Nasza-klasa.pl

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
strona nudna nic nie robisz tylko patrzysz na zdjęcia klikasz + i - , dodajesz znajomych i tyle. strona typowo dla dziewczyn ;) osobiście mam tam konto ale wchodze raz na 2-3miesiące XD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Pier******e głupoty. Sami pewnie sraliście na początku jaka to zajebista strona, dodawaliście znajomych i cholera wie co jeszcze. Teraz gdy na modzie jest usuwanie kont i pojeżdżanie po NK wszyscy to robią bez większych starań. Ja osobiście mam tam konto, nie usunę go bo mi się to nie opłaca. Dla Was osób które macie znajomych w przedziale wieku nie przekraczających 15 lat, to może i głupi portal, dla osób ciut starszych to ma sens. Ja np często mogę się dowiedzieć na forach NK o jakiś spotkaniach klasowych z gimnazjum, czy nawet o głupich poprawkach na studiach.

Co do tych wszystkich upiększaczy i milionach znajomych, nikt Wam nie nakazuje mieć wszystkich dodatków włączonych, ja ich nie mam i żyje, a znajomych mam TYLKO takich których znam i rozmawiam.


Po za tych, jeśli widzicie na tym portalu tylko podobieństwo do fotki, to zobaczycie jego sens wtedy gdy ukończycie jakąś konkretną szkołę, a nie zerówkę.


Z innej beczki dodam, że portal to przysłowiowy 'garniec złota na końcu tęczy' dla administracji. Postawcie się na ich miejscu i oceńcie to wszystko co napisaliście jeszcze raz.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
też mam konto na nk :)

tak jak pisze feo i ED, takie coś docenia się po latach

nk - to miejsce, w którym mogę jakoś podtrzymać kontakty ze znajomymi ze szkół, studiów, teatru, dawnych miejsc pracy itp.
stare paczki znajomych, dawne wspomnienia a nawet odnowienie kontaktów. ludzie którzy porozjeżdżali się po całym świecie i zktórymi nie zawsze można się spotkać. w ten sposób informujemy się o spotkaniach, wymieniamy zdjęciami. maile tego nie zastąpią bo mają okresloną pojemność. gg czy inne komunikatory... nie każdy ma czas by bez przerwy przesiadywać w tym samym czasie co inni by móc pogadać. można na spokojnie pooglądać zdjecia przyjaciół, znajomych a nawet rodziny, która jest bardzo daleko.
oczywiscie dochodzą nowi znajomi z którymi mnie coś łaczy, czy pasja czy coś innego
do znajomych dodaje tych których znam i chcę mieć, nie dodaje byle kogo jak leci i tak samo nie wysyłam zaproszeń do każdego, bo nie chodzi mi o wyscig w ilosci znajomych, ale zależy mi na tych z którymi chcę mieć kontakt.
dzięki nk odzyskałam utracone numery telefonów.
owszem drażni mnie wiele dodatków, ale te ktore mnie drażnią to staram sie wyłączać. ale najbardziej mnie wkurza to że urzedasy ostatnio pałetają się po nk więc popblokowałam co można i mnie nie znajdą w wyszukiwarce :p
tak samo mam poblokowane wiele info, w tym galerie by nie kazdy mógł zaglądać na mój profil.
kto nie chce nie musi korzystać, ci którzy krytykują może kiedyś to doecenią jak 'w naturalny sposób' pourywają się kontakty ze znajomymi
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Pier******e głupoty. Sami pewnie sraliście na początku jaka to zajebista strona, dodawaliście znajomych i cholera wie co jeszcze.

Ja np, nie miałem tam konta nigdy w życiu i nie srałem jaka to zajebista strona. Wręcz przeciwnie. Gdy się o niej dowiedziałem to ją olałem bo sama nazwa "nasza-klasa" mówiła mi że strona ma coś związanego ze szkołą i dlatego nawet nie wszedłem na tą stronę. Dopiero gdy mój brat się tam zarejestrował i zaczął przesiadywać tam godzinami dziennie to zobaczyłem ocb i obczaiłem wszystko no i już wiedziałem że ta strona to jedno wielkie g***o i się tam nie zarejestrowałem i nie mam zamiaru. Tyle na ten temat.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak fefciu, tyle, że to co napisałeś nijak ma się do tego co tu większość napisała. Bo nikt nie podważa tego, że dzięki nk da się skontaktować ze starymi znajomymi, nawiązać nowe kontakty, czy dowiedzieć się jakiś rzeczy związanych z budą.

My tu narzekamy na:
a) Właśnie to pokolenie 12 - 14 latków (latek jednak częściej), co to sra po nocach jak koleżanka do sWWetaśśśNNNy komentarz do jej nowego zdjęcia 9których wwala 15 na miesiąc).
B) Administrację, która wręcz zachęca do takowego debilnego postępowania, chociażby przez tworzenie jakiś albumów w galeriach, ocen zdjęć czy sławetnego śledzika, którego usunięcia chce na pewno ponad 95% userów nk.

Gdyby nk miała trzymać poziom, powinni ograniczyć tam możliwość rejestracji od 18 roku życia, co równocześnie unemożliwałoby tworzenie młodszych klas. Ale nikt tego nie zrobi, bo lecą na ilość i ja to rozumiem.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Czcze gadanie, jeśli ktoś nie chce to może powyłączać wszystkie powiadomienia, galerie, albumy i inne tego typu 'bajery' i wszystko będzie po staremu, tylko po co ? skoro łatwiej jest narzekać?

A włączenia śledzika może i chce 95% ludzi, tylko 99% z tych 95% nawet nie wie że idzie tego śledzia wyłączyć w bardzo prosty sposób.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Raczej wiedzą, bo już krążyły rożne łańcuszki jak to zrobić, nie mniej bajer nieudany :/.

Idzie powyłączać, ale
mi nie o to chodzi. Nie to, że mi jakoś przeszkadzają owe albumy etc. ale raczej sposób w jaki korzystają z tego nasto-debilki. Przyprawia mnie to o bóle głowy, jak można być tak pustym. Eh, głupie społeczeństwo nam wyrasta.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Eh, głupie społeczeństwo nam wyrasta.
Dokładnie, żal dupę ściska jak się patrzy na takie coś:
"100000 EŁROGOMBEK!!!!! WKLEJ TO NA SWOJEGO ŚLEDZIKA TO PAN GOMBKA DA CI 1000000000000000EUROGOMBEK!!!!!!!"
Albo "oCeNiaJJJcieE moJjEeE zDjĄĄąaTkAaa noFFFeEe ;dddDDdddXddxDD;p;p;ppp"
I tak właśnie usunąłem swoje konto ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dziwna sprawa, ja jakoś nie odczuwam u mnie obecności takich ludzi, nie wiem, może dlatego że odrzucałem ich zaproszenia ? Cóż mniejsza.

Jeśli chodzi Ci o sposób w jaki młode osoby z tego korzystają, to jedną radę jaką mogę Ci dać jest ignorowanie tego. Prosta zasada, chcesz robić z siebie idiotę - rób, nie chcesz - nie rób. Mnie kompletnie nie obchodzi co ludzie dodają, komentują, chwalą i cholera wie co jeszcze, to co mnie nie interesuje, po prostu mnie nie interesuje :]
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Interesuje mnie to w ten sposób, że to teoretycznie oni i młodsi od nich będą robić na moją emeryturę o ile dożyję. Jednak jak na to wszystko patrzę, to braknie mi nadziei, że takową kiedykolwiek otrzymam.

Podsumowując - nk tworzą ludzie, a wśród tych zawsze są debile, którzy psują większość. Szkoda tylko, że przeważająca ich liczba jest wśród nastolatków. Oby z tego wyrośli.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Co do śledzia to faktycznie pomysł chybiony.
Jeśli tak bardzo im zależało na komunikatorze wystarczyło zrobić jakiegoś SBoxa ale nie na froncie tylko gdzieś na dole strony.
Myślę, że to by stykneło zupełnie, a nie robienie jakiegoś dzikiego szumu na tego śledzia.

na początku nk miałem profil jarałem się jak głupek. Po czasie się opanowałem się i pozbyłem konta na ponad pół roku.(wtedy gdy to jeszcze nie było w modzie)
Teraz wróciłem i mam kilka zdjęć znajomych, którzy naprawdę są moimi znajomymi. W zupełności mi to wystarczy i nic więcej nie chce od tej strony.
A ich marketingowe pomysły są uzasadnione w końcu za tylu milionach użytkowników trzeba jakoś zarabiać. Stąd co chwila różne pomysły.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja nk założyłem nie dawno, ale pamiętam czasy jak nikt tego nie znał, miało tam konto zaledwie kilkka osób i było fajnie. A teraz przychodzi do kafejki internetowej taka 11 latka bo ją starsza z domu wywaliła i naparza myszką po " + i -" dla mnie to jest nie do skomentowania a jak bym skomentował to bym jeszcze warna zarobił a tego przecież nie chcemy :). A co do śledzika, to co to wgl jest? :D
Jakoś cały czas nie moge się domyślić a włazić mi tam się nie chce, jeszcze V mnie zniechęcił :). Mój "qmpel" ma 200 fotek od dzisiaj i aż mi się chwalił smsa wysyłając a mieszka na drugi,m koncu polski, kazał mi jeszcze to oceniać. Ogólnie NK to portal "dla ludzi z klasą" ale jak ma się jedną klase to po co tam wpadać wgl, jak tą klase widzisz codziennie?. W poźniejszych szkołach to jeszcze rozumiem.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No cóż, gdyby ostatecznie nikt nie zapisywał się do swojej obecnej klasy, to prawdopodobnie po jakimś czasie każdy by o tym zapomniał.. Poza tym, forum klasowe się przydaje nie raz. Niedawno organizowałem ognisko(na wakacje) i bez tegoż patentu byłoby o wiele ciężej.. Niektórzy z moich znajomych nie zaglądają od jakiegoś czasu na GG, więc NK w całym przedsięwzięciu pomogło..

Co do śledzika, nigdy nie wiadomo, co JESZCZE wpadnie adminom do łba.. Strach pomyśleć, jak strona będzie zaśmiecona za parę-paręnaście lat.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zomin, wszystko co wymieniłeś można spokojnie ustalić przez np. telefon, ale w tym przypadku okazała się naprawde przydatna ;)

A ja ponawiam moje pytanie, co do jasnej ciasnej jest ten śledzik?
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
NK to taka nowa fotka . Ludzie zbierają miliony znajomy a w real znają 30 max. Ja mam dlatego żeby coś znaleść ale czasami NK tak muli , że mnie szlak trafia . Mogę się założyć , że w niedługim czasie wyjdzie podobna strona i też się wszyscy zarejestrują . . .
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Kilka dni temu w wiadomościach na "Jedynce" był artykuł o NK, koleś nagrał filmik i wrzucił na neta, a w filmiku powiedział wszystko co sądzi o tym portalu. Ja jestem tego samego zdania co on.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Śledzik to taka parodia Shoutboxa - piszesz shouta, ale nie wiesz czy się pojawi i czy ktoś go zobaczy. Do tego jak ktoś doda coś wspaniałego na śledziku, pojawi się to na twoim śledziku, przynajmniej tak to rozumiem :D
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Śledzik to taki shoutbox, tylko że zajmuje on połowę ekranu(jest na środku strony).. Wszelkie "śledziki"(czyt. shouty), które wysyłasz znajdują się na twoim profilu. Można takowe wiadomości również komentować i... Oceniać, czy są fajne. Dziwnota.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Kilka dni temu w wiadomościach na "Jedynce" był artykuł o NK, koleśnagrał filmik i wrzucił na neta, a w filmiku powiedział wszystko cosądzi o tym portalu. Ja jestem tego samego zdania co on.

Macie to nagranie na temat 'Czego usuwam swoje konto na naszej-klasie':

http://www.joemonster.org/filmy/18525/Dlaczego_usuwam_konto_na_naszej_klasie_
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Hehe ta strona wymiata :xd: tutaj coraz częściej przychodzą zdesperowani ludzie którzy chcą doładowania i oferują za nie swoje filmy i foty nago :xd: żyć nie umierać :xd:

Ja niemam loginu i nie zamierzam mieć ;) nie dla mnie takie zabawy ;)
 
Do góry Bottom