NAPiszcie jakie zmiany byście zrobili g1 i co wam sie podoba

Status
Zamknięty.

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
mi nic nie przychodzi do głowy co zmienić. Może rzeby sterowanie było jak w G2 :roll:
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
niewiem może więcej czarów i zbroi
biggrin.gif
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja bym zmienił żeby było mnie błędów a reszta jest spoko!
 

kurtyk

New Member
Dołączył
8.9.2004
Posty
5
to za piękna gra, mogła by być dłuższa, ciut większy świat, i jescze z 2 obozy(w sumie 5) i każdy by chciał zniszczyć reszte a od nas by zalezało który pozostanie, ale na koniec i tak bariera upadnie więc settki martwych ludzi z innych zniszczonych obozów poszło by na marne na marne.
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
a

a mnie brakuje obozu wyznawców Beliara i nowych broni magicznych typu Uriziela czyli obrażenia od ognia,lodu itp.
 
A

Anonymous

Guest
zgadzam sie, np miecz piorunów który po udeżeniu wytwarza wiązki, albo jakieś magiczne bęłty
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
taa

jedna zmiana by wystarczyła: możność zostania sługą beliara(fajnie Xardas nzywa pyrokara stary cap)czy przypadkiem zauważyliście że magowie robią wino a sami nie piją alkocholu
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Jedna jedyna rzecz do poprawienia załatać te dziury w drogach i kratach. A co do reszty ma tak zostać jak jest .
smile.gif
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
ja bym zmienił po pierwsze niech te drzewa wyglądaja inaczej bo to mnie dobrowadza do płaczu a 2 to zeby mona było kupic tarcze!
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
drzewa są niezłe tylko korona do gnoju ale reszta jest ok. oprócz małego ekwipunku(brak tarcz itp. i magicznych broni typu uriziela(obrażenia od ognia))
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja zmienil bym grafike i zrobil bym ta gre wiele wiele dluzsza 8)
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Jak grałem po raz pierwszy i przyglądałem się coraz bardziej napiętym stosónkom między obozami, to myślałem, że w końcu dojdzie do otwartego konfliktu, i jakiejś wielkiej bitwy, w której my będziemy mogli opowiedzieć się po jednej ze stron, od czego zależałyby dalsze losy koloni oraz zakończenie. Moim zdaniem niewykorzystany został pomysł polityki międzyobozowej. Toteż podsumowując tę krótką rozprawkę, brakowało mi jakiegoś walnego konfliktu w fabule, nie licząc pacyfikacji wolnej kopalni przez ludzi Gomeza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom