Najbardziej wkurzające potwory!

Status
Zamknięty.

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mnie najbardziej wkur... krwiopijce, bagienne trutnie, trolle, gobliny, stwożenia zębaczo podobne, pełzacze (wszystkie), polne bestie i kamienni strażnicy no i jeszcze ścierwojady. Uch, koniec wyliczanki. Aż się spociłem.
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
przeciez krwiopijce to lamy sa proste do zabicia
laugh.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
Jak większość nienawidze krwiopijców
jaszczurów
trollów :cry:
i wszystkich małych stworzeń doprowadzaą mnie do szału

[ : Pią Mar 04, 2005 5:43 pm ]
Jak większość nienawidze krwiopijców
jaszczurów
trollów
i wszystkich małych stworzeń doprowadzaą mnie do szału
 
S

Sir Karolus

Guest
Wszystkie potwory są ok ale najbardziej ni ok są to Smocze Zębacze bo z tych bestji są piekielne twardziele i występują tylko w grupach :x , ale i tak the best są Chsząszcze 8)
 

G3org3

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
12
Mnie najbardziej wkurzają gobliny (zwłaszcza szkielety). Według mnie za bardzo je podrasowali.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mnie najbardziej denerwują:
:arrow: krwiopijcy-Wkurzają mnie jak lata mi nad głową i brzęczy
:arrow: Gobliny - Te małe gnojki latają pod nogami jak jest ich więcej to są trudni bo się w nich nie trafia
tongue.gif
 

Kael

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
15
Mnie najbardziej wkurzają bagienne trutnie. Niedość że to szybkie i małe to jeszcze jak ich zabiję mieczem to one wybuchają i zabierają mi sporo życia. Wytępić bagienne trunie!!!!!!!! :D
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Mnie najbardziej denerwóją ścierwojady, jak chyba większość. Pojawiają się w najmniej oczekiwanych montach i mimo wszystko są wqur......




pOzDrO ALL
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Mi najbardziej podobają się
-Polny pełzacz
-czarny troll
A nie lubie
-ścierwojadów
-orków
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
racja sa denerwujacy

ale moim zdaniem to nic przy tych cholernych trutniach i wężach błotnych nie są super mocne ale mnie denerwuje sama ich obecnosc w ponurej scenerii
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Mnie najbardziej wkurzaja harpie bo sie drą lafiryndy że asz uszy bolą :evil: no i jaszczuroludzie bo sa za mocni
tongue.gif
 

nemes--igor

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
14
najbardziej to gobliny zaczną latać to oszsalec można somcze zębacze szybkie w grupach i mocne ale trzeba tylko dobrze trafic z miecza w głowe to leci po połowie.krwiopijce bo głupie i te amazonki krwiopijce.Najlepsze to chcrząszcze niegdy nie mogę w nich trafic orki bo głupie,brzytwy--z 1też,golemy,jaszczuroczłeki,i głupich ludzi którzy atakują bez powodów głupszych od orków 8) 8) 8) 8)
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
Zdecydowanie Harpia... Jak czasami mi zawiśnie nad głową i lata za mna, to jest naprawde wkur... zwłaszcza jeżeli akurat przy sobie niemamy kuszy albo łuku.
 

50 Cent

New Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
22
Bagienne golemy... nienawidze ich, szybkie sa jak cholera, mocne tez są, jest ich okolo 9 na bagnach ledwo, je widac, jak przywalą to bodlecą i dalej wala nawet jezeli lezysz na ziemi.
 

Młody Mimi

Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
38
Szkielet Goblina, normalnie nie mogę zrozumieć w jaki sposub mogą wydawać odgłosy, nie mają krtani ani języków tylko kości :x
 

indy

New Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
9
na 1 miejscu to trole a na 2 egzekwo krwiopijcy i gobliny(szmaciarze
tongue.gif
)
 

Mini_Terminator

New Member
Dołączył
27.3.2005
Posty
14
Ja, praktycznie wszystkie lubie, ale skoro mam wybrac, to wybieram te zawszone trutnie. Skurw**** wybuchaja chyb a na kilometr!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom