Najbardziej wkurzające potwory!

Status
Zamknięty.

URABY

New Member
Dołączył
30.3.2005
Posty
11
Mnie najbardziej wkurzają trole i krwopijce.
:arrow: trole bo z nimi się dużo walcz
:arrow: krwiopijce bo je trudno trafić
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
bagienne trutnie i bagienne golemy:trutnie bo gdy zabijesz rozrywa je i dostajesz jakimś kwasem,a golemy bo na małym levelu trzeba je tłuc z 3minuty.
 

as-ad

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
3
mnie nienajbardziej wkurzają czarne gobliny nieraz niemoge ich trafić bo biegają jak pizd* a najbardziej to trutenie nie dosydz że wybuchają to sikają sperm*

przepraszam za brzydkie słowa
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
to ja was zaskocze...
mnie najbardziej wkurzają golemy jak atakują w zwarciu
a nojgorzej ten co w starej twierdzy w gd stoi z jaszurami ;]
raz spapralem atak i on mnie walnoł i spadłem z całej gury prosto do rzeki pod mostem .... NIE PYTAJCIE O SZCZEGUŁY ;]

a co do krwiopijców to one są łatwie tak jak trutenie wystarczy miec dobry łook ;]lub kusze i po kłopocie

[ : Pią Kwi 01, 2005 1:12 pm ]
nienawidze magicznych golemów i pełzaczy

no taa tylko ze w całej grze jest chyba 1 magiczny golem... i mozna go na 1 cios w nk jak jestes nowicjuszem to on jest a jak straznikiem albo najemnikiem to go nie ma ;]
pozdro
 

Luke Flamesword

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
5
Mnie wkurzają najbardziej:
krwiopijcy - latają tak ze ciezko trafic
golemy - jak przywala to lecisz pol kilometra do tylu
trutnie - puszczaja jakis gaz
 

Elrondzik

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
19
najbardziej wkurzają mnie krwiopijcy ponieważ trzeba dużo się nabiegać żeby je walnąć ale najgorsze są czarne gobbliny ...
 

lord_terminator

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
18
a mnie najbardzej wkurzaj gobliny wszelkiej masci, trutnie, i krwiopijece niekoniecznie w tej kolejnosci
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Mnie najbardziej denerwują bagienne trutnie, zresztą jak dużą ilość forumowego społeczeństwa
wink.gif
. Powód jest prosty: jeśli chcemy uniknąć straty życia musimy pozbawiać je życie przy pomocy łuku, kuszy lub czarów, bowiem gdy atakujemy mieczem, bąć toporem trujący gaz, który wydostaje się po śmierci potworów, zabiera na sporoą liczbę życia.
 

Crasch

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
4
MNie tam najbardziej wkurzają CZarne gobliny. Te małe sztany jak są w stadzie (a zawsze są) trzeba sie troche pomęczyc by je zabić.
 

Kolnid

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
10
Mnie najbardziej denerwują trutnie. Zabijesz je a one i tak zadadzą uszkodzenia. Chyba że z kuszy lub z łuku, ale i tak są wkurzające.
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
mnie najbardziej wkurzają trutenie one są po prostu głupie jak but nie lubie ich
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom