Najlepsza Gra Strategiczna

Status
Zamknięty.

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Taa "Kozacy" rlz !!!!! Pamiętam jak kiedyś ciupałem w "Europen Wars" po nocach . No i właśnie ta gra jest moją ulubioną strategią . Szczególnie , jeśli ma się kody . Kampanie ciekawe , misje trudne (wymagające) , fabuła trzymająca się kupy i ogólnie gra git
smile.gif
Oceniam : 8.5/10 .
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Moje ulubione gry strategiczne to te:

1. Cała seria Age of Empires - mam sentyment do tej gry.

2. WarCraft 3 i dodatek - lubię fabułę tych gier.

3. Kozacy - to jest sieczka. Uwielbiam tą grze.

A teraz do oceny. Age of Empires to była moja pierwsza gra a po za tym nie ma dla mnie lepszej strategii oprócz niej i WarCrafta 3. Samego WarCrafta uwielbiam jak napisałem za fabułę i ogólne wykonanie. A co do Kozaków to lubię to grze, bo jest w niej sporo walki.

Każdej dałbym ocenę od, 8/10 do 10/10 co najmniej.
Tak wiec:

1. 10/10
2. 10/10
3. 9/10

Pozdrawiam
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Ja bardzo lubuiłem gre "Tzar" jest ona dość stara , ale lubie do niej wracać .
Tzar jest dosyć trudny jak na starą gre ...
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ja tam nigdy specjalnie nie przepadałem za strategiami, po prostu nie kreciły mnie. I tak jest teraz... chociaz był jeden wyjatek. Gra, która nalezy do jednej z moich ulubionych gier, choć trochę jest stara, to jednak kazdy powinnien w nią zagrać. Wyprodukowana przez CD-Project, gra strategiczna, choć troche inna niż wszystkie strategie: "Kroniki Czarnego Księżyca"

Jest to najlepsza strategia w jaką kiedykolwiek grałem, ponieważ nie prowadzisz do walki pojedyńczych jednostek, tylko całe odziały np. łuczników, kórych masz 16, jazdy, której masz 12, żołmierzy [16] czarodzieje, kapłani... gra rewelacyjna, z wciągającą fabułą. Wielkie bitwy są opisane i wykonane rewelacyjnie, jak np. Rozpadlina Tsaroth - skupiają się tam 4 armie by walczyć, prowadzisz do boju wielką armię, a prowadzenie samej bitwy trwa 15 minut. Wspaniały, ogromny świat, rewelacyjnie przedstawiony w tej grze to jeden z wielu atutów. Grywalność, fabuła również na bardzo wysokim poziomie.

Gorąco polecam Kroniki czarnego Księżyca!
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Moim zdaniem to Rome Total War i Bitwa o Srodziemie. Sa to super gry bo mozna tam robic duzo zeczy, czego w innych platwormach sie nie da.
rolleyes.gif
 

tom

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
12
Bardzo mi się podobało kiedyś Red Alert 2.
Oczywiście Starcraft i Warcraft 3. Wartswa fabularna tych gier bije większość strategii!
Fajny był Homeworld( strategia osadzona w kosmosie)
Age of Empires to klasyk, również Heroes of Might and Magic tylko że osadzony w świecie fantasy.
Ale myślę, że jeszcze nie spotkałem strategii, która po upływie dwóch miesięcy intensywnego grania mnie nie znudziła. Czekam na taką, która przełamie tę granicę.
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Ja osobiscie uwielbiam LOTR Bitwe o Srodziemie, Age of Empire III,Age of Mytologi, Empire Earth. Settlersie mi mniej przypadły do gustu ale zawsze gra na pare dni
smile.gif

Oraz lubie wszelkie RPGie, troszkę strzelanki( Counter-Strike itp,), oraz strategie.
Teraz rypie w Bitwe o Srodziemie
smile.gif


Pozdro!
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Oto moje typy:

1.Bitwa O Śródziemie - nie wiem czemu, ale mało ludzi wspomina o tej grze. Przecież ona jest najlepsza. Kampania jest poprostu Fuull wypas.

2. Age of Mitologi- poprostu lubię tę gierkę

3. Twierdza - stara dobra giera:)

POzdRO
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Według mnie najlepszą grą strategiczną jest Starcraft. Mimo lat wciąż wiele osób w nią gra (w tym ja). Ma fabułę, dobry edytor, i wiele innych fajnych opcji.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
QUOTE Ja bardzo lubuiłem gre "Tzar" jest ona dość stara , ale lubie do niej wracać .
Zapomniałem o niej powiedzieć jest to naprawdę dobra, chdź dosyć stara. Ciekawa jest też kampania. Bardzo fajny jest edytor. Można w nim tworzyć własne mapy a także ustawiać wojska.

Pozdro
biggrin.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Jeden tytul x] : Warcraft3 + Ft x] wedlug gierka mimo juz kilku ladnych lat rlz , x] mile jestem zaskoczony ze wiele osob zauwarzylo znakomita fabule , gram w wara od 1 czesci oraz przeczytalem 3 ksiazki x] co za czym idzie mnie tez ona wciagnela x] btw. gram w roca now na batlenecie x] moze partyjka ^^ .... przed warem byly czasy sc ... tez wyejabna gierka x] ( ah te nocki w kafeji z kumplami i do rana w sc x] ) , niestety w inne gry nie gralem po necie wiec nie poznalem ich od najlepszej strony x] tzn . RTW ( roma total war ) Lotr:Bome x] , btw jestem fanem roznego rodzaju straegi x] , pamietam jak zaczynalem z red alertem zabawe x)
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Noo widze że nikt tu nie mówi o grze o nazwie Rise Of Nations... gra dla mnie jest bomba, moim zdaniem przebija nawet AoE I, II, III razem wziętych, jest to gra Microsoftu (tak jak AoE) tylko że grafika jest lepsza i czasy są os starożytności do dzisiaj... każde państwo ma swoje unikalne jesdnostki, są samoloty, i inne żeczy z którymi się nie spodkałem w innych grach. Dla mnie Rise Of Nations to najlepsza gra strategiczna chodx niewiele przy niej przesiedziałem a w AoE przegrałem z 3 lata...




pzdr.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak dla mnie najlepszą strategią jest StarCraft i mimo, iż jest to już stara gra to uważam, że nic jej do tej pory nie pobiło
biggrin.gif
To tylko moje zdanie więc spore grono userów może się z nim nie zgodzić... no ale cóż...
Wg. mnie StarCraft jest swego rodzaju przełomem w tamtych czasach, a teraz wiele gier się na nim wzorcuje.


POZDRO "Khalid"
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Uwielbiam cała serie od Impression Games: Zeus, Cezar, Cesarz. Od lat nie przestaje grac w Age of Epires, choC TRZECIA CZESC SPODOBALA MI SIE NAJMNIEJ ZE WSZYSTKICH. No i oczywiscie ta lista by nie istniala bez Heroes(oprócz tragicznej IV czesci).
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Najlepszą grą strategiczną jest dla mnie seria Age Of Empires bo ma świetny klimacik jest umieszczona w realiach prawdziwego świata i wogóle jest świetnie zrobiona.

Roma total war -kolejny świetny tytół wspaniała gra a pozatym moja wychwawczyni ma na imie Roma i my tez z nią mamy "total war"
tongue.gif


Europa Uniwersalis -Bardzo fajnie skonstrółowana gra podoba mi sie rozwiązanie z mapką Europy podzieloną na prowincje z osobną gospodarką armią itp...


to tyle pozdro.
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Najlepszymi grami strategicznymi są Age of Empires II i Twierdza:krzyżowiec!

No i...?! Następnym razem pisz więcej, bo warn będzie.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Moją ulubioną strategią jest Age of Empires I i II. Niesamowity klimat, cudowna jak na tamte czasy grafika i wielki rozmach. Siedze przy tej serii do dziś. Niestety połamała mi sie płyta z druga czescia. Kupiłem sobie niedawno III częśc i wg mnie straciła troche klimatu poprzednich czesci do tego jest trroche za łatwa. Jednak gdyby w nazwie nie było Age of Empires to by była moja ulubiona strategia 2005 roku.


YO!
 

McJohn

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
5
Hmm.. Bardzo dużo mam gier strategicznych. Taką którą najbardziej lubię jest to Stronghold 2 Ponieważ jest świetna grafika, dużo jednostek oraz budynków. Również bardzo lubię grę Age of Mythology. Bardzo chciałbym zagrać w grę The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth. Niestety nie miałem możliwości kupna - kieszonkowe, oraz i ściągniecia. Mam nadzieję że w końcu dokonam kupna
biggrin.gif
!!
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Star Craft to jedyna strategia w jaką grałem więc ciężko powiedzieć czy lubie ten typ gier. Gra była fajna ale niemam z czym porównać. Zaproponujcie coś.




Pozdro
rolleyes.gif
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Moim zdaniem najlepsza strategiczna gierka to Empire Earth 2

Może jakieś uzasadnienie? -Drugie ostrzeżenie słowne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom