najemnicy

Status
Zamknięty.

lukasz1986

New Member
Dołączył
8.2.2005
Posty
5
Jak skutecznie pokonać najemników Sylvia.Pokonałem już Festera.Został mi Raul i ten drugi.Mam 5 poziom i 40 siły.
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
znam sposób na Rod kiedy kucicie sie że jesteś dostatecznie silny na to aby unieść jego miecz on ci daje swoją broń a kiedy uda/nie uda ci sie nie oddajesz mu miecza a on bije sie z tobą bez broni.
 

sylwek_gothic

New Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
11
A ja Raula najpierw ze stoga siana z łuku załatwiałem a gdy zostało mu troche życia dobijałem go mieczem!!
 
A

Anonymous

Guest
Powinienes zakupic zaklecia snu. Rzucasz na kolesia sen i mozesz go spokojnie tluc przez 30 sekund. Ja tak pokonalem kazdego (procz sylvia).
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
mozesz jeszcze sprobowac zabic go przez stół albo płot z łuku
pobiegniesz do domu Onara do pokoju gdzie siedza Lee Khaled i reszta najemnikow wbiegasz za stół a koleś który Cię goni wpada na stół i nie moze Cie gonić bo jest bug w grze (biegnie w miejscu a Ty strzelaszw niego z tego co masz)

udało mi się także przy kaplicy (niedaleko Ciphera) jak się koleś natknął na płot i nie potrafił go sforsować tp ginie
smile.gif
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
najlepsze sa najprostsze sposoby:walczysz z raulem,on cie przewraca ty mdlejesz ,po chwili wstajesz znowu walisz i znowu mdlejesz,i tak w kółko.
w koncu go pokonasz,ja tak rozwalilem prawie wszystkich
 

HaZe90

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
7
dokładnie chociarz ja tylko z rodem tak musiałem sylwia olalem i tak sie dostalem
 

Beastmaster

New Member
Dołączył
7.3.2005
Posty
18
EEE ci najemnicy do dupy i nic wiecej. Ja bez wiekszych problemuw ich z kosilem
 
A

Anonymous

Guest
nie wierze za bardzo w to "koszenie bez problemu". Jestem weteranem gothica (po dwa razy wszytskie czesci przeszedlem) i jak na moje nie mozna mowic ze "ci najemnicy to dupy i nic wiecej".Fester i Raul to fakt ze najlepsi nie sa ale reszta potrafi przywalic. Bilem ich na 15lvl z rapierem i nie powiem ze bylo bardzo latwo.
 
A

Anonymous

Guest
hheeheheheheheheh weteran gothica i po 2 razy buahhahahhahhahaa goście przechodzą po 10 razy dopiero są weteranami
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja przeszedlem gothica 1 RAZ Gothica 2 TRZY razy a noc kruka RAZ w klasie jestem uwazany za wyjadacza :/ a pozatym najemnicy np. Sentenza i Bullko sa dosyc dobrzy wiec nie piszcie mi ze ciency :/
 

Marvelus

New Member
Dołączył
20.3.2005
Posty
4
Ja tam wlazilem na dach i atakowalem ich z luku a kiedy zostawalo im malo zycia zlazilem na dół i atakowałem z miecza
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja Gothica 2 przeszedłem każdą postacią, NK kończę właśnie Paladynkiem... a weteran to nie ten co przeszedł 10000 razy grę, tylko ten, co umie na wszystko odpowiedzieć, i wszystko zwiedził, zna większość (wszystkie) questów i umie innym ludziom poradzić...

A co do Sentenzy i Bullka - oni są w cholerę silni, pokonałem ich późno, bardzo późno... wróciłem bodajże z Jarkhendaru, na 22 lv, ale wtedy to już był w sumie luzik...
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ja ti ich w miare latwo zalatwilem ale nie w otwartej walce. jak mnie gonili to wskakiwalem na balkonik (?) przy domu onara (taki drewniany podest czy cos takiego). stawalem przy krawedzi i z luku walilem. co jakis czas podchodzilem do przody o strzelanie z luku odrzuca do tylu. jak koles mial malo zycia to go dobijalem i wszystko. tak zalatwilem wszystkich ludzi sylvia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom