Najgorsza gra

Status
Zamknięty.

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
- The Sims (wszystkie)
- Quake 3
- Tibia

na chwile obecną wystarczy.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najgorsze są Simsy, gry na podstawie filmówi większość FPS-ów. Poza tym jeszcze nie lubie Splinter cella (czy jak to się pisze) i wszystkich skradanek w czasach teraźniejszych i przyszłych (bo Thiefa lubie
biggrin.gif
).
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Jest wiele beznadziejnych starych i nie tylko gier ale nie będe ich wymienial ale z tych slawniejszych to nie podobają mi sie simsy ogólnie seria o niczym. Gra nie ma celu.Bez sensu bylo twożyć symulator życia, bo tak na prawde nie znamy sensu ludzkiego życia i gra może sie ciągnąć do znudzenia.
 
A

Anonymous

Guest
ja nie nawidze gry Sacred muwili ze taka swietne a jak to zobaczylem to koniec dno totalne. noi warcraft3 nie lubue tej gry bo wciagnela moich kumpli bez reszty noi stali sie wymiataczami a to jest w ciaz to samo od nowa tylko ze szybciej zbuduj wiecej zbuduj ehhh.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
a ja nienawidze tych gier co są na Windowsie w podstwace
tongue.gif

oraz Sacred , Eskadra Orłów , Rally Tropy
 

Gali

Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
85
Uff!!!Dużo ich ??

Ok wymieniam gry które moim zdaniem powinny zasłuzyć na miano najgorszej:Kurnik(0_o),Ice Tower-o boshe,Małysz 2004-nieudane,Podbój Rzymu-totalna nuda,Prince of Persia-zwykła rozpierducha,do reszty nie gier w które grałem (a było ich nie mało) nie mam zastrzeżeń.Najlepszą grą wszechczasów jest oczywiście Gothic!!!

[ : Pon Mar 14, 2005 6:57 pm ]
Ok wymieniam gry które moim zdaniem powinny zasłuzyć na miano najgorszej:Kurnik,Ice Tower-o boshe,Małysz 2004-nieudane,Podbój Rzymu-totalna nuda,Prince of Persia-zwykła rozpierducha,do reszty nie gier w które grałem (a było ich nie mało) nie mam zastrzeżeń.Najlepszą grą wszechczasów jest oczywiście Gothic!!!

[ : Pon Mar 14, 2005 6:57 pm ]
Ok wymieniam gry które moim zdaniem powinny zasłuzyć na miano najgorszej:Kurnik,Ice Tower-o boshe,Małysz 2004-nieudane,Podbój Rzymu-totalna nuda,Prince of Persia-zwykła rozpierducha,do reszty nie gier w które grałem (a było ich nie mało) nie mam zastrzeżeń.Najlepszą grą wszechczasów jest oczywiście Gothic!!!

[ : Pon Mar 14, 2005 6:58 pm ]
Ok wymieniam gry które moim zdaniem powinny zasłuzyć na miano najgorszej:Kurnik,Ice Tower-o boshe,Małysz 2004-nieudane,Podbój Rzymu-totalna nuda,Prince of Persia-zwykła rozpierducha,do reszty nie gier w które grałem (a było ich nie mało) nie mam zastrzeżeń.Najlepszą grą wszechczasów jest oczywiście Gothic!!!
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ja tam dam harego protera i spidermana 2... a ktoś tu napisał o gta 1... wiesz co... ta gra już ma parenaście latek ładnych... kiedyś takie gry to były przeboje... nie twoja wina że urodziłeś się wtedy kiedy to jeszcze 2 była:D każde gta jest dobre ale kiedy wyjdzie następne mówimy na stare że jest badziewne więc wiesz... a serja GTA jest cudna !!
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Taka część Harrego P. nie pamiętam podtytułu - jedyna, która mi w łapy wpadła too było po prostu okropne i jeszcze było takie coś... ech zapomniałem nazwy tego totalnego dziadostwa (szybko znikło z mojego biurka)
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
J nienawidzę gier:

:arrow: The Art Of Magic (okoopność)
:arrow: Colin Mcr Rally 4
:arrow: Conflict Zone
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
nie zgodzę się z tymi co twierdzą ze np Sims, Sacred, i Civilization np. są najkur***nszymi grami pod słońcem to zależy od gustu. BTW za najgorsza gre wszech czasów uznaje Dooma 3 ponieważ ;] to doom 2 z nowa grafa ;] ech
 

Black_Master

New Member
Dołączył
25.3.2005
Posty
14
Ja nie lubie żadnych spidermana i gier robionych na podstawie bajek. jak możecie nie lubic cywilizacji :!:
 

Noctrune

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
8
Jeśli chodzi o najgorsze moje gry to jest ich mało a jak już mam wymieniać to są to :
:arrow: Harry Potter-Już sam film mi się nie podobał nie lubie tego Harrego jest jakiś dziwny i gra totalna dzieciniada !
:arrow: PES 3- na amatorze jak grasz w tą gre przeciwnicu nawet nie odbierają nam piłki i to jest już szczyt tragedi !!
:arrow: Morrownid-Dlamnie ta gra jest pozbawiona fabuły !!
:arrow: A reszta może być Pozdro dla wszystkich :wink:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Gier złych w jakie grałem bylo pare. Jest jedna, której po prostu nie trawie...THE SIMS. Tak mowa o grze, która nie ma końca. Powiem tak:
"gramy aż sie pożygamy".
Pamietam jak rżnołem w te gre jeszcze 4 lata temu (cz.1). Grałe bodajże tydzień i coś i jak juz zajrzałem na SIMSY ponownie wzbierały się u mnie same negatywne emocje.

Kolejną bardzo nie lubianą prze ze mnie grą, a raczej serią gier jest "COLIN"...okropna gra, dodać jeszcze to iż nie cierpie samochodówek tworzy naprawde wielki shit.
W NFSU 1 i 2 jakos umiałem pograć, biorąc pod uwagę że też tj. symulator jazdy.

Co by tu jeszcze wymienić? Może...ELASTO MANIA. Wiem iz ten przykład jest lekko nie w temacie, ale jednak wielu moich kumpli i mój brat pokochało tę gre, którą ja osobiście uważam za COŚ strasznego! Nie wspoinając o grafie i muzie powiem tylko, że grywalnosć tej gry jest równa ZERO. Co moze być fajnego w jeżdżeniu na motorze (jeżeli mozna nazwać to motorem) i zbieraniu jabłek :/???

Teraz cytaty...

Noctrune napisał:
PES 3- na amatorze jak grasz w tą gre przeciwnicu nawet nie odbierają nam piłki i to jest już szczyt tragedi !!

Wg. mnie PES 3 to naprawde udana gra. Opisałeś tutaj tryb AMATOR...jeżeli na nim ci nie odbierają piłki to sobie podwyż poziom...LOL! Strasznie głupią argumentacje podałeś, ale cóż...no comment.

Morrownid-Dlamnie ta gra jest pozbawiona fabuły !!

Grałem w Morka i nie podobał mi sie, lecz stwirdzenie iż nie ma on fabuły to jakbyś powiedział iż " w powietrzu nie ma AZATU". Też głupia argumentacja.

Gali rzekł:
Prince of Persia-zwykła rozpierducha

hmm...o którą cześć ci chodzi? Dwie ostatnie są całkiem udane. Strasznie lubie bijatyki. Ekscytują mnie combosy itp...
Co do pierwszych to wiecie...mają swoje lata (ale kiedyś był to hit).

Gośc:
warcraft3 nie lubue tej gry bo wciagnela moich kumpli bez reszty noi stali sie wymiataczami a to jest w ciaz to samo od nowa tylko ze szybciej zbuduj wiecej zbuduj ehhh.

nie wiem czy są aż tak extra. Mam kumpla, ktory zbiera niezłe nagrody na ogłólnopolskich turniejach własnie w Warcrafta.
A co do samej gry...całkiem fajna i wierze , że naprawde da sie w niej zakochac.

koko powiedział:
Poza tym jeszcze nie lubie Splinter cella

ehh...co za herezja ;P. Splinter Cell ROXX. Naprawde gra ma swój klimat, grafe, muze...to wszystko tworzy niesamowite dzieło. Kolejne części tez trzymaja podobno poziom (podobno- bie nie gralem). Wg. mnie lepsza niż Hitman (Glifion nie zbesztaj mnie za to
tongue.gif
)
POLECAM!

Carlos się wysłowił:
(tutaj typ na jagorszą grę)

Łooo...nie moge się z tym zgodzić. Pamietam jeszcze jakieś pare lat temu razem z kumplami na infie i w kafejkach pykalismy w tę gre długi czas. Typowy FPS ARENA. WAL, WAL, zbijaj! naprawde czuje sentyment!


Taaa tej gry zabrakło w mym rankingu. I hate this game. Czy tylko za grafe, która jest denna do kwadratu? Hmm...ogólniew nie trawie klimatu tejże gierki...coś strasznego.

Draco wyklikał:
(jako gra niskich lotów)

Hmm...czy ja wiem? Pogrywałem kiedyś w to cacko. Jendym zdaniem: Gra zapoczątkowała wielką serię.

Mohgrad wypisal to:
i wszystkie gry typu uliczne walki

NIEEE! Czemu tak najeżdzacie na mordobicia! NIEE! Chyba tylko ja kocham te gry...
sad.gif
. "Street fighter", "mortal Combat", czy "Virtua Figter"...to jest to czego brak mi w tych czasach, czasach kiedy już bijatyk sie nie robi na PC. WHY? Smutne.

Dobrze juz kończe...i tak sie wypisałem, ale nie moglem zostawić kropli krytyki na grach dobrych.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Najgorszą grą którą grałem i chyba żałuje było Simsy i Colin niezależnie jaka część żałuje... Simsy bo strasznie nudna gra dla mnie się nudziła jak musiałem wkułko robić to samo i robić to co jakiś gostek w kompie ci pokaże po prostu nie mam do tego cierpliwości dlatego żuciłem... grałem ale żuciłem a jesli chodzi o colina to przez niego znienawidziłem wyśćigówek poprostu nie lubie gier gdzie się ściga kilka samochodów bo co tu więcej robić? Ehh jeszcze chciałbym się wcisnąc w Tibie ja uważam że Tibia to bardzo fajna gra jeśli się połapiesz o co w niej chodzi i w jej klimat gry który jest świietny sam sobie wymyślasz cele czu to gildia czy jakiś potwór i co z tego że grafika jest denna? To jak widac nie przeszkadza tylu graczom co grają i są zadowoleni tam zawsze masz jakiś cel... grafika sie nieliczy zapamiętajcie.. na początku myślałem też tak samo czy to nie mario z pegazusa? Tak tak myślałem a dziś myśle że to świetne MMORPG.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Nie przypominam sobie żadnej takiej super mega biednej gry ale kilku gier nie lubie ale nie dlatego że są najgorsze poprostu ich nie lubie są to wszystkie FIFY i SIMSY
 

Horde

Member
Dołączył
27.3.2005
Posty
35
Nie cierpie gierek które są na podstawie filmów-hitów bo wiadomo że jak minie moda na film to i gierka odejdzie w niepamięć. (Aleksander, Ogniem i Mieczem, Harry Pojeb). Jedynym wyjątkiem od tego są gry z serii Star Wars z których niekture (Jedi Knight itd) sa wręcz kultowe. Poza tym nie cierpie takich tytułów jak Heroes IV, Fifa, Managery i kilka innych.
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
dla mnie najgorszą grą jest :Tomb Raider :Angel of Darkness
reszta częsci miala klimat duzo zagadek itp.
a ta czesc jest nudna i glupia totalnie popsula serie

i nie cierpie głupich symulatorów lotnictwa człowiek placi 200 zyla a tu taki szajs!!!tych gowien (przepraszam za wyrazanie sie)jest tyle ze nie ma co wymieniać!!
 

kupcia77

New Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
9
Ludzie macie racje Simsy to nuda w kółko macieju chodzisz do wc jesz a najlepsze jest to że koleś co godzinę do wc lata jak widze to grę to mi się chcę wymiotować :shock: ta gra jest okropna ogłaszam że tego roku najgorszą grą są Simsy!!!
 

Elrondzik

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
19
Ja nie lubię:
:arrow: The Sims - No dla mnie beznadziejna gra bezsensowna i poprostu najgorsza.
:arrow: Hary Potter - no nie on i simy to jest mistrzostwo
tongue.gif

:arrow: wszystkie windowsowe :wink:

To samo co w/w ... zgadzam sie Kacperex te gry są 100% kiczowate
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
GTA1
Wsyztskie Windowsowe
Lary 7
oraz The Sims światowe życie
Rally tropy
eh poprostu nie lubie tych gierek i już .

A Carlos jedno pytanie czemu eni lubisz Quake 3 ? (odpowiedz jeśli chcesz na PRV)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom