Najbardziej Nielubiany Npc

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nie będe robić ankiety bo npc jest bardzo dużo ale niech każdy napisze który npc jest dla was najgorszy i dlaczego :p.
Ja najbardziej nie lubie Estebana, bo dużo roboty z tym jego zadaniem a niedaje nam wzamian za to tabliczki i trzeba go zabijąć, choć przyjemnie było go zabic xD.Nie lubie też Tego bogatego obywatela w khorinis co stoi w tym tlumie gdzie sie wysłuchuje opowiedni vatrasa, niepamietam jak sie nazywał.Ale mnie wkurza bo sie wymądrza i kozaczy.
 

Ehmyr

New Member
Dołączył
6.11.2008
Posty
3
Chyba chodzi ci o Valentino :), ja osobiście nie lubię Saturasa, a szczególnie tego stosunku nieprzyjaznego i wypominania przy pierwszym spotkaniu :p :p
 

Ciapek533

New Member
Dołączył
8.11.2008
Posty
19
1 . Serpentes - Uważa się że jest najsilniejszy
2 . Onar - Myśli ze jest pępkiem świata xD
3 . Kruk - BO ... go nie lubię
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja najmniej lubię Bulka z farmu Onara...uważa że może rządzić wszystkimi wokół,jak dostał zadanie aby chronić owce przed wilkami to poszedł do karczmy i siedział tam i pił(to może być xD).Trzeba było go trochę "po przewracać"żeby się wziął do roboty ;)
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Sylvio Sylvio i jego pachołek Bullko.Sylvio uważa się za najlepszego a Bullko gdy zagadamy do Sylvia to nas atakuje.Oni są wredni nic tylko siedzą w knajpie a gdy są łowcami smoków to my odwalamy brudną robotę a oni nas atakują :angry:
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja to najbardziej nie lubię tego gościa co do nas zagaduje kiedy wejdziemy do obozu bandytów Skinera chyba. Nie lubię go bo to szantarzysta, debil i ma głupi głos, a raczej ten kto go dubingował. Ale za to fajnie się go zabija ^^
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Najbardziej nie lubię cwaniaczków B), najwięcej ich można spotkać na farmie Onara i w obozie bandytów. Bardzo złe na mnie wrażenie zrobił Onar gdy go pierwszy raz spotkałem - taki stary sknera się trafił, inaczej sobie go wyobrażałem. On zasługuję na top1 na mojej czarnej liście ;).
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No cóż, ciężko wybrać postacie do podium, gdyż G2 NK, podobnie jak wszystkie części serii posiadają pokaźną ilość złych NPC.. Ostatecznie wybieram:
1. Bullko - Powód dlaczego został wymieniony już wcześniej. Jedynie przesiaduje w karczmie, gdy powinien jak prawdziwy najemnik pracować na rzecz farmy. Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i wydaje mu się, że jest najlepszy ze wszystkich wojowników na farmie.
2. Esteban - Na początku wydaje się całkiem w porządku, ale później okazuje się, że tylko nas wykorzystywał.
3. Valentino - Tego chyba komentować nie trzeba.. Oficjalnie dziękuję twórcom za to, że dało się okraść jego chatę, przez co dostał od karczmarza niezłe lanie(nie miał czym zapłacić)..
Są jeszcze inne postacie, wymienione już w tym temacie, jednak nie starczyłoby mi czasu, aby wszystkie wymienić.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Zdecydowanie Esteban. Esteban to wedlug mnie taki gothicowy gangster ktory co najwyzej moze miec swoje 5 minut, nie wiecej dla zdrowia mego i waszego;)
 

Xardas22

New Member
Dołączył
5.8.2009
Posty
3
moim zdaniem to Cathar na początku udaje twojego przyjaciela a jak go wkopiesz muwi wszystkim że jesteś zkazańcem
 

JosziK*

New Member
Dołączył
8.8.2009
Posty
1
[SIZE=18pt]Moim zdaniem najgorszym z NPC jest Sylvio oraz Valentino.[/SIZE]
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Najbardziej przeze mnie nielubianym Npc jest Bullko

Koleś miesza się w nie swoje sprawy. Ja odzywam się do Sylvia a on już wyskakuje na mnie z pyskiem
Poza tym jak się chce zostać najemnikiem i wykona się zadanie dla Jarvisa to powie ci że albo się do jutra wyniesiesz albo sam cię wykopie
 

skinex

New Member
Dołączył
10.8.2009
Posty
12
1.Sylvio- bo się mądrzy
2.Bulko- j.w.
3.Serpentes- myśli ,że jest najsilniejszy
4.Valentino- bo się kozaczy (ale fajne jest zadanie z jego pierścieniem :D)
 

onibaksu

New Member
Dołączył
22.8.2009
Posty
14
Jest kilka takich przypadków. Między innymi Sylvio - nie trawię gościa, za bardzo się pyszczy na lewo i prawo. Lubię tłuc gęby jego ekipie. Poza tym Valentino przystojniak :p Zawsze dostaje ode mnie to na co zasługuje. Onar. Strasznie nadęty gość, myśli chyba, że jest pępkiem świata buntując się wobec miasta. Kryje się za najemnikami, podczas gdy sam jest strasznym cieniasem. Jest pewno jeszcze kilka innych płotek, ale w tej chwili sobie nikogo nie przypominam.

Ed. I oczywiście Bloodwyn, jednak dość szybko przechodzi on do historii.
 
S

Solmyr

Guest
Ja najbardziej nie lubie Senyana koleś myśli że wszystko bedziesz robił za niego a potem on dostanie za to nagrode, drugą postaćią jest Franko i Esteban, dwaj kolesie myślom że wszystko mogom i cały świat mają u stup a Esteban nawet boi sie zagadać do strażnika kruka.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
- Valentino (Taki jakis armando co ma dużo kasy)
- Gerbrand (Każe mówic sobie "Pan G.." co jest przesadą)
- Franko (Bo cięzkie gwoździe nam wkręca ,a i tak nie wpuszcza nas)
 
Do góry Bottom