w uszach xD
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Moją największą pasją w życiu jest piłka nożna, gram w nią od 7 roku życia i naprawdę kocham ten sport. Obecnie gram w klubie Soła Oświęcim na pozycji napastnika. Myślę, że ten sport będzie mi towarzyszył do końca mojego życia.

Po za piłką nożną bardzo lubię muzykę w szczególności rocka, a moim ulubionym zespołem jest Linkin Park.

POZDRAWIAM
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Tak, moją pasją są gry komputerowe i aktywne działanie na forach. Niestety, nie mam żadnej czynnej pasji. Siedzę tylko w domu z nosem w kompie :/ Choć czasami pogram w gałę, albo popływam w jeziorze.
Dobra, gram głównie w RPGi, większość NFS i takie tam. Nie będę wymieniał, bo to już w innym temacie pisałem. Co do for, o tylko dwa, ale i tak starczy. Właśnie GUp i GRev. Nie wiem czemu, ale podoba mi się wizja pomagania userom no i ofc. dyskusji z innymi. Kiedyś szukałem jakiegoś zajęcia, próbowałem uprawiać Le Parkour, ale mi nic z tego nie wyszło. Może kiedyś coś znajdę? Mam nadzieję.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pasja? Może za dużo powiedziane.
Lubię bardzo tańczyć w każdej formie. Taniec jest boski. Zwłaszcza z kobietą. A podrywanie w czasie tańca - to nie równa się niczemu innemu. Weekend bez dyskoteki to zmarnowany weekend.
Kocham flirtować. Tyle, że ten flirt nie prowadzi do niczego, gdyż sam go hamuje w odpowiednim momencie. Ma on na celu zdobywanie przydatnego doświadczenia, które musi zaowocować w niedalekiej przyszłości :D.
Oprócz tego bardzo lubię oglądać F1, piłkę nożną i ogólnie sport. Najczęściej, aż się trzęsę podczas wyścigu i meczu z adrenaliny. A adrenalina zdrowa raz na jakiś czas.
Jestem też uzależniony od zakładów bukmacherskich. Ile się na nich kasy straciło. Obym się odbił od dna w czasie tych mistrzostw :).
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Mam parę pasji, największą którą ostatnio zaniedbałem ale którą mam zamiar odkurzyć jest historia przestępczości zorganizowanej, jej geneza i struktury.

Drugą jest fotografia, uwielbiam robić zdjęcia ludziom, szczególnie jednej pięknej kobiecie. Krajobrazy też uwielbiam ale czuje że jednak moje powołanie to tak zwany portret miejski.

Trzecia moją pasją są nowostki techniczne szczególnie ze strefy telefonów kom, i ich możliwości które teraz są naprawde duże, można tu za przykład podać iphonea i możliwość grania na nim w quake 3 który niczym nie różni sie od wersji komputerowej, czy nokie z serii n które z każdym nowym modelem nabierają na możliwościach.

Czwartą ale nie ostatnią na pewno są książki fantasy, szczególnie z serii Świat Dysku napisane przez Terrego Pratchetta. Nie chwaląc sie mam już całkiem sporoą kolekcje książek fantasy.

Jak sobie coś przypomnę to na pewno dopisze.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
Do góry Bottom