Najlepsza Gra 2005

Status
Zamknięty.

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
RPG: GII Noc Kruka
Strategia: Bitwa o Śródziemie
Śmigałka: NFS Most Wanted
Strzelanka: Call of Duty 2
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Dla mnie najlepszą grą 2005 roku jest zdecydowanie Guild Wars
biggrin.gif

Można pograć z nie małą gromadką ludzi, a co za tym idzie... świetna zabawa i grywalność
biggrin.gif

Spędziłem przy taj gierce na prawdę sporo godzin i nie żałuję tego czasu
biggrin.gif
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja typuję tak:

-RPG ---> "Gothic II Noc Kruka"
-Strategie---> "Rome total War"
-Akcja---> "GTA San Andreas"
-Sportowa---> "Fifa 2006"

Pozdro
biggrin.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Nie było mówione że gry maja być tylko na PC, więc wybrałem też gry konsolowe.

cRPG: oczywiście Gothic 2 Noc Kruka

Sportowa: fifa się chowie przy Pro Evolution Soccer 5

Strzelanka: Call of Duty 2

Action/Advanture: Resident Evil 4 (w tym roku)

Strategia: Age of Empires III

Wyścigówka Need For Speed: Most Wanted (choć najlepsza nie jest ale tego roku....)
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Moja lista:

cRPG- gothic II NK - jedyny cRPG który przyciągnął moją uwagę (mówię tu o całej serii Gothic)

FPP - BiA (brothers in arms) podstawa + dodatek - jest to kapitalna gra, nie jest liniowa, przeciwnicy myslą, zmieniaja pozycję, nawet CoD2 nie dorasta tej grze do pięt.

Strategia - AoE III - jest to gra w którą dopiero zaczynam grać, jednak kilka godzin mam już za sobą.



Pozdro.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Jedynym tytułem jaki w tym roku przyciągnął moją uwagę, był oczywiście Gothic 2: noc Kruka, długo czekałem na ten tytuł, a i zawód nie był wielki. Trochę szkoda, że taki on krótki, ale i tak nieźle wyszło. To by było na tyle z dobrych gier...

Muszę poruszyć pewną kwestię... irytuje mnie gdy ktoś mówi "GTA San Andreas jest lepsze od Vice City". Kiedy w swoje ręce dostałem GTA 3, zakochałem się, dla mnie miała ona cudowny "szary" miejski klimat typowego miasta, gdzie przestępcy mają swój wielki świat. W tą część grałem ponad rok, głównie robiąc "zadymy" na ulicach. Muzyka była świetna i idealnie pasowała do klimatu, nic nie przebije Double Cleff FM. Vice City nieco mnie rozczarowało... cóż jak dla mnie było zbyt kolorowo, ale gra i tak świetna, motory i helikoptery to była przyjemna niespodzianka. Zadania niezłe, ale brakowało efektownych zadań, jak np. zatopienie kontenerowca. Muzyka była nierównomierna, w GTA 3 słuchałem wszystkich stacji, a w VC już tylko niektórych. GTA SA... ech, klimat? Zupełne dno, czarny rap, gangsterka i te sprawy. radia po prostu nie mogłem włączyć, szybciutko ustawiałem na własne mp3, inaczej bym chyba wywalił komputer z głośnikami. Może i wszystkiego dużo... ale wycięto typowe dla GTA - Rampage, zamiast, których dodano jakieś badziewie. W GTA SA grałem najkrócej ze wszystkich GTA... nie wrócę już do tego (zatkać uszy) śmiecia.

QUOTE Człowieku opanuj się co ty mówisz!!!
Gta Vice City nigdy nie było lepsze od San Andreas i nigdy nie będzie!!!
Vice City prawie nic nie ma w sobie tego samego jak San Andreas.Więc zanim palniesz taką głupotę to się lepiej zastanów!!!
ohmy.gif


Sam się lepiej zastanów... to tak jak porównywać obie części Gothic i mówić, że Gothic jeden ma badziewną grafę, gdy najpierw grało się w dwójkę. W tym przypadku można powiedzieć raczej, że San Andreas nie ma w sobie nic z tego co było w VC, a szkoda... bo to było dobre.

"Burza mózgów trzech skromnych szewców stworzy wielkiego męża stanu."
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Dokładnie Gilf. Gta 3 rlz . Sa to bagno ... :/

Rpg/cRpg - G2 Noc Kruka - Świetna Gra . Chociaż ma wiele wad , to i tak bardzo mi się spodobała .
Wojenna/Strzelanina - Call Of Duty 2 - Super Gierka . Bezapelacyjnie najlepsza gra wojenna tego roku .
Sportowa - Pes 5 - Rozpier.... Fifę na kawałki . Super grafika , dynamika i grywalność .
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Racja!!! To fajna gra ale i tak wolę Gothica. Niewiele w nią grałem ale zdążyłem się przekonać że gra jest fajna. Ale to wugląda jagbyś poruwnywał G1 z G2. Trochę dziwne.





Pozdro
dry.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mało wyszło w tym roku gier które mnie interesowały. Ale skoro jestem fanem gothica to postawie na Noc Kruka. Chciałem żeby ta gra wyszła jak najszybciej i potem na rzadną inną juz tak nie czekałem ;] Popieram też Glifiona w kwestii GTA. Moim zdaniem SA to totalny nie wypał. Zainstalowałem to coś i po kilku pierwszych misjach usunąłem na rzecz ponownego przejścia VC.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Jako zamiłowany fan Gothic'a nie mogę wybrać innej gry na to miejsce poza Noc Kruka. Wyszło w tym roku kilka fajnych tytułów, które są warte uwagi, ale żaden z nich nie dorównuje grze G2 - Noc Kruka.
A jeśli chodzi o SA, to ma więcej bajerów (samoloty, rowery, stan SA) niż VC, ale za to VC ma bardziej wciągającą fabułe i lepszy klimat niż SA. Więc uważam że są one na tym samym poziomie.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Najlepsze gry dla mnie w tym roku są trzy Gothic2: Noc Kruka, Call of Duty2(ach cóż za grafika) i Need for Speed:Most Wanted grałem troche i jest dużo lepsza od NFSU2
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Cóż... Najlepszą grą 2005, jest dla mnie Call of Duty i Call of Duty United Offensive. Gry wydane w 2003 i 04 roku. Dlaczego? Bo kupiłem se oryginały w sierpniu i ciągle se gram. (Grałem oczywiście wcześniej)
Powinienem napisać Noc Kruka, nie napisałem dlatego że posiadam oryginały a do tego czasu se nie pograłem
mad.gif
mad.gif
mad.gif
.
W tym roku grałem w mało nowości, więc może mija wypowiedź to lekki offtop
unsure.gif
. Jak coś to sorry.
A tera inne moje starsze typy:
-Mafia
-Gothic 1 i Gothic 2 (też grałem w tym roku)
-Full Spectrum Warrior
I to by było chyba wszystko, jak coś to dopisze.

Pozdrawiam.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
cRPG: standardowo Gothic 2 Noc Kruka

Sportowa: Fifa 2005

Strzelanka: Call of Duty 2

Strategia: WP:Bitwa o Śródziemie



Co do SA to niby miała być taka doskonała a ma od cholery bugów i jest bardzo niedopracowana..w VC podobało mi się, że posiadaliśmy taką wielką piękną ville a w SA?
Niby też mieliśmy ale bardzo mi się nie podobała..nie pamiętam dokładnie jaka była bo SA przechodziłem dawno temu..ale pamiętam, że było tam zbyt dużo pomieszczeń..co prawdaż gra była dość długa ale wiele misji było praktycznie takich samych tyle, że z innymi osobami..i to jest ogólnie w serii GTA najgorsze..wciąż takie same misje..zabić kogoś itd..
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Moim zdaniem najlepszy FPS to F.E.A.R. potem jako cRpg Gothic II: Noc Kruka, sportowych nie nawidze, ale wyścigi jak najbardziej i tu będzie NFS: MW, symulacja czy jak to można nazwać zdecydowanie Cywilizacja IV (oczywiście ze spolszczeniem).
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Erm... Noc Kruka miała swoją premierę w 2004 o ile dobrze pamiętam.

@ Wilko

To już własnego zdania nie można miec oO


A co do najlepszej gry 2005... trudno wybrac cokolwiek, jeśli cały rok grało sie tylko w WoWa i W3
tongue.gif
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Moi kandydaci to :

- Nfs: Most Wanted

- GTA : Sun Andreas

- Call Of Duty 2 (przeszedłem)

- Medal Of Honor: :pacyfik Assault

To moje propozycje wiem ze wiele uzytkowników wybrało te same gry ale ja naprawdę bardzo lubię te gry.

Pozdrawiam.
 

Movens

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
12
Tytuł, najlepszej gry roku 2005 na PC'a, uzyskał World Of Warcraft, bynajmniej według Hypera. Oczywiście, nie tylko według Hypera, może nie tyle co wiem, ale mogę się założyć, że według różnych światowych czasopism, popuarnych stron itd. WoW uzyskał miano najlepszej gry roku 2005 na PC'a. Z tego, co pamiętam, Hyper podzielił gry na różne kategorie i każda kategoria miała jednego "idola". Ja niestety nie zapamiętałem wszystkiego, aczkolwiek mogę wymienić coniektóre.

- Tytuł najlepszej gry sieciowej roku 2005, powędrował do Battlefield 2.
- Tytuł gry, która miała najlepszą oprawę dźwiękową, powędrował oczywiście do Call Of Duty 2.
- Gra z najlepszą fabułą, to Prince Of Persia III: The Two Thrones (czy jakoś tak:p).

Wszystkie te tytuły, wg redaktorów Hypera.

Reszty nie pamiętam, bowiem było tych kategorii naprawdę sporo.
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
Najlepsza gra moim zdaniem World of Warcraft może i trzeba płacić abonamet ale gra jest warta uwagi choćby na ogromny swiat i kilka ilionów ludzi grających w nią!
Jest super i nieda się tego praktycznie podwarzyć!
 

Deru

New Member
Dołączył
16.11.2005
Posty
9
A to moje :

Strategia : Emipre Earth II

RPG : Gothic II : Noc Kruka

Akcja : GTA : San Andreas

Multiplayer : Battlefield 2

Wyścigi : NFS : Most Wanted
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Wedlug mnie bylo dosc duzo gier ktore mialy szanse byc grami roku wiec tak:

- Splinter Cell:Chaos Theory
- F.E.A.R.
- Call of Duty 2
- GTA:San Andreas
- Age of Empire |||
- Battlefield 2
- NFS:Most Wanted

I to chyba wszystko.

Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom