Nasza-klasa.pl

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nasza-klasa.pl to miejsce w którym znajdziesz szkolnych znajomych
-Ponad milion użytkowników
-Ponad 10 mln dodanych zdjęć
-Ponad 100 mln przesłanych wiadomości


http://nasza-klasa.pl/
Niezliczona ilość wspomniań
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Dobra strona hehehehehehe, znalazłem tam kilka osób z moj klasy, hehehehe, też sie dodam hehee :D

Dzięki!!

Post bez sensu, nie oceniłeś strony ani nie napisałeś nic ciekawego, kogo obchodzi że znalazłewś kogoś ze swojej klasy? <_<. 25%. God
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Nie no serwis dobry . Tylko że brakuje tam wielu rzecz, które naprawdę nam umilą życie. No i serwer dupny - wiem że wchodzi tam masa ludzi i cały czas siedzą, ale pwoini byc oni na to przygotowani., Moja ocenka strony 4/10 gdzieś tak ; ) Ma więcej wad niż zalet.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Jestem tam zarejestrowany i wiele swoich dawnych znajomych znalazłem ale strona ma wiele wad z którymi da sie żyć ale najgorsze są te preciazone serwy...bardzo to wqrza ze coś robisz a tu BUM i pisze ze serw przeciążony i spróbuj ponownie <_<
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
myśle, że zudzi się wszystkim predzej czypóxniej..tak jak grono :)
Ale fatalna sprawa z tymi servami....ciągle są przeciązone powinni coś z tym zorbić
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Ale i tak jest ciekawa strona. Teraz gdy wchodze na to nie zdarzylo sie zeby bylo jakies przeciazenie.... Ale tak jak piszecie i tak sie to znudzi predzej czy pozniej ale tak czy siak strona zrobila furore a tworcy dostali spoko kasy.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Yeed to tylko pokazuje jak bardzo jest to popularne. Ale racja czasami wkurza.

Co do strony. Fajna sprawa. Wprawdzie nie pamiętam klas wiec by je znaleźć musiałbym nieco tam posiedzieć (a nie chce mi się) to jednak zdjęcia dawnych szkół itp. znalazłem. Fajnie jest sobie tak spojrzeć, powspominać nawet jak kiedyś nie nawiedziło się tej szkoły.

Polecam.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Na tym serwisie uczyli mnie stawiać sobie pocztę w podstwówce xD. Na chwile obecną przestałem z niego korzystać, nie ma dla mnie żadnych przydatnych informacji, ale kiedyś z jego pomocą odrabiałem różne prace domowe. To prawda serwer bardzo często był przeciążony i dość uciążliwe było kilkanie kilka razy odśwież aż się załaduje.

Co do grona, to on ma się całkiem dobrze, wiem bo jestem stałym i dość aktywnym bywalecem :)
 

betis73

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
1
CYTAT(cesc @ 18-11-2007, 12:48) [snapback]158944[/snapback]
Nie no serwis dobry . Tylko że brakuje tam wielu rzecz, które naprawdę nam umilą życie. No i serwer dupny - wiem że wchodzi tam masa ludzi i cały czas siedzą, ale pwoini byc oni na to przygotowani., Moja ocenka strony 4/10 gdzieś tak ; ) Ma więcej wad niż zalet.

Od 2 tygodni nie moge wejsc wogole na te stronke..Jednym slowem-Do kitu!!!!
 
E

Electric_Dragon

Guest
Niewiem jak Ty to robisz kolego, ale mnie spokojnie wchodzi, a w ciągu ostatnich kilku dni mimo świąt nie odnotowałem przeciążenia serwerów.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Szczerze nie tak dawno poznałem tą stronę. Zaciekawiła mnie, po za kiepskim serwerem nie mam praktycznie zastrzeżeń. Oczywiście można by dodać kilka „bajerów” ale i tak nie narzekam. Ciekawy pomysł, niezłe wykonanie, jestem na tak.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pozwoliłam sobie otworzyć ten temat, bo głupstwem byłoby tworzyć nowy.

Mam pytanie? Słyszałam, że da się tego "śledzia" usunąć. Orientujecie się może w jaki sposób?

A poza tym, to żenada z tą nk. Już jakiś zjeb**y czat wymyślili, ciekawe co za niedługo. Ten opis z pierwszego posta (yeed'a) już raczej nie pasuje do portalu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://pokazywarka.pl/sledzikssie/
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Według mnie nasza-klasa to jedno wielkie g***o. Oceniłbym ten portal 0/10 Nie mam tam konta i nie będę miał. Ta strona miała być niby przeznaczona do skontaktowania się ze starymi znajomymi, ale jest ona jedną wielką kopią fotka.pl wszyscy wyprzedzają się w liczbie zdjęć jakby za to nie wiadomo co rozdawali...Nie rozumiem ludzi którzy siedzą tam godzinami dziennie i oglądają ciągle te same zdjęcia i piszą komentarze nawet przy zdjęciach osób których nie znają.
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Zgadzam się z powyższym - na co komu tyle zdjęć... Jestem tam zareje. ale mam jedno zdjęcie i to mi wystarczy, na co komu 10-50-100? A tak wgl. to głupio jest przez te przeciążone servy i wgl. jeszcze jak dodali te prezenty :wacko:
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ciekawe dlaczego na naszej klasie nie ma żadnych negatywów czy czegoś - przecież nie wszyscy się lubią. Gdyby tak wyrazić swoją niechęć do kogoś wysyłając mu zgniłe jajo lub podartego misia z napisem "Dla największej idiotki miasta" :D
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Ale co w tym byłoby wspaniałego, gdyby jakiś geniusz wysyłał nielubianej koleżance obraźliwy rysunek? Już nie mówię o tym, że nasza-klasa pewnie by się zagrzebała pod pozwami o naruszenie dóbr, to jeszcze trzeba mieć olej w głowie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak dla mnie to ludzie za bardzo przesadzają z tą NK, całymi dniami na tym siedzą i piszą wiadomości między soba zamiast sie spotkać, portal miał służyć dla ludzi którzy chcą odnowić znajomości ze starej szkoły itp, a nie dla mas neo co tylko ścigają się kto więcej ma znajomych, stronka nawet fajna, sam mam na niej konto, ale odwiedzam je 2 razy w miesiącu i nie dodaje se każdego kogo zobaczę do znajomych, ludzie ogarnijcie się trochę, to nie jest do tego, a co do fotek to nigdy nie mam czasu se jakiej kolwiek wrzucić i co z tego, wszyscy których mam w znajomych prawie codziennie mnie widzą (żal nie?).
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Blablabla. Co wy macie, że ktoś jest głupi i sobie przesyła zdjęcia, komentarze? Wasz profil kurna zaśmiecają czy jak? Trzeba umieć używać portalu, i nie ładować się w każdą nowość. Sam już też wyszukałem porady jak wyłączyć śledzia. Wchodzę i czasami znajdę jakiegoś znajomka z liceum, który powiedzmy wyjechał na kraj świata. Też nie podobają mi się, że niektórzy trochę inaczej niż powinni traktują miejsce na nk. Także nie rozumiem Was. Nie tyczy się to Was osobiście, prawdopodobnie mało macie znajomych, którzy by tak się zachowywali. A szczególnie śmieszą mnie wypowiedzi tych, którzy w ogóle konta tam nie mają. Jakby założenie jego było jakimś strasznym czynem a Wy mielibyście zostać za to potępieni. C'mon,

ale odwiedzam je 2 razy w miesiącu i nie dodaje se każdego kogo zobaczędo znajomych, ludzie ogarnijcie się trochę, to nie jest do tego,

I jeszcze gatka pseudo moralizująca. No dajcie spokój ;)

Zgadzam się z powyższym - na co komu tyle zdjęć... Jestem tam zareje.ale mam jedno zdjęcie i to mi wystarczy, na co komu 10-50-100? A takwgl. to głupio jest przez te przeciążone servy i wgl. jeszcze jakdodali te prezenty
wacko.gif

A no widzisz, komuś jest to potrzebne by coś sobie udowodnić. Nie musisz tego obserwować, napisałeś że umieściłeś jedno swoje zdjęcie, ok. Tak więc trzymaj się swoich znajomych, nie musisz latać po kontach innych tylko po to by pod nosem złośliwie komentować. Co do prezentów i tych euro gołąbków. Biznes mój drogi. Ktoś miał łeb, a za granicą o wiele bardziej są rozwinięte serwisy z podobną tematyką.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Beznadziejny portal przekrztałcająct się w Fotke.pl... dzieci neo i pokemony łączą się pokazując swoje umiejątności fotoshopowe. Ludzie mają 800 znajomych 50% nie znają...
 
Do góry Bottom