Najbardziej wkurzające potwory!

Status
Zamknięty.

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
jakie potwory was najbardziej wkur..... bo mnie KRWIOPIJCY no takie małe kur.. !~! a was?
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Te Cholerne trutnie dosyc ze biednie wyglądają to robią kamikadze
biggrin.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Mnie polne pełzacze. Wyglądają jak skrzyżowanie pancerza żuka z modliszką
biggrin.gif
A poza tym jak atakują to robią dwa ataki w jednym i nie występują pojedynczo
smile.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
mnie najbardziej wkurza ten frajerski krwiopijca bo tak sie rusza dziko a najbardziej lubie polnego pelzacza bo fajnie wygląda
biggrin.gif
:wink:
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Mnie najbardziej wkurwiaj* Krwiopijcy bo ich sie trahic nie da jak jest ich wiecej bo jednego to sie latwo rozwala a i jeszcze truenie bo kamikadze robia :]
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Zgadzam się, te latające są najbardziej wkurzające (krwiopijca, b.truteń)
Najfajniejsze są polne pełzacze (takie modliszki)
smile.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No to mnie najbardziej wkurzają
Smocze zębacze bo maja tai wkurzający atak i są smocze
SMocze jeszzcery zioną ogniem wyglądją fajnie, ale i tak trudno je pokonać
Brzytwy fajna nazwa ale dobranie kolorów skóy mnie wkurza i ze występuja w grupach
Oczywiscie krwiopijce bo to małe podjebki co sie przysywaja do ciala
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Może i krwiopijcy wkurzają ale jak się nauczy wyrywac żądła i tworzyc jad leczniczy to są bardzo przydatne
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Tak najbardziej denerwujące są smocze zębacze niedość że są piekielnie silne to jeszcze na dodatek występują w grupach, no i jeszcze tech głupie gobliny bo nigdy nie mogę ich trafić.
A najbardziej lubię polne pełzacze ze względu na wygląd.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Mie do szału doprowadzają Bagienne Trutnie i Trolle które mnie odwa**** na 2 metry do tyłu. :x
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja nie lubię strasznie Wargów. Zawsze atakują jak jest ich więcej w grupie. Moim zdaniem są zabardzo podrasowane. Dostajemy za nie tyle exp. co za Orka Wojownika. Nie lubie również Ognistych Jaszczurów zawsze mam takiego pecha że jak go zabije to on ostatnim ziewnieciem też mnie zabija. Jest remis :evil: Lubie natomiast Cieniostwory ze względu na wygląd. Polne Pełzacze też nieźle wygladają. Pozdro All 8)
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Mnie najbardziej wnerwiają wilki(na początku),gobliny,kurduple trudno trafić,magiczny golem,bo tylko Młotem Innosa da się durnia załatwić,a tak to na parę metrów odlatujesz,tak jak troll cię walnie,trolli też nie lubię.A lubię smocze zębacze i pełzaczy-wojowników za wygląd,spox wyglądają. 8)
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Mnie wkurzają kwiopijcy, bo są małe i chamskie, trutnie, bo wybuchają, czasem gobliny jak jest ich dużo (niezależnie od rodzaju) i polne bestie na początku.
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Wk....

Najbardziej wkurzają mnie lodowe golemy, bo nie dość, że skubańce zamrażają to jeszcze do ciebie podbiegają kiedy ciebie zatrzyma na jakieś (najdłuższe) 20 sekund.
po nich są wargi i smocze zembacze(skubańce)


A krwiopijców lubie nie wiem co wy od nich chcecie(jak sie ma kusze to sie nie ma problemu).
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Mnie denerwują wszystkie małe stwożonka krwiopijce latają wokuł ciebie i trudno trafić gobliny też ale jak jest się silniejszym to tnie się je równo.
Denerwują mnie jeszcze straszne potwory zwane chrząszczami takie małe guwienko że nie mogę w nie trafić i zwykle musze z kuszy czy łuku szcelać

[ : Pon Lut 28, 2005 8:25 pm ]
Mnie denerwują wszystkie małe stwożonka krwiopijce latają wokuł ciebie i trudno trafić gobliny też ale jak jest się silniejszym to tnie się je równo.
Denerwują mnie jeszcze straszne potwory zwane chrząszczami takie małe guwienko że nie mogę w nie trafić i zwykle musze z kuszy czy łuku szzcelać
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Wnerwiają mnie wszystkie rodzaje goblinów, bo tak krązą za tobą, że nie można ich trafić(paskudy). Nie wiem czemu, ale ja jak grałem z grupką goblinów męczyłem się 15 min.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Ze wszystkich to polne bestie, mięczaki a piszczą że aż uszy odpadają :evil:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja tak ja wiekoszość nie przepadam za krwiopijcami, trutniami i tymi sakrameckimi goblinami nie lubie tych kamiennych strażników po prostu strasznie mnie wkurzają reszta potworów jest mi obojętna poza szkieletami które są według mnie za silne
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najgorsze stwory:
:arrow: Bagienny Truteń
:arrow: Krwiopijcy
:arrow: Smocze zębacze
:arrow: Trolle
:arrow: Wargi
:arrow: Jaszczuroludzie (fajnie wyglądają ale zwykle są po 2-5 więc trudna jest z nimi walka)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom